• AQUAEL to 40 lat tradycji. Firma jest szczególnie dumna z faktu, że wysokiej jakości produkty, które wybierają pasjonaci z całego świata, w całości powstają w Polsce, w Suwałkach i w Warszawie. Możesz mieć pewność, że wybrane przez Ciebie produkty zostały zaprojektowane i wykonane ze starannością w Polsce.

  Aquael produkuje wszystko, co jest potrzebne do założenia i pielęgnacji akwarium słodkowodnego, słonowodnego oraz stawu ogrodowego. Tworzy wydajne filtry akwariowe, skuteczne grzałki, oszczędne oświetlenie, nowoczesne zbiorniki, a także skompletowane gotowe zestawy. Znajdziecie również akwaria od wersji nano aż po zbiorniki 400-litrowe. Firma posiada linie dedykowane akwarystyce morskiej oraz produkty do założenia oczka wodnego.

  Odwiedź stronę marki www.aquael.pl lub przeglądaj produkty Aquael w naszym sklepie.

 • ECOMFY to linia produktów dla zwierząt stworzona w trosce o środowisko. Artykuły Ecomfy tworzymy osobiście – od projektowania do procesu produkcji w fabrykach własnych położonych w Suwałkach i Warszawie. Nasze produkty bazują na naturalnych materiałach, mieszankach pochodzących z recyklingu i surowcach odzyskanych z produkcji.

  Staramy się tworzyć bezpieczne produkty dla zwierząt z jak najmniejszym wpływem na środowisko. Naszymi działaniami chcemy zwiększyć świadomość w zakresie ochrony środowiska i redukcji negatywnego oddziaływania na naturę.

  Odwiedź stronę marki https://comfypet.pl/ecomfy.pl lub przeglądaj produkty Aquaszut w naszym sklepie.

 • HAVE A PET oferuje różnorodne zabawki i akcesoria dla psów i kotów. Nasza szeroka oferta gwarantuje, że każdy znajdzie coś idealnego dla swojego zwierzaka, niezależnie od preferencji czy potrzeb. Pozwól swojemu futrzanemu przyjacielowi cieszyć się radością i aktywnością dzięki zabawkom i akcesoriom od Have a Pet!

 • COMFY w swojej ofercie posiada produkty dla psów i kotów oraz ptaków, gryzoni i królików. Przeważająca część produktów tworzona jest od podstaw w fabryce w Suwałkach, przy zachowaniu europejskich standardów. Dzięki temu mogą zapewnić wyroby zgodne z aktualną wiedzą weterynaryjno-behawiorystyczną, idealnie wpisujące się w światowe trendy. Jest to niewątpliwy atut, który w parze z troską o jakość używanych do produkcji materiałów oraz stale pogłębianą wiedzą z zakresu utrzymania zwierząt domowych, tworzy przewagę konkurencyjną marki COMFY.

  Produkty COMFY łączą w sobie komfort użytkowania z praktycznymi i modnymi rozwiązaniami. Oferta marki obejmuje ponad 900 wyrobów, poza standardowymi produktami wprowadzamy również edycje limitowane.

  Odwiedź stronę marki www.comfypet.pl lub przeglądaj produkty Comfy w naszym sklepie.