Materace dla psa


Pokazano 1-3 z 3 pozycji

Wielogodzinne bieganie i zabawa na świeżym powietrzu bądź w domu sprawia, że każdy pies i kot z przyjemnością położą się wieczorem na swoim ulubionym posłaniu, aby odzyskać siły na kolejny, radosny dzień. Nie wszyscy jednak zapewniają swoim pupilom odpowiednie miejsce do wypoczynku, co stanowi duży błąd. W naszym sklepie dostępne są najwygodniejsze materace dla psa.

Zobacz wygodne posłania dla psa:

Materace dla psa – bezpieczeństwo na pierwszym miejscu

Materace dla psa dostępne w naszym sklepie stają się coraz popularniejsze z roku na rok, czego główną zasługą jest bardzo wysoki komfort wypoczynku. Psy i koty zmęczone zabawami traktują relaks i sen jako najważniejszą część swojego dnia, kiedy to mogą odpocząć, odzyskać siły, sprawność i witalność. U psów i kotów, podobnie jak u ludzi, podczas snu lub popołudniowej drzemki dochodzi do wielu istotnych procesów biologicznych, które mają na celu zmniejszenie uczucia zmęczenia i odbudowę zniszczonych komórek. Proces ten zachodzi wyłącznie podczas najgłębszej fazy snu, co oznacza, iż ciągłe wybudzanie się psa wskutek niewygody może spowodować jego chroniczne zmęczenie, które z kolei prowadzi do różnego typu schorzeń i chorób o burzliwym przebiegu.

Wygodny wypoczynek to klucz do sukcesu

Wszystkie materace dla psa dostępne w naszym sklepie są wypełnione pianką, która nie jest ani zbyt twarda, ani zbyt miękka. Stanowi dzięki temu idealne podparcie dla psa lub kota i zapewnia komfort w każdej pozycji, również w tych najbardziej nietypowych. Zbyt miękkie posłania są dla zwierząt z reguły tak samo niewygodne, jak posłania zdecydowanie zbyt twarde, które wywołują fizyczny ból podczas odpoczynku. Wszystkie materace dla psów dostępne w naszym sklepie zostały wykonane przez najlepsze firmy z całego świata, które od wielu lat są obecne na rynku zoologicznym i doskonale znają potrzeby wszystkich pupili.

Design i stylistyka oferowanych produktów

Materace dla psa mogą być także ciekawą i atrakcyjną ozdobą, którą warto zastosować w swoim domu. W naszym sklepie dostępne są setki wariantów różniących się kolorystyką, wzorem i kształtem, które warto dobrać między innymi do aranżacji mieszkania.Doskonale uzupełniają drewniane meble oraz skórzane sofy. Z kolei wersje czarne bądź szare najlepiej wyglądają w otoczeniu nowoczesnych lub minimalistycznych aranżacji.

Szczególnie ciekawe są modele kolorowe, które można zastosować w swoim domu jako ciekawy akcent kolorystyczny, zwracający na siebie mnóstwo pozytywnej uwagi gości oraz domowników. Modele czerwone, zielone lub kobaltowe stanowią idealne rozwiązanie zarówno do minimalistycznych, jak i klasycznych aranżacji, w których zależy nam na wizualnym zaakcentowaniu posłania pupila.

Wysoka jakość i trwałość materaca do legowiska

Wszystkie dostępne materace do legowiska są nie tylko wygodne i atrakcyjne wizualnie, ale także bardzo trwałe. Materiał zastosowany do ich produkcji zachowuje estetykę przez cały okres użytkowania i niestraszne są mu plamy oraz zabrudzenia wynikające z codziennej eksploatacji. Co więcej, można je także prać w pralce w wyznaczonej przez producenta temperaturze, co jest szczególnie ważne w przypadku, gdy nasz pupil uwielbia aktywność na świeżym powietrzu, również podczas deszczowej czy śnieżnej pogody. Zapraszamy do zakupu materaca dla psa w naszym sklepie już dziś. Zapewniamy błyskawiczną dostawę oraz pełną pomoc na każdym etapie zamówienia. Pomożemy również telefonicznie oraz mailowo w wyborze, a także udzielimy wszelkich najważniejszych informacji na temat dostępnych artykułów.

Na blogu

Kleszcze tak wysoce przystosowały się do zmian warunków środowiskowych, że możemy mówić praktycznie o całorocznym zagrożeniu. U kleszczy łąkowych mówi się o wiosennych i jesiennych szczytach aktywności. Warto stale przypominać opiekunom zwierząt, że profilaktyka przeciwko tym pasożytom może wręcz uratować ich podopiecznym życie.

Czytaj więcej

Kuweta jest niezbędnym podstawowym akcesorium dla każdego kota. Należy dobrać ją pod kątem wymagań i preferencji pupila, w tym jego rozmiarów. Równie ważny jest żwirek, którym ją napełnimy. Co oferują nam sklepy zoologiczne? Na co zwrócić uwagę?

Czytaj więcej
Filtruj według
Marka
Cena
Filtruj
Aquael Zoo Opinie z ekomi-pl.com