CUNIPIC

CUNIPIC

Sprawdź kategorie powiązane z produktami tego producenta:

Cunipic to hiszpański producent, który jest obecny na rynku od 1994 roku i od początku swojego istnienia zwraca uwagę na dobro środowiska naturalnego i zwierząt. Działalność ta rozpoczęła się od hodowli gryzoni, zapewniając im doskonałe warunki do życia. Już po kilku latach stała się prawdziwym liderem na rynku hiszpańskim w sprzedaży małych zwierząt domowych. W 2005 roku firma Cunipic wprowadziła do swojej oferty własną linię karm dla gryzoni i ptaków oraz produkty niezbędne do wyposażenia klatek i wybiegów czy preparaty przeznaczone do codziennej pielęgnacji i higieny. Ogromnym wyróżnikiem firmy jest fakt, iż dysponuje własnymi gospodarstwami, z których czerpie świeże i zdrowe składniki niezbędne do produkcji oferowanych karm dla zwierząt.

Pełnowartościowe karmy dla gryzoni

Do najpopularniejszych produktów marki Cunipic należą pełnowartościowe karmy dla gryzoni cieszące się ogromnym zainteresowaniem i doskonałą opinią na rynku wśród współczesnych klientów. Są również polecane przez lekarzy weterynarii, gdyż wyróżniają się wysoką jakością i starannie opracowanym składem, dzięki czemu zapewniają pupilom wszystko to, co niezbędne do zdrowego i prawidłowego rozwoju, a także dobrego samopoczucia. Poszczególne karmy dzielą się na warianty dla każdego gatunku, dlatego też można mieć pewność, że wybrana wersja będzie odpowiednia dla posiadanego zwierzaka. W ofercie naszego sklepu oferujemy karmy dla chomików, koszatniczek, królików, myszy, świnek morskich, szczurów i szynszyli.

Przysmaki dla gryzoni Cunipic

Podczas przeglądania naszej oferty, a konkretniej produktów marki Cunipic warto zwrócić uwagę na najwyższej jakości przysmaki dla gryzoni zamknięte w szczelnych opakowaniach pozwalających zachować ich wspaniały aromat, który jest kuszący dla małych zwierząt. Do najpopularniejszych wariantów należy Snack Berry i Snack Apple stanowiące smaczną i zdrową przekąskę, która jest bogata w szereg witamin, kwasów Omega 3 i 6. Produkty te nie zawierają w swoim składzie cukru, konserwantów i sztucznych barwników, które mogą być szkodliwe dla zdrowia małych organizmów. Ponadto wyróżniają się atrakcyjną postacią dla zwierząt, gdyż mają formę chrupiących snacków z gładkim, kremowym nadzieniem. Mogą stanowić uzupełnienie codziennej diety królików i małych ssaków, jak i również mogą być podawane jako przyjemna nagroda.

Profesjonalne produkty dla ptaków firmy Cunipic

W ofercie naszego sklepu nie zabrakło również profesjonalnych produktów dla ptaków marki Cunipic, wśród których do najpopularniejszych należą pełnoporcjowe karmy, wzbogacone w witaminy i aminokwasy, które są tworzone przez specjalistów. Takie rozwiązanie gwarantuje najwyższą jakość. Poszczególne karmy różnią się przeznaczeniem i wagą opakowania. Każde z nich dedykowane jest dla innych gatunków, wśród których można wyróżnić między innymi papugi faliste, nierozłączki, kanarki, nimfy, ziębowate oraz dzikie ptaki. Tak duża różnorodność pozwala z łatwością wybrać karmę dostosowaną do danego gatunku i jego indywidualnych potrzeb.

Ściółki dla gryzoni

Warto także zwrócić uwagę na ściółki dla gryzoni firmy Cunipic z serii Naturlitter, które należą do naturalnego podłoża, przyjaznego środowisku. Dodatkowo każdy z produktów został wykonany z recyklowanego papieru przeciwzapachowego, które można wykorzystać jako podłoże dla wszystkich pupili – chomików, fretek, królików, świnek morskich, ptaków, a także kotów. Ogromną zaletą tego rodzaju ściółki jest brak pylenia, lekkość i duża wchłanialność, dzięki czemu jest ona wydajna. Ponadto dzięki innowacyjnej formule przeciwzapachowej pozwala zwierzętom czuć się komfortowo, a także wydłuża czas pomiędzy czyszczeniem klatki.

Sianka dla gryzoni

Sianka dla gryzoni produkowane przez firmę Cunipic wchodzą w skład serii Sol De Heno. Poszczególne warianty zawierają w swoim składzie mniszek lekarski, suszone jabłko czy też rumianek, gdyż są zbierane w naturalnym środowisku bezpośrednio w górach, dzięki czemu sianko tej marki jest zdrowe i w żaden sposób nieprzetworzone. Ponadto jest bogate w błonnik, który doskonale wpływa na przemianę materii, a także na poprawne funkcjonowanie układu pokarmowego. Codzienna dieta dostarczająca świnkom morskim, chomikom czy królikom odpowiednią ilość błonnika przyspiesza również proces trawienia, co pozytywnie wpływa na samopoczucie i zdrowie zwierząt. Pozwala to zapobiegać zaburzeniom sercowo-naczyniowym ze względu na dużą ilość potasu zawartą w siankach Cunipic. Dodatkowo produkty te są wypełnione witaminami C i A, które minimalizują ryzyko powstawania problemów stomatologicznych.

Akcesoria hipoalergiczne i kosmetyczne dla małych zwierząt domowych

Firma Cunipic przygotowała również szeroki wybór akcesoriów hipoalergicznych i kosmetycznych dla małych zwierząt domowych, które powstały głównie z myślą o gryzoniach i ptakach. Wszystkie z nich wchodzą w skład serii Gama Care i charakteryzują się niską ceną i doskonałą jakością oraz starannością wykonania. Ponadto spełniają potrzeby małych pupili żyjących w klatkach, które również wymagają odpowiedniej pielęgnacji i zapewnienia najwyższego poziomu higieny.

Filtrowanie
Filtrowanie
Kategorie
Pokaż więcej Pokaż mniej
Cena
Zakres: 8 - 140