• COMFY TUBA Z BAWEŁNĄ DLA GRYZONI
COMFY TUBA Z BAWEŁNĄ DLA GRYZONI

COMFY TUBA Z BAWEŁNĄ DLA GRYZONI

000000000000110065
16,99 zł

Ekologiczne podłoże bawełniane w tubie dla gryzoni, które ulega biodegradacji.

Informacja

Aby złożyć zamówienie w trybie 'Zamów i odbierz za 1h' należy dokończyć obecne zamówienie w trybie 'Kup online'

Znajdź najbliższy sklep AQUAEL (nie wysyłamy produktów między sklepami):

Filtruj przez:

Znajdź najbliższy sklep AQUAEL (nie wysyłamy produktów między sklepami):

lub
Pozwól przeglądarce na dostęp do lokalizacji

Znajdź mój sklep (zmień sklep)

Wysyłka w 48h + czas dostawy

Aquael Zoo Opinie z ekomi-pl.com
Opis

W naszym sklepie zoologicznym AquaelZoo oferujemy szeroki asortyment produktów przeznaczonych dla małych domowych gryzoni. Jednym z niezbędnych elementów wyposażenia każdej klatki jest odpowiednie podłoże, którym wyściela się jej dno. Oprócz najpopularniejszych trocin, posiadacze gryzoni często wybierają bardzo praktyczne i bezpieczne ściółki bawełniane. W naszej ofercie znajduje się ekologiczne bawełniane podłoże w tubie marki Comfy. Jest odpowiednie dla wszystkich gryzoni. Składa się w 100% z naturalnej i nieprzetworzonej bawełny. Podłoże jest całkowicie biodegradowalne i bezpieczne dla zdrowia i życia zwierzaka. W razie przypadkowego spożycia naturalna bawełna nie wywołuje żadnych dolegliwości. Jakie właściwości ma podłoże bawełniane oraz jakie są jego największe zalety?

Dlaczego warto wybrać podłoże bawełniane dla gryzoni?

W sklepach zoologicznych mamy do wyboru sporą ilość różnorodnych podłoży dla gryzoni. Te małe, puchate zwierzaki mają swoje wymagania dotyczące ściółki, po której się poruszają. W zależności od wielkości naszego pupila będziemy potrzebować innego rodzaju podłoża. Bawełna jest w tym przypadku bardzo uniwersalnym wypełnieniem. Doskonale sprawdzi się szczególnie w przypadku mniejszych gryzoni takich jak chomik, mysz, świnka morska, szynszyla, koszatniczka czy królik miniaturowy. Naturalne, bawełniane podłoże nie sprawia problemów podczas czyszczenia wnętrza klatki. Pozwala zachować odpowiedni poziom czystości i higieny. Ściółka bawełniana Comfy jest zapakowana w kartonik o długości 13 cm i średnicy 8 cm. Objętość podłoża po wyjęciu z tuby pozwala na pokrycie dna o pojemności około 2 litrów. Dzięki temu możemy stworzyć doskonałe warunki do zabawy i kopania dla naszego małego podopiecznego. Kartonowa tuba może posłużyć jako kryjówka lub miejsce na norkę czy do zabawy.

Jakie są największe zalety ściółki bawełnianej?

Podłoże bawełniane dla gryzoni wyróżnia się idealną miękkością i chłonnością. Doskonale absorbuje wilgoć i neutralizuje nieprzyjemne zapachy. Za pomocą bawełny w tubie możemy wyłożyć całe dno klatki lub tylko domek dla gryzonia. Tubę można także w całości umieścić w klatce bez wyjmowania jej zawartości. Dzięki temu zwierzak będzie mógł samodzielnie stworzyć dla siebie przytulne i bezpieczne miejsce do odpoczynku. Ściółka bawełniana jest materiałem hipoalergicznym i niepylącym. Bawełna stanowi bardzo miękkie i ciepłe wypełnienie. Chodzenie po nim nie podrażnia delikatnych łapek gryzoni oraz nie wywołuje reakcji uczuleniowych. 

AquaelZoo – wszystko dla małych gryzoni domowych

AquaelZoo to miejsce, w którym kupisz najwyższej klasy akcesoria i sprzęt do opieki nad zwierzętami domowymi. Posiadamy szeroki wybór produktów przeznaczonych dla posiadaczy małych gryzoni. Te słodkie i puchate stworzenia są dość wymagające, jeśli chodzi o sprawowanie opieki nad nimi. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego w naszej ofercie znajdują się wyłącznie najlepsze produkty od sprawdzonych i cenionych marek, takich jak Comfy.