• COMFY ŻWIR PINOKIO DREWNIANY RUMIANEK 7L
  • COMFY ŻWIR PINOKIO DREWNIANY RUMIANEK 7L
  • COMFY ŻWIR PINOKIO DREWNIANY RUMIANEK 7L
  • COMFY ŻWIR PINOKIO DREWNIANY RUMIANEK 7L
COMFY ŻWIR PINOKIO DREWNIANY RUMIANEK 7L

ŻWIREK DREWNIANY COMFY PINOKIO RUMIANEK 7L

000000000000122911
26,99 zł

Wyświetl historyczną cenę produktu

Żwirek Pinokio Drewniany Rumianek 7L to drewniany pelet z dodatkiem zapachu rumiankowego, który walczy z przykrymi zapachami i roztacza przyjemną woń w pomieszczeniu z kuwetą.

Informacja

Aby złożyć zamówienie w trybie 'Zamów i odbierz za 1h' należy dokończyć obecne zamówienie w trybie 'Kup online'

Znajdź najbliższy sklep AQUAEL (nie wysyłamy produktów między sklepami):

Filtruj przez:

Znajdź najbliższy sklep AQUAEL (nie wysyłamy produktów między sklepami):

lub
Pozwól przeglądarce na dostęp do lokalizacji

Znajdź mój sklep (zmień sklep)

Wysyłka w 48h + czas dostawy

Aquael Zoo Opinie z ekomi-pl.com
Opis

Uniwersalny żwirek drewniany Comfy Pinokio Rumianek został wytworzony z naturalnego drewna sosnowo-świerkowego. Jest w pełni bezpieczny dla wszystkich zwierząt hodowlanych. Możesz go użyć do kuwety dla kota, a także kuwety w klatce dla małych ssaków i ptaków. To produkt sprawdzony pod kątem obecności szkodliwych substancji - przede wszystkim jest wolny od wybielaczy, w jego składzie znajdują się tylko i wyłącznie naturalne składniki. Co więcej, żwirek jest bardzo wydajny oraz ma przyjemny rumiankowy aromat, który skutecznie neutralizuje nieprzyjemne zapachy. Warto podkreślić, że nie pyli i pozostaje niezwykle wydajny. Dzięki temu jego wymiana nie musi odbywać się bardzo często. Oczywiście nie jest to jedyny żwirek dla kotów, jaki oferujemy w naszym sklepie internetowym. 

Sposób użycia i przechowywanie uniwersalnego żwirku od Comfy

Sposób użycia i przechowywanie żwirku drewnianego Comfy Pinokio Rumianek to bardzo proste czynności. Opakowanie po każdym użyciu umieszczaj w suchym i zacienionym miejscu. W przypadku pierwszego skorzystania z produktu usuń pozostałości starego podłoża, a następnie wypełnij kuwetę warstwą o wysokości około 5 centymetrów. Pamiętaj, aby na bieżąco usuwać stare zanieczyszczenia, wymieniaj cały żwirek, co około 5-7 dni. W przypadku zwierząt hodowanych w klatkach wymieniaj żwirek, co 7-14 dni. Możesz tutaj zastosować nieco mniejszą warstwę około 3-4 centymetrów.

Jakie cechy ma ten produkt?

Żwirek drewniany marki Comfy ma przede wszystkim piękny zapach rumianku, który jednocześnie skutecznie neutralizuje przykre zapachy. Produkt ma naturalny kolor, wykonany został z drzew iglastych, pochłania nieprzyjemne aromaty, jest bardzo chłonny i łatwy w użyciu. Warto zaznaczyć, że jest całkowicie biodegradowalny. Oznacza to, że możesz go usuwać drogami sanitarnymi, wrzucać do pojemnika na odpady czy na kompost. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące tego żwirku, zachęcamy do kontaktu.