TROPICAL

TROPICAL

Firma Tropical jest jednym z najbardziej rozwijających się producentów w mocno konkurencyjnej branży zoologicznej. Swoją wysoką pozycję na rynku zawdzięcza głównie nieustannemu budowaniu zaufania do marki dzięki codziennej wytężonej pracy - jej wyroby cieszą się zainteresowaniem klientów już od ponad 40 lat. Firma Tropical od dłuższego czasu bierze regularny udział w zoologicznych targach odbywających się na całym świecie. Produkty firmy Tropical są dostępne w ponad 80 państwach, co oznacza, że odnosi ona wielkie międzynarodowe sukcesy. Wyroby firmy Tropical są sprzedawane także w sklepach w naszym kraju - rozpoznasz je po kilku używanych przez tę firmę charakterystycznych markach. Każda z nich oferuje produkty przeznaczone dla innego segmentu posiadaczy zwierząt domowych. Wszystkie te marki charakteryzują się wysoką jakością proponowanych wyrobów i dbaniem o pełne zadowolenie klientów.

Tropical — prawdziwa polska firma

Warto podkreślić, że firma Tropical pochodzi z Polski, a jej siedziba znajduje się w Chorzowie. Dzięki posiadaniu w kraju bardzo nowoczesnego zakładu produkcyjnego świetnie radzi sobie ona z liczną zagraniczną oraz mocną krajową konkurencją. Firma Tropical posiada w swoim zakładzie linię produkcyjną z nowoczesnym ekstruderem, który pozwala jej na wytwarzanie pokarmu w formie bardzo małych granulek. W zależności od wielkości (od 0,5 do 2,5 mm) jest to mikrogranulat, minigranulat lub granulat. Zapewnia to firmie Tropical wyraźną przewagę nad wieloma konkurencyjnymi producentami obecnymi w branży zoologicznej.

Tropical — marki reprezentujące firmę

  • Marka Tropical — oferuje pokarmy i liczne produkty akwarystyczne, pokarmy oraz duży wybór produktów dla ryb w oczkach wodnych, a ponadto pokarmy i inne wyroby terrarystyczne;

  • Marka Tropifit — wśród asortymentu marki znajdziesz pokarmy oraz duży wybór produktów dla gryzoni, małych ssaków i ptaków;

  • Marka TropiDog — oferuje karmy i suplementy diety dla psów;

  • Marka TropiCat — zajmuje się produkcją suchych karm dla kotów;

  • Marka BiFlorin — zapewnia produkty przeznaczone do pielęgnacji roślin ozdobnych.

Wyjątkowe produkty Tropical w sklepie AquaelZoo

Sklep AquaelZoo prowadzi sprzedaż karm, pokarmów i sprzętu zoologicznego. W naszej ofercie dostępne są produkty przeznaczone dla psów, kotów, małych gryzoni, ptaków oraz gadów trzymanych w terrariach. Każdy z klientów znajdzie tu szeroką ofertę skierowaną do osób posiadających w domu zwierzątka. W internetowym sklepie zoologicznym AquaelZoo możesz zamówić wiele produktów firmy Tropical. 

Tropifit — produkty w AquaelZoo

Marka Tropifit jest reprezentowana między innymi przez Tropifit Atelerix – pokarm dla miniaturowych jeży. To pełnowartościowa karma przeznaczona dla jeży afrykańskich, pigmejskich, białobrzuchych, uszatych, algierskich oraz wielu innych. Jeśli posiadasz takie wspaniale wyglądające miniaturowe jeże, Twoi pupile na pewno będą zadowoleni z tego pokarmu.

Tropical — produkty w AquaelZoo

W ofercie maki Tropical możesz znaleźć między innymi Tropical Gammarus, czyli produkt zawierający suszony kiełż zdrojowy (gammarus pulex). Kiełż zdrojowy to malutki skorupiak, który został opisany już przez Karola Linneusza. W środowisku naturalnym kiełże zdrojowe są pokarmem dla wielu ptaków, ryb oraz dla wypławków alpejskich. Karma ta przeznaczona jest dla żółwi wodnych i lądowych oraz dla dużych gatunków ryb hodowanych w akwariach i stawach. Produkt ten zamówisz w opakowaniach o różnych pojemnościach, dostosowanych wielkością do Twoich potrzeb.

Innym świetnym produktem jest Tropical Axolotl Sticks. Jak sama nazwa wskazuje, jest to pokarm dla aksolotli oraz innych płazów wodnych, takich jak żaby szponiaste, traszki Waltla oraz wiele innych płazów żywiących się organizmami zwierzęcymi.

Dużą grupę produktów marki Tropical stanowią ponadto testy przeznaczone dla posiadaczy akwariów. W tej grupie możemy znaleźć testy azotynowy (NO2), azotanowy (NO3), test twardości ogólnej i węglanowej (GH/KH), test pH oraz uniwersalny test 6 w jednym. Za pomocą tego ostatniego testu możesz sprawdzić (poprzez użycie odpowiednich pasków) stężenie azotanów, azotynów, twardość ogólną, odczyn pH oraz stężenie chloru całkowitego w wodzie słodkiej. Dla każdego posiadacza akwarium są to podstawowe informacje pozwalające mu jeszcze lepiej dbać o zwierzęta i rośliny hodowane w tym akwarium.

Dostępny jest także bardzo popularny pokarm wysokobiałkowy dla ryb akwariowych Tropical. Pokarm ten można nabyć zarówno w większych pojemnikach, jak i mniejszych saszetkach. Jest to pokarm w formie płatków przeznaczony do codziennego karmienia ryb wszystkożernych i mięsożernych.

Dużym powodzeniem cieszy się też pokarm wieloskładnikowy dla ryb akwariowych Tropical IchtioVit. Bardzo dobrze sprawdza się on w codziennym karmieniu mieszkańców akwariów wielogatunkowych.

W ofercie prezentowanej marki dostępne są również pokarmy z serii OvoVit, SuperVit, Kirysek, Vitabin, Vitality&Color, Super Spirulina, Spirulina Flakes, Mikrovit, Nanovit, Red Mico, Weekend Food, Cichlid Color, Cichlid Red&Green, D-50 Plus, Malawi, Mini Wafers, Green Algae Wafers, Wellsi Gran, Crusta Sticks, Cardina Nano Sticks, Goldfish Color Flakes, Betta, Guppy, Soft Line Africa Herbivore, Soft Line Africa Carnivore, Soft Line America, Dafnia, Sanital oraz  inne. Sprawdź, które produkty będą najlepsze dla Twoich domowych zwierząt.

Filtrowanie
Filtrowanie
Kategorie
Pokaż więcej Pokaż mniej
Cena
Zakres: 10 - 85