ŻWIREK KUKURYDZIANY COMFY CORNELIUS 7L PETIT NATURAL

000000000000124108
21,99 zł

Wyświetl historyczną cenę produktu

CORNELIUS PETIT NATURAL 

CORNELIUS PETIT NATURAL to uniwersalne podłoże wykonane w 100% z kukurydzy. Idealnie sprawdzi się jako wypełnienie klatek i wolier dla małych ssaków i ptaków oraz terrariów z niektórymi gadami. Całkowicie naturalne i w pełni biodegradowalne, nadaje się do kompostowania. Nie pyli, nie alergizuje, jest delikatne dla wrażliwych łap zwierząt. Skutecznie chłonie wilgoć oraz neutralizuje i wiąże nieprzyjemne zapachy. Jest wydajne i wystarcza na długo. Dostępne w trwałych, wygodnych 7-litrowych workach. Wyprodukowane w Europie.

Informacja

Aby złożyć zamówienie w trybie 'Zamów i odbierz za 1h' należy dokończyć obecne zamówienie w trybie 'Kup online'

Znajdź najbliższy sklep AQUAEL (nie wysyłamy produktów między sklepami):

Filtruj przez:

Znajdź najbliższy sklep AQUAEL (nie wysyłamy produktów między sklepami):

lub
Pozwól przeglądarce na dostęp do lokalizacji

Znajdź mój sklep (zmień sklep)

Wysyłka w 48h + czas dostawy

Aquael Zoo Opinie z ekomi-pl.com
Opis

Żwirek kukurydziany, który swoją renomę zawdzięcza przede wszystkim naturalności, został wykonany w stu procentach z kukurydzy. Sprawdza się doskonale w klatkach lub wolierach dla małych ssaków i ptaków. Co więcej, może być stosowany w terrariach z niektórymi gadami. Wszystko to bez dwóch zdań zasługa składu, w którym zabrakło sztucznych wybielaczy i innych potencjalnie niekorzystnie wpływających na zwierzęta dodatków. Chcemy jednocześnie podkreślić, że opisywany żwirek kukurydziany Comfy Cornelius Petit Natural nie alergizuje, a także nie pyli się, co nie tylko przyczynia się do bezpieczeństwa zwierząt, ale jednocześnie ułatwia podmianę go na nowy. Należy dodać, że żwirek doskonale chłonie ciecz i neutralizuje nieprzyjemne zapachy. Jeśli uważasz, że to produkt dla Ciebie, zachęcamy do zakupu. Sprawdź także pozostałe żwirki dla małych ssaków w naszej ofercie.

Zalety żwirku kukurydzianego

Główną zaletą produktu jest jego naturalność, powstał wyłącznie z włókien kukurydzianych. Co więcej, to produkt uniwersalny, o czym już pisaliśmy. Zastosujesz go w klatkach małych ssaków, ptaków, ale i w terrariach gadów. Żwirek kukurydziany Comfy Cornelius Petit Natural jest bardzo delikatny dla wrażliwych łapek zwierząt. To produkt w stu procentach biodegradowalny, pojedyncze zbrylone grudki mogą więc trafiać do toalety, ale również pojemnika na odpady czy na kompost. To bardzo chłonny produkt, który potrafi związać dużą ilość płynów. Przy tym wiąże nieprzyjemne zapachy, dzięki czemu wokół kuwety nie unosi się przykry aromat. 

Poznaj sposób użycia i przechowywania

Przechowuj worek ze żwirkiem w suchym i zacienionym miejscu. Najlepiej w oryginalnym, dodatkowo zabezpieczonym przed wilgocią opakowaniu. Przed pierwszym użyciem oczyść klatkę lub terrarium, a następnie wsyp tam żwirek do wysokości około 2-3 centymetrów. Pamiętaj, aby regularnie podmieniać zbrylone ekskrementy, nie zapominaj także wymieniać całego podłoża raz na 10-14 dni. Wszystko po to, aby utrzymać klatkę lub terrarium w pełnej czystości.