• AQUAEL od ponad ćwierćwiecza jest jednym z liderów krajowego i światowego rynku akwarystycznego. Szczególny nacisk kładziony jest na inwestycje w innowacje rynkowe. W ofercie firmy znajduje się praktycznie wszystko, co jest potrzebne do założenia i pielęgnowania akwarium słodkowodnego i oczka wodnego oraz wiele produktów do akwarystyki morskiej i terrarystyki.

    Do najnowszych trendów widocznych w polityce produktowej firmy zalicza się intensywny rozwój portfolio produktów dla nanoakwarystyki oraz akwarystyki słonowodnej. Pod skrzydłami AQUAEL powstaje też nowa dywizja energii odnawialnej: powstaje linia domowych elektrowni wiatrowych VENTUS.

    Odwiedź stronę marki www.aquael.pl lub przeglądaj produkty Aquael w naszym sklepie.

  • COMFY jest marką skupiającą wyroby dla psów, kotów i innych czworonogów. Obejmuje ponad 500 produktów. To, przede wszystkim, doskonałej jakości akcesoria dedykowane dla psów i kotów: bogata gama legowisk i materacy wykonanych z naturalnych, przyjaznych dla skóry naszych zwierząt komponentów takich jak wiklina i bawełna, różnorodne drapaki dla kotów, bardzo szeroka gama smyczy, obroży i szelek, zarówno typowo użytkowych, jak i wyjątkowo ozdobnych dedykowanych dla prawdziwych psich i kocich arystokratów, zabawki dla zwierząt, torby transportowe dla psów i kotów, żwirki higieniczne oraz przybory kosmetyczne (szczotki, grzebienie, cążki do pazurów).

    Odwiedź stronę marki www.comfypet.pl lub przeglądaj produkty Comfy w naszym sklepie.