Materace dla psa


Pokazano 1-10 z 10 pozycji

Wielogodzinne bieganie i zabawa na świeżym powietrzu bądź w domu sprawia, że każdy pies i kot z przyjemnością położą się wieczorem na swoim ulubionym posłaniu, aby odzyskać siły na kolejny, radosny dzień. Nie wszyscy jednak zapewniają swoim pupilom odpowiednie miejsce do wypoczynku, co stanowi duży błąd. W naszym sklepie dostępne są najwygodniejsze materace dla psa.

Zobacz wygodne posłania dla psa:

Materace dla psa – bezpieczeństwo na pierwszym miejscu

Materace dla psa dostępne w naszym sklepie stają się coraz popularniejsze z roku na rok, czego główną zasługą jest bardzo wysoki komfort wypoczynku. Psy i koty zmęczone zabawami traktują relaks i sen jako najważniejszą część swojego dnia, kiedy to mogą odpocząć, odzyskać siły, sprawność i witalność. U psów i kotów, podobnie jak u ludzi, podczas snu lub popołudniowej drzemki dochodzi do wielu istotnych procesów biologicznych, które mają na celu zmniejszenie uczucia zmęczenia i odbudowę zniszczonych komórek. Proces ten zachodzi wyłącznie podczas najgłębszej fazy snu, co oznacza, iż ciągłe wybudzanie się psa wskutek niewygody może spowodować jego chroniczne zmęczenie, które z kolei prowadzi do różnego typu schorzeń i chorób o burzliwym przebiegu.

Wygodny wypoczynek to klucz do sukcesu

Wszystkie materace dla psa dostępne w naszym sklepie są wypełnione pianką, która nie jest ani zbyt twarda, ani zbyt miękka. Stanowi dzięki temu idealne podparcie dla psa lub kota i zapewnia komfort w każdej pozycji, również w tych najbardziej nietypowych. Zbyt miękkie posłania są dla zwierząt z reguły tak samo niewygodne, jak posłania zdecydowanie zbyt twarde, które wywołują fizyczny ból podczas odpoczynku. Wszystkie materace dla psów dostępne w naszym sklepie zostały wykonane przez najlepsze firmy z całego świata, które od wielu lat są obecne na rynku zoologicznym i doskonale znają potrzeby wszystkich pupili.

Design i stylistyka oferowanych produktów

Materace dla psa mogą być także ciekawą i atrakcyjną ozdobą, którą warto zastosować w swoim domu. W naszym sklepie dostępne są setki wariantów różniących się kolorystyką, wzorem i kształtem, które warto dobrać między innymi do aranżacji mieszkania.Doskonale uzupełniają drewniane meble oraz skórzane sofy. Z kolei wersje czarne bądź szare najlepiej wyglądają w otoczeniu nowoczesnych lub minimalistycznych aranżacji.

Szczególnie ciekawe są modele kolorowe, które można zastosować w swoim domu jako ciekawy akcent kolorystyczny, zwracający na siebie mnóstwo pozytywnej uwagi gości oraz domowników. Modele czerwone, zielone lub kobaltowe stanowią idealne rozwiązanie zarówno do minimalistycznych, jak i klasycznych aranżacji, w których zależy nam na wizualnym zaakcentowaniu posłania pupila.

Wysoka jakość i trwałość materaca do legowiska

Wszystkie dostępne materace do legowiska są nie tylko wygodne i atrakcyjne wizualnie, ale także bardzo trwałe. Materiał zastosowany do ich produkcji zachowuje estetykę przez cały okres użytkowania i niestraszne są mu plamy oraz zabrudzenia wynikające z codziennej eksploatacji. Co więcej, można je także prać w pralce w wyznaczonej przez producenta temperaturze, co jest szczególnie ważne w przypadku, gdy nasz pupil uwielbia aktywność na świeżym powietrzu, również podczas deszczowej czy śnieżnej pogody. Zapraszamy do zakupu materaca dla psa w naszym sklepie już dziś. Zapewniamy błyskawiczną dostawę oraz pełną pomoc na każdym etapie zamówienia. Pomożemy również telefonicznie oraz mailowo w wyborze, a także udzielimy wszelkich najważniejszych informacji na temat dostępnych artykułów.

Na blogu

Kleszcze to obecnie problem całoroczny i trzeba zabezpieczać przed nimi pupila przez okrągłe 12 miesięcy. Jednak są w ciągu roku okresy, gdy te żarłoczne pajęczaki bywają szczególnie aktywne. Jeden z nich przypada właśnie teraz – na wiosnę. Co możemy zrobić, żeby jeszcze lepiej uchronić naszego psa przed niebezpieczeństwem?

Czytaj więcej

Czy niewychodzący kot, który nigdy nie opuszcza domu może „złapać” jakiekolwiek pasożyty zewnętrzne? Większość opiekunów jest święcie przekonanych, że nie, no bo skąd? Trwa to zwykle do czasu gdy podczas głaskania pupila lub rozczesywania jego futra zauważą ze zdumieniem tkwiącego w jego skórze kleszcza. Skąd się tam wziął? To proste – sami „zaprosiliśmy” go do domu przynosząc z zewnątrz na butach, ubraniu czy torbie z zakupami. Kleszcz może też dotrzeć do domowego kota np. za pośrednictwem mieszkającego pod jednym dachem i powracającego ze spaceru psa.

Czytaj więcej

Tak zwane podłoża aktywne, a ściślej – biologicznie aktywne – z roku na rok cieszą się coraz większą popularnością wśród akwarystów. Są wprawdzie nieco droższe od klasycznego piasku lub żwiru, mają jednak liczne zalety, które w pełni rekompensują dodatkowy wydatek. W jakich sytuacjach warto po nie sięgnąć?

Czytaj więcej
Filtrowanie
Filtrowanie
Marka
Pokaż więcej Pokaż mniej
Cena
Zakres: 64 - 300
Aquael Zoo Opinie z ekomi-pl.com