• PET INN ARCO 3
  • COMFY KLATKA ARCO 3 79 x 40 x 55 cm
COMFY KLATKA ARCO 3 79 x 40 x 55 cm
  • DOSTAWA 0 ZŁ

COMFY KLATKA ARCO 3 79 x 40 x 55 cm

000000000000122381
309,98 zł

Pet Inn Arco klatka dla ptaków, ze specjalnym karmnikiem, któregy umożliwia napełnienie bez potrzeby wyjmowania go z klatki.

Informacja

Aby złożyć zamówienie w trybie 'Zamów i odbierz za 1h' należy dokończyć obecne zamówienie w trybie 'Kup online'

Znajdź najbliższy sklep AQUAEL (nie wysyłamy produktów między sklepami):

Filtruj przez:

Znajdź najbliższy sklep AQUAEL (nie wysyłamy produktów między sklepami):

lub
Pozwól przeglądarce na dostęp do lokalizacji

Znajdź mój sklep (zmień sklep)

Wysyłka w 48h + czas dostawy

Dostawa 0 zł

Aquael Zoo Opinie z ekomi-pl.com
Opis

Dlaczego klatka Arco 3 od Comfy jest tak bardzo popularna wśród hodowców ptaków egzotycznych? Wymiary 79x40x55 cm sprawiają, że jest to już model o dość dużej przestrzeni wewnętrznej. Pomimo swoich rozmiarów klatka jest wciąż dość uniwersalna. Nadaje się do stawiania na blacie biurka lub szafki, ale można ją także powiesić lub umiejscowić na podłodze. Za każdym razem będzie cieszyć oczy Twoje, rodziny i przyjaciół. Niebieski kolor doskonale wpasuje się w różne aranżacje domowej przestrzeni.

Produkt od cenionej marki Comfy jest równocześnie funkcjonalny i ładny. Warto przede wszystkim podkreślić, że wykonuje się go z wysokiej klasy materiałów. Dzięki temu raz wydana kwota pieniędzy zwróci się podczas wieloletniego użytkowania. Jakość produktu dobrze oddaje kuweta z plastiku doskonałej jakości. Dzięki jej wysokim brzegom nie ma ryzyka, że na zewnątrz będą wydostawać się resztki pokarmu czy ściółki. Wykończona półkoliście górna część klatki składa się z poziomo ułożonych prętów, które pozwalają ptakom wygodnie się na nich sadowić.  

Zapewnij swojemu zwierzęciu wolność i bezpieczeństwo

Klatka Arco 3 od Comfy zadowoli zarówno początkujących, jak i wytrawnych hodowców. W skład zestawów wchodzą estetyczne, solidne i łatwe w czyszczeniu żerdzie, poidło i karmniki. Zaprojektowano je tak, by idealnie wpasowały się we wnętrze klatki. Elegancki i uniwersalny design łączy się tu z praktycznymi cechami produktu. Należy do nich wygodne zamykanie drzwiczek i możliwość uzupełniania pokarmu od zewnątrz.

Wymiary 79x40x55 cm dotyczą wielkości klatki wraz ze wszystkimi elementami zewnętrznymi. W środku jej powierzchnia jest nieco mniejsza - 66x40x55 cm. Istnieje możliwość zakupienia dodatkowych akcesoriów dla ptaków egzotycznych. Wszystko po to, by umożliwić optymalne warunki bytowania ptakom i dać hodowcom szansę realizacji własnych pomysłów. W ofercie naszego sklepu znajdziesz też klatki o innych wymiarach, kształtach i kolorach. 

Wymiary

Wymiary klatki dla ptaków : długość 79 cm szerokość 40 cm wysokość 55 cm odległość między prętami 11,6 mm.

Wymiary: 79 x 40 x 55 CM (zewnętrzne z wszystkimi wystającymi elementami)

Wymiary: 64,5 x 35,5 x 55 CM (zewnętrzne bez wystających elementów)

Wymiary: 66 x 40 x 55 CM (wewnętrzne)

Szybkość dostarczenia produktu do zamawiającego - do 48 godzin od chwili zamówienia. Rodzaj paczki - przesyłka kurierska. Gwarantujemy terminowość i bezpieczeństwo.