Materace dla psów

Zapewnienie idealnego komfortu naszemu pupilowi to podstawowa kwestia, na którą powinien zwrócić należytą uwagę każdy właściciel. Wielogodzinne bieganie i zabawa na świeżym powietrzu bądź w domu sprawia, że każdy pies i kot z przyjemnością położą się wieczorem na swoim ulubionym posłaniu, aby odzyskać siły na kolejny, radosny dzień. Nie wszyscy jednak zapewniają swoim pupilom odpowiednie miejsce do wypoczynku, co stanowi duży błąd. W naszym sklepie dostępne są materace dla psa niezwykłej jakości. Są komfortowe, miłe w dotyku, a przy tym także stanowią ciekawy akcent dekoracyjny w domu. Warto zamówić jeden model dla swojego pupila już dziś.


Pokazano 1-11 z 11 pozycji

Materace dla psa – bezpieczeństwo na pierwszym miejscu

Materace dla psa dostępne w naszym sklepie stają się coraz popularniejsze z roku na rok, czego główną zasługą jest bardzo wysoki komfort wypoczynku. Psy i koty zmęczone zabawami traktują relaks i sen jako najważniejszą część swojego dnia, kiedy to mogą odpocząć, odzyskać siły, sprawność i witalność. U psów i kotów, podobnie jak u ludzi, podczas snu lub popołudniowej drzemki dochodzi do wielu istotnych procesów biologicznych, które mają na celu zmniejszenie uczucia zmęczenia i odbudowę zniszczonych komórek. Proces ten zachodzi wyłącznie podczas najgłębszej fazy snu, co oznacza, iż ciągłe wybudzanie się psa wskutek niewygody może spowodować jego chroniczne zmęczenie, które z kolei prowadzi do różnego typu schorzeń i chorób o burzliwym przebiegu.

Wygodny wypoczynek to klucz do sukcesu

Wszystkie materace dla psa dostępne w naszym sklepie są wypełnione pianką, która nie jest ani zbyt twarda, ani zbyt miękka. Stanowi dzięki temu idealne podparcie dla psa lub kota i zapewnia komfort w każdej pozycji, również w tych najbardziej nietypowych. Zbyt miękkie posłania są dla zwierząt z reguły tak samo niewygodne, jak posłania zdecydowanie zbyt twarde, które wywołują fizyczny ból podczas odpoczynku. Wszystkie materace dla psów dostępne w naszym sklepie zostały wykonane przez najlepsze firmy z całego świata, które od wielu lat są obecne na rynku zoologicznym i doskonale znają potrzeby wszystkich pupili.

Design i stylistyka oferowanych produktów

Materace dla psa mogą być także ciekawą i atrakcyjną ozdobą, którą warto zastosować w swoim domu. W naszym sklepie dostępne są setki wariantów różniących się kolorystyką, wzorem i kształtem, które warto dobrać między innymi do aranżacji mieszkania.Doskonale uzupełniają drewniane meble oraz skórzane sofy. Z kolei wersje czarne bądź szare najlepiej wyglądają w otoczeniu nowoczesnych lub minimalistycznych aranżacji.

Szczególnie ciekawe są modele kolorowe, które można zastosować w swoim domu jako ciekawy akcent kolorystyczny, zwracający na siebie mnóstwo pozytywnej uwagi gości oraz domowników. Modele czerwone, zielone lub kobaltowe stanowią idealne rozwiązanie zarówno do minimalistycznych, jak i klasycznych aranżacji, w których zależy nam na wizualnym zaakcentowaniu posłania pupila.

Wysoka jakość i trwałość materaca do legowiska

Wszystkie dostępne materace do legowiska są nie tylko wygodne i atrakcyjne wizualnie, ale także bardzo trwałe. Materiał zastosowany do ich produkcji zachowuje estetykę przez cały okres użytkowania i niestraszne są mu plamy oraz zabrudzenia wynikające z codziennej eksploatacji. Co więcej, można je także prać w pralce w wyznaczonej przez producenta temperaturze, co jest szczególnie ważne w przypadku, gdy nasz pupil uwielbia aktywność na świeżym powietrzu, również podczas deszczowej czy śnieżnej pogody. Zapraszamy do zakupu materaca dla psa w naszym sklepie już dziś. Zapewniamy błyskawiczną dostawę oraz pełną pomoc na każdym etapie zamówienia. Pomożemy również telefonicznie oraz mailowo w wyborze, a także udzielimy wszelkich najważniejszych informacji na temat dostępnych artykułów.

Filtrowanie
Filtrowanie
Marka
Pokaż więcej Pokaż mniej
Cena
Zakres: 59 - 230
Aquael Zoo Opinie z ekomi-pl.com