Lampy Ogrodowe


Pokazano 1-3 z 3 pozycji

Wygląd posesji urozmaicisz przy pomocy oświetlenia ogrodowego, które możesz zastosować nie tylko na tarasie i przy ścieżkach, lecz także w zbiorniku wodnym. W AquaelZoo znajdziesz produkty, dzięki którym stworzysz efektowną kompozycję świetlną. Sprawisz, że oczko wodne będzie widoczne również wieczorem. Sprawdź, jakie lampy ogrodowe dla Ciebie przygotowaliśmy i wybierz model, dzięki któremu wyeksponujesz zbiornik wodny na posesji.

Zobacz inne produkty do ogrodu:

Lampy ogrodowe – czym się cechują?

Lampy do ogrodu mogą być zainstalowane na dnie zbiornika lub na jego brzegach. Jako że mają nieustanny kontakt z wodą, muszą charakteryzować się odpowiednimi parametrami. W naszym asortymencie znajdziesz wyłącznie bezpieczne oświetlenie ogrodowe. Oprawy przeznaczone do wody nie mogą być zasilane wysokim napięciem, dlatego oferujemy modele pracujące w bezpiecznej technologii 12-Voltowej. Dostępne modele nie zużywają wiele prądu. Lampy ogrodowe cechują się szczelną, hermetyczną obudową, dlatego mogą być stosowane pod wodą. Oferujemy modele, które sprawdzą się w oczkach o pojemności od kilkuset do wielu tysięcy litrów. Lampy do ogrodu są wykonane w zgodzie ze wszelkimi obowiązującymi normami bezpieczeństwa.

Na co zwrócić uwagę przy wyborze oświetlenia ogrodowego?

Techniczne parametry są ważne – to one gwarantują bezpieczeństwo mieszkańcom oczka wodnego i Tobie. Zwróć też uwagę na konstrukcję lampy ogrodowej. Montaż elementu będzie znacznie prostszy dzięki magnetycznej podstawie. Pozwoli Ci ona przymocować lampę do elementów metalowych wyposażenia oczka wodnego. Przy wyborze lampy zwróć uwagę na długość przewodu zasilającego – w naszym asortymencie znajdziesz modele z kablem o długości 10 metrów. Zwróć też uwagę na możliwość regulacji kąta ustawienia reflektora – w naszej ofercie znajdziesz oświetlenie z tą funkcją. Oferujemy modele wykorzystujące energooszczędną technologię LED – są znacznie tańsze w eksploatacji niż produkty z tradycyjną żarówką. Mniej też się nagrzewają.

Nie bez znaczenia jest wygląd lamp, a dokładniej oświetlenia, które emitują. W naszej ofercie znajdziesz modele z filtrami świetlnymi w kolorach żółtym, czerwonym, niebieskim i zielonym. Dzięki nim możesz tworzyć rozmaite iluminacje w ogrodzie. Możesz zdecydować się również na świecącą dyszę do pomp, która sprawia, że strumień wody prezentuje się jeszcze ciekawiej.

Poznaj inne produkty z oferty AquaelZoo

Lampy do ogrodu to nie wszystko, co przygotowaliśmy. Oferujemy znacznie więcej produktów, które ułatwią Ci dbanie o oczko wodne. To skuteczne środki chemiczne, które pozwolą Ci oczyścić zbiornik z glonów. Oferujemy też sterylizatory ogrodowe – skutecznie niszczą one glony i drobnoustroje, dzięki czemu woda w oczku pozostaje klarowna. W naszym asortymencie znajdziesz również pokarm dla ryb stawowych – to odpowiednio zbilansowane karmy, które zapewnią mieszkańcom zbiornika zdrowie, a także nie spowodują nadmiernego zanieczyszczenia wody. Oferujemy również przepływowe grzałki do oczek wodnych – sprawdzą się nawet w najmroźniejszą zimę.

Na blogu

Kleszcze to obecnie problem całoroczny i trzeba zabezpieczać przed nimi pupila przez okrągłe 12 miesięcy. Jednak są w ciągu roku okresy, gdy te żarłoczne pajęczaki bywają szczególnie aktywne. Jeden z nich przypada właśnie teraz – na wiosnę. Co możemy zrobić, żeby jeszcze lepiej uchronić naszego psa przed niebezpieczeństwem?

Czytaj więcej

Czy niewychodzący kot, który nigdy nie opuszcza domu może „złapać” jakiekolwiek pasożyty zewnętrzne? Większość opiekunów jest święcie przekonanych, że nie, no bo skąd? Trwa to zwykle do czasu gdy podczas głaskania pupila lub rozczesywania jego futra zauważą ze zdumieniem tkwiącego w jego skórze kleszcza. Skąd się tam wziął? To proste – sami „zaprosiliśmy” go do domu przynosząc z zewnątrz na butach, ubraniu czy torbie z zakupami. Kleszcz może też dotrzeć do domowego kota np. za pośrednictwem mieszkającego pod jednym dachem i powracającego ze spaceru psa.

Czytaj więcej

Tak zwane podłoża aktywne, a ściślej – biologicznie aktywne – z roku na rok cieszą się coraz większą popularnością wśród akwarystów. Są wprawdzie nieco droższe od klasycznego piasku lub żwiru, mają jednak liczne zalety, które w pełni rekompensują dodatkowy wydatek. W jakich sytuacjach warto po nie sięgnąć?

Czytaj więcej
Filtrowanie
Filtrowanie
Marka
Pokaż więcej Pokaż mniej
Cena
Zakres: 178 - 306
Aquael Zoo Opinie z ekomi-pl.com