• COMFY ŻWIR PINOKIO DREWNIANY SILVER 7L x 5 SZT
COMFY ŻWIR PINOKIO DREWNIANY SILVER 7L x 5 SZT
  • -19,95 zł
  • Pakiet
  • DOSTAWA 0 ZŁ
-19,95 zł

ŻWIREK DREWNIANY COMFY PINOKIO SILVER 7L x 5 SZT

115,00 zł
134,95 zł

Zamiast 134,95 zł

Promocja kończy się za:
  • DNI
  • :
  • GODZ
  • :
  • MIN
  • :
  • SEK

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją: 134,95 zł -19,95 zł

Ten pakiet zawiera

Informacja

Aby złożyć zamówienie w trybie 'Zamów i odbierz za 1h' należy dokończyć obecne zamówienie w trybie 'Kup online'

Znajdź najbliższy sklep AQUAEL (nie wysyłamy produktów między sklepami):

Filtruj przez:

Znajdź najbliższy sklep AQUAEL (nie wysyłamy produktów między sklepami):

lub
Pozwól przeglądarce na dostęp do lokalizacji

Znajdź mój sklep (zmień sklep)

Wysyłka w 48h + czas dostawy

Dostawa 0 zł

Aquael Zoo Opinie z ekomi-pl.com
Opis

Uniwersalny żwirek drewniany, który może być stosowany w kuwetach dla kotów, ale również w klatkach ssaków domowych i ptaków. Jest to w stu procentach naturalny produkt o doskonałych właściwościach chłonnych. Jedno opakowanie o pojemności 7 litrów może z powodzeniem związać kilkadziesiąt litrów płynów. Produkt powstał z naturalnego drewna sosnowo-świerkowego. Jest bardzo wydajny i jednocześnie niezwykle bezpieczny dla wszystkich zwierząt domowych. Wzbogacono go o koloidalne nanosrebro, które zapobiega rozwojowi bakterii i grzybów. Co więcej, żwirek drewniany Comfy Pinokio Silver neutralizuje przykre zapachy. Nie przylepia się do łapek ani do sierści, co z pewnością docenisz. Chcemy podkreślić, że to niejedyny żwirek dla kotów, jaki mamy w ofercie. Zachęcamy do przejrzenia pozostałych propozycji.

Poznaj cechy uniwersalnego żwirku od Comfy

Żwirek drewniany Comfy Pinokio Silver jest produktem w pełni naturalnym. Powstał w 100% z drzew iglastych. Doskonale pochłania zapachy, pozostawiając kuwetę świeżą i czystą. Bez problemu radzi sobie z większą ilością wilgoci, to bardzo wydajny produkt. Co ważne, jest w pełni biodegradowalny, dzięki czemu zbrylone grudki możesz usuwać drogami sanitarnymi. To wyjątkowo chłonny, ale i łatwy w użyciu żwirek zawierający jony srebra. Zapobiega rozwojowi bakterii i grzybów. Jest w pełni bezpieczny dla zwierząt, nie przylepia się ani nie pyli, dlatego chętnie wybierają go właściciele kotów o długiej sierści. Oczywiście produkt ten przygotowany jest także z myślą o ssakach domowych oraz ptakach.

Sposób użycia żwirku i jego przechowywanie

Przechowywanie żwirku drewnianego Comfy Pinokio Silver jest proste. Wystarczy trzymać opakowanie w suchym i chłodnym, najlepiej zacienionym miejscu. W przypadku kotów uzupełniaj kuwetę do wysokości 5 centymetrów i wymieniaj żwirek raz na tydzień. Oczywiście regularnie usuwaj z kuwety zbrylone grudki i ekskrementy. Jeśli hodujesz ptaki lub gryzonie, uzupełniaj kuwetę do wysokości 3 centymetrów i zmieniaj cały żwirek raz na dwa tygodnie.