• TERMOMETR AKWARIOWY T8 AQUASZUT
  • TERMOMETR AKWARIOWY T8 AQUASZUT
TERMOMETR AKWARIOWY T8 AQUASZUT

TERMOMETR AKWARIOWY T8

0000000000201252
6,99 zł

Termometr akwariowy

Informacja

Aby złożyć zamówienie w trybie 'Zamów i odbierz za 1h' należy dokończyć obecne zamówienie w trybie 'Kup online'

Znajdź najbliższy sklep AQUAEL (nie wysyłamy produktów między sklepami):

Filtruj przez:

Znajdź najbliższy sklep AQUAEL (nie wysyłamy produktów między sklepami):

lub
Pozwól przeglądarce na dostęp do lokalizacji

Znajdź mój sklep (zmień sklep)

Aquael Zoo Opinie z ekomi-pl.com
Opis

TERMOMETR AKWARIOWY SZKLANY T8 

Termometr akwariowy to specjalne urządzenie służące do mierzenia temperatury wody w akwarium. Jest to ważny przyrząd dla każdego właściciela akwarium, ponieważ wiele gatunków ryb i organizmów wodnych wymaga odpowiedniego zakresu temperatur, aby zachować dobre zdrowie.

1. Mocowanie: Termometr jest wyposażony w mocną przyssawkę która umożliwia przyklejenie go do wewnętrznej strony szyby akwarium. Dzięki temu termometr jest łatwo widoczny, a jednocześnie nie przeszkadza w codziennym obserwowaniu ryb i roślin.

2. Skala pomiarowa: Na rurce termometru umieszczone są cyfry i kreski, które reprezentują skalę temperatur. Skala jest wyrażona w stopniach Celsjusza i Fahrenheit'a.

3. Typ termometru: Jest to termometr cieczowy, w którym ciecz (alkohol) wypełniająca rurkę rozszerza się lub skurcza w zależności od temperatury, co pozwala odczytać temperaturę z odpowiedniej skali.

4. Działanie: Termometr działa pasywnie, to znaczy, że nie wymaga zasilania bateriami lub innymi źródłami energii. Jest to proste i skuteczne rozwiązanie do monitorowania temperatury wody w akwarium.

Pamiętaj, że utrzymanie odpowiedniej temperatury w akwarium jest kluczowe dla zdrowia ryb i innych organizmów wodnych. Dlatego regularnie sprawdzaj termometr i dostosowuj temperaturę, jeśli to konieczne, aby zapewnić najlepsze warunki dla Twoich mieszkańców akwarium.