Piórka dla kota - kocie zabawki


Pokazano 1-4 z 4 pozycji

W ofercie naszego sklepu internetowego AquaelZoo znajdziesz rewelacyjny wybór rzucających się w oczy zabawek o intensywnych i nasyconych kolorach, które zainteresują nawet największego kociego kanapowca. Warto postawić na takie produkty, które będą delikatnie powiewać i poruszać się wraz z podmuchem powietrza, co sprawi, że kot bardzo szybko zainteresuje się zabawką w postaci kolorowego piórka. Postaw na sprawdzoną jakość i bogate doświadczenie, które wyróżnia nasz sklep internetowy na tle pozostałych.

Zamów najlepsze zabawki dla kota:

Kolorowe i atrakcyjne zabawki, przykuwające kocią uwagę - delikatne piórka dla kota

Wybierając akcesoria i zabawki dla kota, należy zwrócić szczególną uwagę na potrzeby Twojego pupila. Jeśli kot kocha kolorowe zabawki, delikatnie powiewające w powietrzu i zachęcające go do intensywnej zabawy, postaw na rewelacyjne i praktyczne piórka dla kota, które możesz wykorzystać nie tylko jako pojedynczy gadżet, ale również stworzyć z niego wędkę dla Twojego pupila. Efektowne piórka dla kota o intensywnych kolorach przyciągają kocią uwagę i sprawiają, że zwierzęta bardzo chętnie skupiają się na zabawie i intelektualnych ćwiczeniach. Nie musisz mocno angażować się w aktywną zabawę z pupilem - wystarczy, że rzucisz w jego kierunku pojedyncze piórko lub kilka, kolorowych sztuk, a w Twoim kocie rozbudzi się instynkt łowcy i silna potrzeba polowania. Kot bardzo chętnie podąży za atrakcyjnym piórkiem, dzięki czemu będzie ćwiczył zwinność, skupienie oraz kondycję, która później pozwoli mu na zdrowe i długie życie.

Dlaczego warto zadbać o odpowiedni poziom aktywności u kociego pupila - piórka dla kota idealną formą zabawki

Każdy kot, niezależnie od jego maści czy rasy, posiada silnie i bardzo głęboko zakorzenione instynkty drapieżcy i mimo niemal całkowitego udomowienia owe instynkty i potrzeby wciąż się odzywają. Aby zaspokoić potrzeby swojego kota, warto zadbać o jego aktywność, dzięki której zwierzę poczuje się usatysfakcjonowane i wymęczone. Codzienna aktywność psychoruchowa zapewni Twojemu kotu odpowiednią dawkę rozrywki, natomiast takie zabawki, jak piórka dla kota stanowią rewelacyjny sposób na to, aby wymęczyć psychicznie i fizycznie zwierzaka. Jeśli kociak będzie regularnie zachęcany do zabawy, wówczas po jakimś czasie sam będzie próbował zabaw, które będą zaspokajać jego pierwotne potrzeby. W naszym sklepie internetowym AquaelZoo znajdziesz szeroki wybór piórek dla kota w najróżniejszych kolorach i wielkościach. Zachęcamy do zapoznania się z naszą rewelacyjną ofertą zabawek dla kotów, które nie wymagają stuprocentowego zaangażowania ze strony opiekuna.

FAQ

Każdy kot ma swoje preferencje. Jeden będzie oczarowany wędką z piórkiem, inny toczącą się kulką lub pluszową myszką. Zawsze jednak warto celować w zabawki bezpieczne, sprzedawane w zaufanych sklepach zoologicznych. W ten sposób będziemy mieć gwarancję, że nasz pupil nie zaszkodzi sobie podczas zabawy.

Dobra zabawka dla kota powinna zapewniać rozrywkę i wspomagać jego rozwój. Nie można zapominać również o bezpieczeństwie czworonoga, dlatego zrezygnujmy z rozpadających się i piszczących, zbyt hałaśliwych zabawek. Obecnie popularne są np. wędki, czyli wygodne zabawki dystansowe, a także wszelkie pluszowe myszki, piłeczki, oraz zabawki interaktywne, np. kule-smakule.

Zdecydowanie tak. Kocia zabawa to istotna część dnia, w której nasz pupil może się “wyżyć” i rozluźnić, ale nie tylko. W naturalnych warunkach ważnym elementem życia kota jest polowanie. Za to domowym ekwiwalentem polowania może być właśnie zabawa, dzięki której kot nie będzie się frustrować i popadać w apatię.

Na blogu

Kleszcze to obecnie problem całoroczny i trzeba zabezpieczać przed nimi pupila przez okrągłe 12 miesięcy. Jednak są w ciągu roku okresy, gdy te żarłoczne pajęczaki bywają szczególnie aktywne. Jeden z nich przypada właśnie teraz – na wiosnę. Co możemy zrobić, żeby jeszcze lepiej uchronić naszego psa przed niebezpieczeństwem?

Czytaj więcej

Czy niewychodzący kot, który nigdy nie opuszcza domu może „złapać” jakiekolwiek pasożyty zewnętrzne? Większość opiekunów jest święcie przekonanych, że nie, no bo skąd? Trwa to zwykle do czasu gdy podczas głaskania pupila lub rozczesywania jego futra zauważą ze zdumieniem tkwiącego w jego skórze kleszcza. Skąd się tam wziął? To proste – sami „zaprosiliśmy” go do domu przynosząc z zewnątrz na butach, ubraniu czy torbie z zakupami. Kleszcz może też dotrzeć do domowego kota np. za pośrednictwem mieszkającego pod jednym dachem i powracającego ze spaceru psa.

Czytaj więcej

Tak zwane podłoża aktywne, a ściślej – biologicznie aktywne – z roku na rok cieszą się coraz większą popularnością wśród akwarystów. Są wprawdzie nieco droższe od klasycznego piasku lub żwiru, mają jednak liczne zalety, które w pełni rekompensują dodatkowy wydatek. W jakich sytuacjach warto po nie sięgnąć?

Czytaj więcej
Filtrowanie
Filtrowanie
Marka
Pokaż więcej Pokaż mniej
Cena
Zakres: 8 - 25
Aquael Zoo Opinie z ekomi-pl.com