ZIWI PEAK

ZIWI PEAK

ZIWI Peak to firma produkująca karmy dla psów i kotów pochodząca z dalekiej Nowej Zelandii. Historia przedsiębiorstwa rozpoczęła się prawie 20 lat temu - w 2002 roku. Peter Mitchell, zajmujący się hodowlą wolno żyjących jeleni, dostarczał najwyższej jakości mięso do licznych firm wytwarzających karmę dla zwierząt na całym świecie. Nie podobało mu się jednak, że to wspaniałe mięso było mieszane ze składnikami znacznie gorszej jakości oraz zupełnie niepotrzebnymi dodatkami, które powodowały, że powstające z niego wyroby były niskiej jakości. Dlatego Peter postanowił samodzielnie opracować karmę o najlepszym możliwym składzie. Po dwóch latach prób i eksperymentów udało mu się stworzyć produkt spełniający jego bardzo wysokie oczekiwania. W ten sposób powstała gotowa do podania karma pozbawiona wypełniaczy, zagęstników i innych sztucznych dodatków. Pomimo olbrzymiego rozwoju firmy ta podstawowa koncepcja wciąż jest realizowana we wszystkich produktach, obecnie wciąż ręcznie wytwarzanych przez tę firmę. Działalność producenta karm ZIWI Peak jest w pełni zgodna z nowozelandzkim określeniem „kaitiaki”. Tym terminem maoryscy mieszkańcy Nowej Zelandii określają obrońcę nieba, ziemi i morza.

ZIWI Peak - zasady przyświecające działalności firmy

Firma ZIWI Peak w swoich działaniach zawsze kieruje się zasadami etycznymi. Mięso, które wykorzystywane jest przy powstawaniu karm, powstaje bez dodawania żadnych stymulantów wzrostu ani hormonów. Dzięki łagodnemu klimatowi Nowej Zelandii trzoda hodowlana firmy ZIWI Peak pozostaje przez okrągły rok na wielkich pastwiskach, żywiąc się tam naturalnie rosnącą trawą. Pozwala jej to na swobodne i powolne przemieszczanie się po dużym wolnym terenie, w odróżnieniu od zwierząt hodowanych w wielkich farmach przemysłowych. Owoce morza i ryby stosowane w karmach pochodzą z czystych mórz okalających Nową Zelandię, co zapewnia ich wysoką jakość. Drób hodowany przez lokalnych dostawców również pochodzi z wolnego wybiegu, a wykorzystywane mięso jest wolne od antybiotyków.

ZIWI Peak zasady hodowli zwierząt

Firma ZIWI Peak w swojej hodowli kieruje się 5 bardzo ważnymi zasadami odnoszącymi się do zwierząt, takimi jak:

1. Wolność od głodu i pragnienia;

2. Wolność od jakichkolwiek uciążliwości;

3. Wolność od bólu, obrażeń i chorób;

4. Wolność do przejawiania naturalnych zachowań;

5. Wolność od strachu i stresu.

ZIWI Peak gama produktów

ZIWI Peak wytwarza szereg produktów przeznaczonych dla psów i kotów. Są to w szczególności:

Sucha karma dla psów — w odróżnieniu od masowo produkowanych wyrobów gotowanych w wysokiej temperaturze te karmy dla psów są ręcznie wytwarzane w procesie suszenia ciepłym powietrzem. Nie zawierają żadnych sztucznych konserwantów.

Mokra karma dla psów — świetne karmy mokre dla psów zawierające do 97% mięsa. Są pozbawione sztucznych zagęstników oraz dodatków o wysokim indeksie glikemicznym.

Przekąski, przysmaki oraz kości — te produkty składają się w 100% z mięsa lub kości, które zostały przetworzone w procesie suszenia ciepłym powietrzem.

Nagrody dla dobrych psów — przysmaki do nagradzania psów zawierające 96% mięsa. 

Sucha karma dla kotów — karmy dla kotów ręcznie wytwarzane w procesie suszenia ciepłym powietrzem. Nie zawierają dodatku żadnych sztucznych konserwantów.

Mokra karma dla kotów — karmy dla kotów zawierające do 97% mięsa. Nie dodano do nich żadnych sztucznych zagęstników ani składników posiadających wysoki indeks glikemiczny.

ZIWI Peak w sklepie AquaelZoo

Nasz internetowy sklep AquaelZoo zapewnia dostęp do olbrzymiej liczby karm, środków pielęgnacyjnych i akcesoriów dla Twoich pupili. Każdy zaglądający tutaj klient z pewnością opuści to miejsce zadowolony i będzie do niego często wracał. Wśród tysięcy produktów liczną reprezentację stanowią wyroby firmy ZIWI Peak. W sklepie AquaelZoo znajdziesz między innymi:

ZIWI Peak Snack Venison Shank Full Dog- to przysmak przeznaczony dla psów - naturalna kość piszczelowa jelenia hodowlanego z Nowej Zelandii. Kość jest owinięta przełykiem wołowym, a następnie naturalnie wysuszona ciepłym powietrza. Pomaga ona utrzymać psom odpowiednią higienę jamy ustnej i jest przez nie wprost uwielbiana. Produkt ten możesz zamówić zarówno w formie całej kości, jak i jej połowy.

Mokre karmy ZIWI Peak w puszkach 390 g w różnych smakach. Dostępne między innymi o smaku: kurczaka, wołowiny, jagnięciny, makreli i jagnięciny oraz żwacza i jagnięciny.

Suche karmy ZIWI Peak dla psów w wygodnych paczkach 454 g lub większych o wadze 1 kilograma. Dostępne między innymi o smaku: dziczyzny, jagnięciny, wołowiny, flaków i jagnięciny, makreli i jagnięciny oraz kurczaka.

Mokre karmy ZIWI Peak dla kotów w mniejszych puszkach 85 g oraz większych 185 g. Dostępne między innymi o smaku: jagnięciny, wołowiny, makreli i jagnięciny, kurczaka oraz dziczyzny.

Suche karmy ZIWI Peak dla kotów w torebkach 400 g. W naszej ofercie znajdziesz produkty między innymi o smaku: kurczaka, jagnięciny, wołowiny oraz makreli i jagnięciny.  

Filtrowanie
Filtrowanie
Kategorie
Pokaż więcej Pokaż mniej
Cena
Zakres: 15 - 360