• AQUAEL od ponad ćwierćwiecza jest jednym z liderów krajowego i światowego rynku akwarystycznego. Szczególny nacisk kładziony jest na inwestycje w innowacje rynkowe. W ofercie firmy znajduje się praktycznie wszystko, co jest potrzebne do założenia i pielęgnowania akwarium słodkowodnego i oczka wodnego oraz wiele produktów do akwarystyki morskiej i terrarystyki.

  Do najnowszych trendów widocznych w polityce produktowej firmy zalicza się intensywny rozwój portfolio produktów dla nanoakwarystyki oraz akwarystyki słonowodnej. Pod skrzydłami AQUAEL powstaje też nowa dywizja energii odnawialnej: powstaje linia domowych elektrowni wiatrowych VENTUS.

  Odwiedź stronę marki www.aquael.pl lub przeglądaj produkty Aquael w naszym sklepie.

 • AQUASZUT jest uznanym producentem markowych wyrobów do akwarystyki słodkowodnej, oczek wodnych oraz terrariów – przeznaczonych do zastosowań hobbystycznych.

  Prowadzi intensywną działalność, która ma na celu ugruntowanie pozycji na rynku krajowym i zagranicznym. Wciąż prowadzone są prace nad udoskonalaniem produktów i nad badaniem nowych technologii akwarystycznych. Zajmuje się tym zespół doświadczonych pracowników, którzy prywatnie są zapalonymi akwarystami.

  Odwiedź stronę marki www.aquaszut.pl lub przeglądaj produkty Aquaszut w naszym sklepie.

 • PET INN to marka z wieloletnią tradycją, stworzona we Włoszech przez firmę Feberplast. To niezawodne produkty dla wszystkich pupili: psów, kotów, gryzoni, królików, ptaków, ryb i żółwi wodnych. Produkty PET INN cechuje wysoka jakość wykonania i nowoczesny włoski design, który powstał przy współpracy z projektantami z Uniwersytetu w Udine.

  Zachęcamy do zapoznania się z ofertą produktową marki PET INN podzieloną na 4 kategorie: pies i kot; króliki i gryzonie; ptaki; ryby i żółwie wodne.

  Odwiedź stronę marki www.petinn.pl lub przeglądaj produkty Pet Inn w naszym sklepie.

 • COMFY jest marką skupiającą wyroby dla psów, kotów i innych czworonogów. Obejmuje ponad 500 produktów. To, przede wszystkim, doskonałej jakości akcesoria dedykowane dla psów i kotów: bogata gama legowisk i materacy wykonanych z naturalnych, przyjaznych dla skóry naszych zwierząt komponentów takich jak wiklina i bawełna, różnorodne drapaki dla kotów, bardzo szeroka gama smyczy, obroży i szelek, zarówno typowo użytkowych, jak i wyjątkowo ozdobnych dedykowanych dla prawdziwych psich i kocich arystokratów, zabawki dla zwierząt, torby transportowe dla psów i kotów, żwirki higieniczne oraz przybory kosmetyczne (szczotki, grzebienie, cążki do pazurów).

  Odwiedź stronę marki www.comfypet.pl lub przeglądaj produkty Comfy w naszym sklepie.