Gąbki filtracyjne do akwarium


Pokazano 1-29 z 29 pozycji

Wkłady filtracyjne to kategoria produktów odpowiadających za prawidłowe oczyszczanie wody w domowych zbiornikach. Każdy miłośnik akwarystyki zdaje sobie sprawę z tego, jak istotne jest regularne i systematyczne filtrowanie wody dla prawidłowego rozwoju ryb. W naszym sklepie internetowym AquaelZoo znajdziesz atrakcyjną ofertę gąbek filtracyjnych, które rewelacyjnie sprawdzą się w Twoim akwarium. Proponujemy Ci gąbki standardowe, CarboMAX oraz PhosMAX, dzięki czemu możesz swobodnie dopasować rodzaj produktu do Twoich oczekiwań i potrzeb. Czym różnią się poszczególne rodzaje gąbek? Gąbki standardowe to tradycyjne wkłady filtracyjne, których zadaniem jest ciągła filtracja wody w zbiornikach, usuwanie mechanicznych zabrudzeń i walka z namnażającymi się glonami. Produkty CarboMax posiadają wszystkie właściwości gąbek standardowych, a dodatkowo zostały wzbogacone aktywnym węglem, zaś PhosMaX — absorbentem fosforanów. Bez względu na to, jaki typ filtra zamówisz, możesz liczyć na sprawdzoną jakość i konkurencyjne ceny!

Gąbki filtracyjne CarboMAX — doskonałe oczyszczenie zbiorników i przygotowanie akwariów do zarybienia

Filtracyjne gąbki CarboMAX to produkty, które zawierają domieszkę węgla aktywnego, wykazującego właściwości bakteriobójcze. Idealnie więc sprawdzą się w nowo powstających zbiornikach wymagających odpowiedniego przygotowania wody do zarybienia. Węgiel aktywny doskonale poradzi sobie ze zbudowaniem optymalnego środowiska do prawidłowego rozwoju ryb, usunie wszelkie szkodliwe mikroelementy, a przy tym wyeliminuje szkodliwe związki z lekarstw podawanych chorym rybom podczas kuracji. Warto więc postawić na wkłady filtracyjne z gąbką CarboMAX, jeśli zależy Ci na dokładnym oczyszczeniu i przefiltrowaniu wody w zbiorniku oraz usunięciu przebarwień tworzących się z drewna i korzeni. W naszej ofercie online znajdziesz bogaty wybór najróżniejszych gąbek z węglem aktywnym o wielu kształtach i rozmiarach, które będą pasowały do większości filtrów akwariowych.

Wkłady filtracyjne z gąbką PhosMAX — produkty dedykowane akwariom mocno zarybionym

W naszym internetowym katalogu ofert prezentujemy nie tylko standardowe wkłady filtracyjne i te z aktywnym węglem, ale również uniwersalne i bardzo praktyczne gąbki PhosMAX z domieszką absorbentu fosforanów. Takie produkty są dedykowane przede wszystkim zbiornikom wodnym bardzo mocno zarybionym oraz takim, w których bytują ryby żyworodne produkujące ogromne ilości metabolitów. Filtracyjne gąbki PhosMAX doskonale poradzą sobie także w walce z uciążliwymi glonami, dzięki czemu możesz ich użyć, jeśli w Twoim zbiorniku wodnym pojawił się taki problem. Dodatek absorbentu fosforanów sprawia, że takie wkłady filtracyjne pochłaniają fosforany i wszelkie inne szkodliwe dla organizmów żywych związki, nie reagując na niezbędne dla ryb mikroelementy. Są więc całkowicie bezpieczne zarówno dla zwierząt wodnych, jak i roślin. Zajrzyj do naszego internetowego sklepu zoologicznego AquaelZoo i sprawdź, jakie produkty filtracyjne posiadamy w swojej ofercie!

Na blogu

Kleszcze to obecnie problem całoroczny i trzeba zabezpieczać przed nimi pupila przez okrągłe 12 miesięcy. Jednak są w ciągu roku okresy, gdy te żarłoczne pajęczaki bywają szczególnie aktywne. Jeden z nich przypada właśnie teraz – na wiosnę. Co możemy zrobić, żeby jeszcze lepiej uchronić naszego psa przed niebezpieczeństwem?

Czytaj więcej

Czy niewychodzący kot, który nigdy nie opuszcza domu może „złapać” jakiekolwiek pasożyty zewnętrzne? Większość opiekunów jest święcie przekonanych, że nie, no bo skąd? Trwa to zwykle do czasu gdy podczas głaskania pupila lub rozczesywania jego futra zauważą ze zdumieniem tkwiącego w jego skórze kleszcza. Skąd się tam wziął? To proste – sami „zaprosiliśmy” go do domu przynosząc z zewnątrz na butach, ubraniu czy torbie z zakupami. Kleszcz może też dotrzeć do domowego kota np. za pośrednictwem mieszkającego pod jednym dachem i powracającego ze spaceru psa.

Czytaj więcej

Tak zwane podłoża aktywne, a ściślej – biologicznie aktywne – z roku na rok cieszą się coraz większą popularnością wśród akwarystów. Są wprawdzie nieco droższe od klasycznego piasku lub żwiru, mają jednak liczne zalety, które w pełni rekompensują dodatkowy wydatek. W jakich sytuacjach warto po nie sięgnąć?

Czytaj więcej
Filtrowanie
Filtrowanie
Kategoria
Pokaż więcej Pokaż mniej
Marka
Pokaż więcej Pokaż mniej
Cena
Zakres: 6 - 40
Aquael Zoo Opinie z ekomi-pl.com