Klatki dla szynszyla


Pokazano 1-12 z 12 pozycji

Opiekunowie szynszyli z pewnością chcą dla swoich pupili wszystkiego, co najlepsze. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego w naszej ofercie przygotowaliśmy wysokiej jakości produkty, które doskonale sprawdzą się w przypadku tego rodzaju gryzoni. W asortymencie znajduje się szeroki wybór klatek dla szynszyli, wyposażenia, akcesoriów oraz karmy, dzięki czemu możesz podczas jednego zamówienia kupić wszystko to, czego potrzebuje Twój pupil. Zapraszamy do zapoznania się z poszczególnymi produktami, a w przypadku dodatkowych pytań zachęcamy do kontaktu.

Przejdź do powiązanych kategorii:

Klatki dla szynszyla – na co zwrócić uwagę podczas wyboru?

Oferowane w tej kategorii klatki zostały zaprojektowane z myślą o szynszylach, które należą do grupy bardzo skocznych, ruchliwych i energicznych gryzoni. Ich skoki potrafią być bardzo wysokie, dlatego klatka powinna być dostosowana do ich możliwości, aby zapewniać najwyższy poziom bezpieczeństwa i komfortu. Liczy się również odpowiednia szerokość i głębokość klatki dla szynszyli, aby dostępna dla gryzonia przestrzeń pozwalała na swobodne poruszanie się w jej wnętrzu. Podczas wyboru konkretnego modelu, poza odpowiednim rozmiarem, warto także zwrócić uwagę na wysoką jakość i staranność wykonania z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Każda klatka dla szynszyli została wykonana z najwyższej klasy materiałów, gwarantujących trwałość i odporność na uszkodzenia, a także na możliwość przegryzienia szczebli przez gryzonia. Ponadto prezentowane modele są lekkie, dzięki czemu również wygodne w transporcie czy przestawieniu w inne miejsce. Dobrze wygładzone powierzchnie są także łatwe w czyszczeniu, co pozwala zachować najwyższy poziom higieny w klatce dla szynszyli.

Gdzie ustawić klatkę dla szynszyli?

W jej otoczeniu nie powinniśmy wykonywać gwałtownych czynności, aby nie stresować pupila, gdy znajduje się we wnętrzu klatki. Warto ją postawić na podłodze, co ułatwi wypuszczanie zwierząt na wybieg, a także swobodny i samodzielny powrót do klatki. Dodatkowo należy pamiętać, aby szynszyle nie były wystawione na bezpośrednie oddziaływanie promieni słonecznych, co może być dla nich niebezpieczne, ponieważ stosunkowo łatwo ulegają przegrzaniu. Klatkę dla szynszyli warto także postawić w pomieszczeniu, w którym często przebywa opiekun, najlepiej w rogu pokoju, co chroni pupila przed przeciągami, a także zapewnia poczucie bezpieczeństwa i większy spokój. Należy również unikać stawiania klatki przy kaloryferze lub innych źródłach ciepła, a w przypadku posiadania innych zwierząt, np. psa czy kota, należy też upewnić się, że wybrane miejsce będzie odpowiednie i pupile nie będą się wzajemnie stresować.

Wyposażenie klatek – niezbędne akcesoria

Klatka dla szynszyli stanowi dom, w którym gryzoń powinien czuć się komfortowo i bezpiecznie. To najważniejsza kwestia dla każdego opiekuna, dlatego warto pamiętać, że poza nią, liczą się również odpowiednie akcesoria. W ofercie naszego sklepu znajduje się szeroki wybór wyposażenia klatki i elementów, które doskonale wpływają na życie i dobre samopoczucie szynszyli. Warto wybrać półki, które zwiększą funkcjonalność domu zwierzęcia. Gryzonie te w naturze zamieszkują głównie skaliste zbocza Andów, dlatego wszelkiego rodzaju podesty pozwolą odbijać im się podczas skoków, dzięki czemu poczują się podobnie jak w swoim naturalnym środowisku. Półki warto rozmieścić na zakładkę. Ponadto każdą klatkę dla szynszyli należy wyposażyć w poidełko na wodę i powiesić je na odpowiedniej wysokości dla gryzonia. Zawartość należy regularnie wymieniać, aby pupil miał cały czas dostęp do świeżej i czystej wody. W klatce dla szynszyli niezbędnym elementem są miski na karmę i zioła. Oferowane w naszym sklepie modele są pozbawione ostrych krawędzi, które mogą ranić zwierzęta. Warto także znaleźć miejsce dla domku, który będzie pełnił rolę bezpiecznego schronienia. Wewnątrz niego szynszyla w spokoju odpocznie i zrelaksuje się. Klatkę warto wyposażyć w różnego rodzaju zabawki, które umilą wolny czas pupilowi. Zapraszamy do złożenia zamówienia jeszcze dziś i skorzystania z atrakcyjnych cen i szybkiej dostawy.

Na blogu

Kleszcze to obecnie problem całoroczny i trzeba zabezpieczać przed nimi pupila przez okrągłe 12 miesięcy. Jednak są w ciągu roku okresy, gdy te żarłoczne pajęczaki bywają szczególnie aktywne. Jeden z nich przypada właśnie teraz – na wiosnę. Co możemy zrobić, żeby jeszcze lepiej uchronić naszego psa przed niebezpieczeństwem?

Czytaj więcej

Czy niewychodzący kot, który nigdy nie opuszcza domu może „złapać” jakiekolwiek pasożyty zewnętrzne? Większość opiekunów jest święcie przekonanych, że nie, no bo skąd? Trwa to zwykle do czasu gdy podczas głaskania pupila lub rozczesywania jego futra zauważą ze zdumieniem tkwiącego w jego skórze kleszcza. Skąd się tam wziął? To proste – sami „zaprosiliśmy” go do domu przynosząc z zewnątrz na butach, ubraniu czy torbie z zakupami. Kleszcz może też dotrzeć do domowego kota np. za pośrednictwem mieszkającego pod jednym dachem i powracającego ze spaceru psa.

Czytaj więcej

Tak zwane podłoża aktywne, a ściślej – biologicznie aktywne – z roku na rok cieszą się coraz większą popularnością wśród akwarystów. Są wprawdzie nieco droższe od klasycznego piasku lub żwiru, mają jednak liczne zalety, które w pełni rekompensują dodatkowy wydatek. W jakich sytuacjach warto po nie sięgnąć?

Czytaj więcej
Filtrowanie
Filtrowanie
Kategoria
Pokaż więcej Pokaż mniej
Marka
Pokaż więcej Pokaż mniej
Cena
Zakres: 21 - 400
Aquael Zoo Opinie z ekomi-pl.com