Zabawki i szkolenie psa


Pokazano 1-24 z 236 pozycji

W naszym sklepie dostępne są przeróżne zabawki dla psa, które zapewniają wielogodzinną aktywność podczas ich noszenia, aportowania, rwania, szarpania oraz ściskania i gryzienia zębami. Wszystkie są w pełni bezpiecznie w użytkowaniu i zostały wyprodukowane z atestowanych surowców. Co więcej, na ich powierzchni nie znajdują się żadne ostre lub twarde elementy czy wypustki, które mogłyby uszkodzić uzębienie podczas intensywnego szkolenia psa. 

Zobacz więcej popularnych zabawek dla psa:

Dlaczego zabawki dla psa to znakomite uzupełnienie ich codzienności?

Zabawa to dla każdego czworonoga najważniejsza aktywność fizyczna, która wpływa na cały jego organizm. Bieganie za piłką pozwala mu rozruszać swoje stawy, mięśnie i układ kostny oraz oddechowy i krążeniowy, a mocne gryzienie pomaga oczyszczać zęby z zalegających zanieczyszczeń i zwiększa siłę ścisku. Najważniejsze jest jednak to, że zabawa z czworonogiem poprawia jego relacje z opiekunem. Większość właścicieli psów z pewnością zauważyło, że każdy pies po zabawie staje się radosny, pełen życia i werwy - to wynik jego spełnienia się podczas szaleństwa wraz z opiekunem. Co więcej, wybawiony pies jest grzeczniejszy i spokojniejszy, a także śpi głębokim snem, odzyskując siły na kolejny dzień. Właśnie z tego względu warto codziennie poświęcać pupilowi odpowiednio dużo czasu na przeciąganie liny czy rzucanie piłki lub gryzaka, czyli na aktywności, które sprawdzają się nawet przy psach z natury dość leniwych i ospałych.

Bezpieczeństwo przede wszystkim!

Zabawki dla psa powinny być całkowicie bezpieczne zarówno dla właściciela, jak i samego czworonoga. Bardzo często opiekunowie wykorzystują do zabawy ze swoim psem domowe przedmioty codziennego użytku, np. drewniane łyżki bądź nieużywane już pantofle czy foliowe siatki. To ogromny błąd. Wszystkie te przedmioty są zupełnie nieprzystosowane do zabaw, dlatego ich budowa, materiały zastosowane do ich produkcji, czy rodzaj szycia mogą w efekcie wywołać wiele niebezpiecznych następstw. Twarde elementy zazwyczaj się urywają i lądują w pysku psa, który może je połknąć. Barwniki oraz same materiały również nie są dostosowane do jedzenia i mogą wywołać choroby i schorzenia oraz pewne dolegliwości ze strony układu pokarmowego. Co więcej, twarde elementy po oderwaniu się od danego przedmiotu mogą utknąć psu w gardle, co niesie ryzyko jego zadławienia się, bądź uszkodzenia żołądka, przełyku czy jelit, co stanowi zagrożenie życia wymagające natychmiastowej konsultacji z weterynarzem, a często także wielogodzinnej operacji.

Trwałe i pewne zabawki do zabawy z czworonogiem

Wszystkie zabawki dla psów dostępne w naszym sklepie pochodzą od najlepszych firm z branży zoologicznej, które doskonale znają potrzeby czworonogów i wiedzą, jakie materiały oraz tworzywa stosować do ich produkcji. Dzięki temu każda zabawka dla psa ma optymalną miękkość, która nie niszczy ich zębów, a jednocześnie stanowi dla czworonoga przyjemny opór. Na ich powierzchni nie znajdziemy żadnych twardych elementów, które mogłyby się urwać lub uszkodzić uzębienie, dzięki czemu każdy pies może je gryźć i rozciągać. To w dalszym ciągu nie wszystko. Kolejną zaletą produktów oferowanych w naszym sklepie jest także fakt, że są bezpieczne po ich całkowitym rozgryzieniu, gdyż w ich wnętrzu nie ma cieczy ani materiałów o niebezpiecznym działaniu. Jeśli zależy Ci na zdrowiu i bezpieczeństwie swojego czworonoga, koniecznie zamów mu zabawki dla psa, które dadzą mu mnóstwo radości przy zachowanym pełnym bezpieczeństwie. Tylko takie są gwarancją dobrej zabawy.

Zabawa z czworonogiem a szkolenie psa

Zabawę z czworonogiem można wykorzystać także jako szkolenie psa, który np. notorycznie obgryza obrzeża mebli. Zastosowanie w ich przypadku gryzaka odciągnie uwagę od elementów wyposażenia domu, a jego optymalna budowa i stopień twardości zapewni mu znacznie więcej radości podczas gryzienia. Z reguły większość psów po zakupie gryzaka szybko traci zainteresowanie meblami, gdyż gryzak jest dla nich znacznie bardziej atrakcyjny.

Szkolenie psa może przybierać również formę aportowania, czyli przynoszenia zabawki rzuconej przez opiekuna. Co daje aportowanie w kwestii zachowania czworonoga? Między innymi ćwiczy posłuszeństwo i wpływa na poprawę relacji z opiekunem.

Zapraszamy do zakupu zabawek dla psa, które stanowią dla nich doskonałą formę aktywności. Wszystkie dostępne produkty są precyzyjnie opisane na dedykowanych podstronach, gdzie znajdują się także szczegółowe dane techniczne oraz informacje na temat ich właściwości czy przeznaczenia. Są bezpieczne, angażujące i dostępne w setkach wariantów, różniących się ich wielkością, wagą, kolorystyką czy materiałem, z którego zostały wyprodukowane.

Na blogu

Łupież jest przypadłością, która dotyka nie tylko ludzi, ale również może doskwierać naszym pupilom. Dlatego często pojawia się pytanie, jak wygląda łupież u psa, a także czy jego występowanie jest w ogóle możliwe? W przypadku pojawienia się takiego problemu warto wiedzieć, jak się pozbyć tej nieprzyjemnej przypadłości. Dzięki temu Twój pies nie będzie cierpiał, a także zadbasz o jeszcze lepszą pielęgnację czworonoga.

Czytaj więcej

Czy zwierzaki domowe mogą cierpieć na łupież? Okazuje się, że jest to nie tylko możliwe, ale łupież zalicza się do jednej z najczęściej spotykanych przypadłości u kotów. Warto w takim razie dowiedzieć się, jak wygląda łupież u kota, jakie są jego przyczyny, a także w jaki sposób można się go pozbyć. Dzięki temu uchronisz swojego pupila przed nieprzyjemnym schorzeniem.

Czytaj więcej

Prawidłowo zaprojektowane i założone oczko wodne stanowi niekwestionowaną ozdobę każdego ogrodu. Co więcej, nie wymaga ono zbyt wiele pracy ze strony opiekuna. Należy tylko pamiętać, aby systematycznie wykonywać w nim nieskomplikowane czynności pielęgnacyjne, które pozwolą na utrzymanie stawu w idealnym stanie. O jakich zabiegach mowa?.

Czytaj więcej
Filtrowanie
Filtrowanie
Kategoria
Pokaż więcej Pokaż mniej
Marka
Pokaż więcej Pokaż mniej
Cena
Zakres: 3 - 180
Aquael Zoo Opinie z ekomi-pl.com