Lampy Ogrodowe


Pokazano 1-2 z 2 pozycji

Wygląd posesji urozmaicisz przy pomocy oświetlenia ogrodowego, które możesz zastosować nie tylko na tarasie i przy ścieżkach, lecz także w zbiorniku wodnym. W AquaelZoo znajdziesz produkty, dzięki którym stworzysz efektowną kompozycję świetlną. Sprawisz, że oczko wodne będzie widoczne również wieczorem. Sprawdź, jakie lampy ogrodowe dla Ciebie przygotowaliśmy i wybierz model, dzięki któremu wyeksponujesz zbiornik wodny na posesji.

Zobacz inne produkty do ogrodu:

Lampy ogrodowe – czym się cechują?

Lampy do ogrodu mogą być zainstalowane na dnie zbiornika lub na jego brzegach. Jako że mają nieustanny kontakt z wodą, muszą charakteryzować się odpowiednimi parametrami. W naszym asortymencie znajdziesz wyłącznie bezpieczne oświetlenie ogrodowe. Oprawy przeznaczone do wody nie mogą być zasilane wysokim napięciem, dlatego oferujemy modele pracujące w bezpiecznej technologii 12-Voltowej. Dostępne modele nie zużywają wiele prądu. Lampy ogrodowe cechują się szczelną, hermetyczną obudową, dlatego mogą być stosowane pod wodą. Oferujemy modele, które sprawdzą się w oczkach o pojemności od kilkuset do wielu tysięcy litrów. Lampy do ogrodu są wykonane w zgodzie ze wszelkimi obowiązującymi normami bezpieczeństwa.

Na co zwrócić uwagę przy wyborze oświetlenia ogrodowego?

Techniczne parametry są ważne – to one gwarantują bezpieczeństwo mieszkańcom oczka wodnego i Tobie. Zwróć też uwagę na konstrukcję lampy ogrodowej. Montaż elementu będzie znacznie prostszy dzięki magnetycznej podstawie. Pozwoli Ci ona przymocować lampę do elementów metalowych wyposażenia oczka wodnego. Przy wyborze lampy zwróć uwagę na długość przewodu zasilającego – w naszym asortymencie znajdziesz modele z kablem o długości 10 metrów. Zwróć też uwagę na możliwość regulacji kąta ustawienia reflektora – w naszej ofercie znajdziesz oświetlenie z tą funkcją. Oferujemy modele wykorzystujące energooszczędną technologię LED – są znacznie tańsze w eksploatacji niż produkty z tradycyjną żarówką. Mniej też się nagrzewają.

Nie bez znaczenia jest wygląd lamp, a dokładniej oświetlenia, które emitują. W naszej ofercie znajdziesz modele z filtrami świetlnymi w kolorach żółtym, czerwonym, niebieskim i zielonym. Dzięki nim możesz tworzyć rozmaite iluminacje w ogrodzie. Możesz zdecydować się również na świecącą dyszę do pomp, która sprawia, że strumień wody prezentuje się jeszcze ciekawiej.

Poznaj inne produkty z oferty AquaelZoo

Lampy do ogrodu to nie wszystko, co przygotowaliśmy. Oferujemy znacznie więcej produktów, które ułatwią Ci dbanie o oczko wodne. To skuteczne środki chemiczne, które pozwolą Ci oczyścić zbiornik z glonów. Oferujemy też sterylizatory ogrodowe – skutecznie niszczą one glony i drobnoustroje, dzięki czemu woda w oczku pozostaje klarowna. W naszym asortymencie znajdziesz również pokarm dla ryb stawowych – to odpowiednio zbilansowane karmy, które zapewnią mieszkańcom zbiornika zdrowie, a także nie spowodują nadmiernego zanieczyszczenia wody. Oferujemy również przepływowe grzałki do oczek wodnych – sprawdzą się nawet w najmroźniejszą zimę.

Na blogu

Kleszcze tak wysoce przystosowały się do zmian warunków środowiskowych, że możemy mówić praktycznie o całorocznym zagrożeniu. U kleszczy łąkowych mówi się o wiosennych i jesiennych szczytach aktywności. Warto stale przypominać opiekunom zwierząt, że profilaktyka przeciwko tym pasożytom może wręcz uratować ich podopiecznym życie.

Czytaj więcej

Kuweta jest niezbędnym podstawowym akcesorium dla każdego kota. Należy dobrać ją pod kątem wymagań i preferencji pupila, w tym jego rozmiarów. Równie ważny jest żwirek, którym ją napełnimy. Co oferują nam sklepy zoologiczne? Na co zwrócić uwagę?

Czytaj więcej
Filtruj według
Marka
Cena
Filtruj
Aquael Zoo Opinie z ekomi-pl.com