• COMFY ŻWIR PINOKIO DREWNIANY SILVER GUARD 7L
  • COMFY ŻWIR PINOKIO DREWNIANY SILVER GUARD 7L
  • COMFY ŻWIR PINOKIO DREWNIANY SILVER GUARD 7L
  • COMFY ŻWIR PINOKIO DREWNIANY SILVER GUARD 7L
COMFY ŻWIR PINOKIO DREWNIANY SILVER GUARD 7L

ŻWIREK DREWNIANY COMFY PINOKIO SILVER GUARD 7L

000000000000122910
26,99 zł

Wyświetl historyczną cenę produktu

Pinokio Silver Guard to najwyższej jakości sosnowo-świerkowy pelet drewniany z dodatkiem jonów srebra.

Informacja

Aby złożyć zamówienie w trybie 'Zamów i odbierz za 1h' należy dokończyć obecne zamówienie w trybie 'Kup online'

Znajdź najbliższy sklep AQUAEL (nie wysyłamy produktów między sklepami):

Filtruj przez:

Znajdź najbliższy sklep AQUAEL (nie wysyłamy produktów między sklepami):

lub
Pozwól przeglądarce na dostęp do lokalizacji

Znajdź mój sklep (zmień sklep)

Wysyłka w 48h + czas dostawy

Aquael Zoo Opinie z ekomi-pl.com
Opis

Uniwersalny żwirek drewniany Comfy Pinokio Silver Guard sprawdza się zarówno w przypadku kotów, jak i małych ssaków domowych czy ptaków. To w pełni naturalny żwirek, powstał z wysokiej jakości drewna sosnowo-świerkowego. W swoim składzie nie ma sztucznych wybielaczy i innych składników, które mogłyby niekorzystnie wpływać na zdrowie Twojego pupila. Warto zaznaczyć, że produkt jest bardzo wydajny i niezwykle chłonny. Fakt, że po złączeniu wilgoci zbryla się w większe grudki, ułatwia dbanie o kuwetę czy klatkę i umożliwia regularną podmianę zużytego żwirku. Możesz to robić nawet łopatką, bo nie rozdrabnia się podczas przenoszenia. Oczywiście w naszej ofercie znajdziesz więcej żwirków dla kotów. Przejrzyj wszystkie możliwości, a następnie złóż zamówienie.

Sposób użycia i przechowywanie

W przypadku kotów, przed pierwszym użyciem usuń pozostałości starego podłoża, a następnie wypełnij kuwetę na około 5 centymetrów wysokości warstwą nowego żwirku. Na bieżąco usuwaj stałe zanieczyszczenia, dzięki temu kuweta pozostanie czysta i świeża. Pamiętaj również o tym, aby co około 5-7 dni wymieniać cały żwirek. Jeśli kupiłeś ten produkt dla zwierząt hodowanych w klatkach, między innymi małych ssaków, możesz wypełnić klatkę do 3-4 centymetrów świeżego żwirku. Wymieniaj go na nowy, co około 7-14 dni, wszystko w zależności od zanieczyszczeń.

Najważniejsze zalety żwirku marki Comfy

Żwirek drewniany Comfy Pinokio Silver Guard to produkt o naturalnym zapachu i kolorze. Z pewnością zachęci koty do korzystania z kuwety. Jest wykonany w 100% z drzew iglastych, doskonale pochłania zapachy. To produkt w pełni biodegradowalny, dzięki czemu możesz go wyrzucić do pojemnika na odpady, kompost, a nawet usunąć drogami sanitarnymi. Żwirek jest bardzo chłonny i łatwy w użyciu. Zawiera antybakteryjne jony srebra, dzięki czemu zapobiega powstawaniu i rozwojowi bakterii oraz grzybów. Jeżeli masz pytania dotyczące tego produktu, gorąco zachęcamy do kontaktu.