Gąbki filtracyjne do akwarium


Pokazano 1-30 z 30 pozycji

Wkłady filtracyjne to kategoria produktów odpowiadających za prawidłowe oczyszczanie wody w domowych zbiornikach. Każdy miłośnik akwarystyki zdaje sobie sprawę z tego, jak istotne jest regularne i systematyczne filtrowanie wody dla prawidłowego rozwoju ryb. W naszym sklepie internetowym AquaelZoo znajdziesz atrakcyjną ofertę gąbek filtracyjnych, które rewelacyjnie sprawdzą się w Twoim akwarium. Proponujemy Ci gąbki standardowe, CarboMAX oraz PhosMAX, dzięki czemu możesz swobodnie dopasować rodzaj produktu do Twoich oczekiwań i potrzeb. Czym różnią się poszczególne rodzaje gąbek? Gąbki standardowe to tradycyjne wkłady filtracyjne, których zadaniem jest ciągła filtracja wody w zbiornikach, usuwanie mechanicznych zabrudzeń i walka z namnażającymi się glonami. Produkty CarboMax posiadają wszystkie właściwości gąbek standardowych, a dodatkowo zostały wzbogacone aktywnym węglem, zaś PhosMaX — absorbentem fosforanów. Bez względu na to, jaki typ filtra zamówisz, możesz liczyć na sprawdzoną jakość i konkurencyjne ceny!

Gąbki filtracyjne CarboMAX — doskonałe oczyszczenie zbiorników i przygotowanie akwariów do zarybienia

Filtracyjne gąbki CarboMAX to produkty, które zawierają domieszkę węgla aktywnego, wykazującego właściwości bakteriobójcze. Idealnie więc sprawdzą się w nowo powstających zbiornikach wymagających odpowiedniego przygotowania wody do zarybienia. Węgiel aktywny doskonale poradzi sobie ze zbudowaniem optymalnego środowiska do prawidłowego rozwoju ryb, usunie wszelkie szkodliwe mikroelementy, a przy tym wyeliminuje szkodliwe związki z lekarstw podawanych chorym rybom podczas kuracji. Warto więc postawić na wkłady filtracyjne z gąbką CarboMAX, jeśli zależy Ci na dokładnym oczyszczeniu i przefiltrowaniu wody w zbiorniku oraz usunięciu przebarwień tworzących się z drewna i korzeni. W naszej ofercie online znajdziesz bogaty wybór najróżniejszych gąbek z węglem aktywnym o wielu kształtach i rozmiarach, które będą pasowały do większości filtrów akwariowych.

Wkłady filtracyjne z gąbką PhosMAX — produkty dedykowane akwariom mocno zarybionym

W naszym internetowym katalogu ofert prezentujemy nie tylko standardowe wkłady filtracyjne i te z aktywnym węglem, ale również uniwersalne i bardzo praktyczne gąbki PhosMAX z domieszką absorbentu fosforanów. Takie produkty są dedykowane przede wszystkim zbiornikom wodnym bardzo mocno zarybionym oraz takim, w których bytują ryby żyworodne produkujące ogromne ilości metabolitów. Filtracyjne gąbki PhosMAX doskonale poradzą sobie także w walce z uciążliwymi glonami, dzięki czemu możesz ich użyć, jeśli w Twoim zbiorniku wodnym pojawił się taki problem. Dodatek absorbentu fosforanów sprawia, że takie wkłady filtracyjne pochłaniają fosforany i wszelkie inne szkodliwe dla organizmów żywych związki, nie reagując na niezbędne dla ryb mikroelementy. Są więc całkowicie bezpieczne zarówno dla zwierząt wodnych, jak i roślin. Zajrzyj do naszego internetowego sklepu zoologicznego AquaelZoo i sprawdź, jakie produkty filtracyjne posiadamy w swojej ofercie!

Na blogu

Psy są chętnie wybieranymi domowymi pupilami, bo nawiązują silną więź z opiekunem i lubią mu towarzyszyć. Kiedy jednak pracujemy i musimy naszego ukochanego czworonoga zostawić samego w domu zdarza się, że niektóre psy bardzo przeżywają rozłąkę, stresują się, wokalizują albo niszczą. Jak temu zaradzić? Przede wszystkim stopniowo trenuj pozostawanie w domu i nagradzaj za dobre zachowanie.

Czytaj więcej

W Polsce i we Włoszech to święto obchodzone jest 17 lutego. Co ciekawe i godne podkreślenia, pomysłodawcą tego Dnia jest polski felinolog, Wojciech Albert Kurkowski, a świętujemy już do 2006 roku! Prowadzone są też wybory Kociarza Roku.

Czytaj więcej
Filtrowanie
Filtrowanie
Kategoria
Pokaż więcej Pokaż mniej
Marka
Pokaż więcej Pokaż mniej
Cena
Zakres: 6 - 50
Aquael Zoo Opinie z ekomi-pl.com