Akcesoria do napowietrzaczy

Ryby akwariowe do utrzymania optymalnego zdrowia i dobrej kondycji potrzebują nie tylko odpowiedniego pokarmu, ale także tlenu. Dobrym rozwiązaniem jest wyposażenie akwarium w dużą ilość roślin, które podczas procesu fotosyntezy produkują tlen. Jednak w większości przypadków ilość tlenu produkowana przez „zieloną dżunglę” jest niewystarczająca. Wówczas z pomocą przychodzą napowietrzacze. W naszym sklepie oferujemy wyłącznie urządzenia nowoczesne technologicznie, o długiej żywotności i wysokiej wydajności. Niemniej jednak warto pamiętać, że w przypadku konieczności wymiany któregoś z elementów napowietrzacza bądź udoskonalenia sprzętu można kupić akcesoria do napowietrzaczy. Specjalnie z myślą o takich potrzebach przygotowaliśmy w prezentowanej kategorii wiele przydatnych produktów.


Pokazano 1-10 z 10 pozycji

Jakie akcesoria do napowietrzaczy oferuje AquaelZoo?

Najszybciej zużywającym się elementem napowietrzaczy są kamienie, zwane także kurtynami napowietrzającymi. Zadbaliśmy o to, aby nasza oferta była różnorodna. Oferujemy więc kamienie do napowietrzaczy dostępne w różnych wielkościach i kształtach. Walce i kule to najpopularniejsze modele, po które chętnie sięgają wszyscy – zarówno początkujący, jak i zawodowi akwaryści. Kamienie do napowietrzaczy pasują do wszystkich modeli urządzeń. Są łatwe do zainstalowania dzięki długiej końcówce kompatybilnej ze średnicą klasycznych wężyków do napowietrzania. Przykładem może być kamień napowietrzający kula SPHERE 30 lub kamień napowietrzający walce mały 15x25 mm. Akcesoria do napowietrzaczy oferujemy w atrakcyjnych cenach. W AquaelZoo znajdziesz wiele przydatnych produktów, takich jak zawory zwrotne czy wężyki napowietrzające, które również wymagają wymiany, zwłaszcza gdy trudno jest usunąć powstałe na nich zanieczyszczenia. 

Dlaczego warto kupić napowietrzacz w naszym sklepie?

Aquael to marka znana od ponad ćwierćwiecza i lider krajowego oraz światowego rynku akwarystycznego. Naszym produktom warto zaufać, gdyż szczególny nacisk kładziemy na innowacje. Oferujemy napowietrzacze o różnej mocy, dzięki czemu bez problemu można dopasować model do pojemności akwarium. Nasze urządzenia cechuje cicha praca, solidne wykonanie i długa żywotność. Proponujemy również wysokiej jakości akcesoria do napowietrzaczy. Poszukujesz miejsca, w którym znajdziesz każdy potrzebny produkt do swojego akwarium? Znalazłeś się na odpowiedniej stronie! Naszą specjalnością jest szeroka gama asortymentu do hodowli ryb, ale także wszystkich popularnych w Polsce gatunków zwierząt. Zachęcamy również do zapoznania się z tekstami na naszym blogu. Publikujemy tam przydatne artykuły, które są odpowiedzią na najczęściej zadawane pytania przez początkujących, ale także doświadczonych akwarystów. Jeśli nie wiesz, jakie akcesoria do napowietrzaczy wybrać, skontaktuj się z działem obsługi klienta AquaelZoo! Doradzimy Ci i znajdziemy najlepsze rozwiązanie! Zachęcamy do składania zamówień!

Filtrowanie
Filtrowanie
Marka
Pokaż więcej Pokaż mniej
Cena
Zakres: 1 - 80
Aquael Zoo Opinie z ekomi-pl.com