• COMFY ŻWIR PINOKIO DREWNIANY RUMIANEK 7L
  • COMFY ŻWIR PINOKIO DREWNIANY RUMIANEK 7L
  • COMFY ŻWIR PINOKIO DREWNIANY RUMIANEK 7L
  • COMFY ŻWIR PINOKIO DREWNIANY RUMIANEK 7L
COMFY ŻWIR PINOKIO DREWNIANY RUMIANEK 7L

ŻWIREK DREWNIANY COMFY PINOKIO RUMIANEK 7L

000000000000122911
26,99 zł

Żwirek Pinokio Drewniany Rumianek 7L to drewniany pelet z dodatkiem zapachu rumiankowego, który walczy z przykrymi zapachami i roztacza przyjemną woń w pomieszczeniu z kuwetą.

Informacja

Aby złożyć zamówienie w trybie 'Zamów i odbierz za 1h' należy dokończyć obecne zamówienie w trybie 'Kup online'

Znajdź najbliższy sklep AQUAEL (nie wysyłamy produktów między sklepami):

Filtruj przez:

Znajdź najbliższy sklep AQUAEL (nie wysyłamy produktów między sklepami):

lub
Pozwól przeglądarce na dostęp do lokalizacji

Znajdź mój sklep (zmień sklep)

Wysyłka w 48h + czas dostawy

Aquael Zoo Opinie z ekomi-pl.com
Opis

Pinokio – 100% naturalny żwirek drewniany

Naturalny żwirek drewniany dla kotów i małych ssaków domowych – stanowi idealne wypełnienie kuwety lub klatki naszego zwierzaka. Jest w pełni bezpieczny dla zwierząt, nie pyli i nie przyczepia się do sierści. Nasz żwirek został wykonany w 100% z drewna sosnowo-świerkowego, co sprawia, że jest biodegradowalny i przyjazny dla środowiska. Posiada piękny drzewny aromat i skutecznie chłonie zapachy. W jego składzie próżno szukać wybielaczy i innych sztucznych składników.

Pinokio jest w 100% naturalny i biodegradowalny

Produkowany jest wyłącznie z naturalnego drewna sosnowo-świerkowego, bez dodatku szkodliwych wybielaczy czy innych chemicznych dodatków. Dzięki temu możesz mieć pewność, że Twój pupil może z niego bezpiecznie korzystać.

Cechy produktu

• Wysoka jakość – wielkość granulki Pinokio została zoptymalizowana, aby jak najlepiej odpowiadała potrzebom Twojego pupila. Co ważne, żwirek jest produkowany w Polsce, dlatego możesz mieć pewność, że produkt spełnia najwyższe standardy jakości.

• Wygodnie pakowany – żwirek jest dostępny w wygodnych 7-litrowych workach z ergonomicznym uchwytem ułatwiającym transport.

• Delikatny dla łapek – nasz żwirek nie pyli i nie przyczepia się do sierści oraz łapek; jest też dla nich delikatny.

• Łatwy do utylizacji – Pinokio jest biodegradowalny, więc można go utylizować w toalecie, co usprawnia sprzątanie kuwety.

• Posiada właściwości absorbujące i neutralizujące zapachy – zwierzęta mają wyostrzony węch, dlatego ważne jest, aby żwirek był skuteczny w usuwaniu nieprzyjemnych woni. Dzięki temu, że Pinokio niweluje zapachy, kuweta pozostanie świeża na dłużej.

• Wzbogacony aromatem rumianku – żwirek ma przyjemny aromat rumianku, który dodatkowo maskuje nieprzyjemne zapachy z kuwety, zapewniając komfort zarówno pupilowi, jak i opiekunowi.

Rodzina żwirków Pinokio powstała z miłości do naszych zwierzaków

W ofercie dostępnych jest pięć linii żwirków: Pinokio Pelet Drewniany – uniwersalny naturalny pelet, idealny dla kotów, małych ssaków domowych i ptaków.

Pinokio Rumiankowy – uniwersalny naturalny pelet, idealny dla kotów, małych ssaków domowych i ptaków. Posiada aromat rumianku, który niweluje przykre zapachy i roztacza przyjemną woń w pomieszczeniu.

Pinokio Silver Guard – uniwersalny naturalny pelet, idealny dla kotów, małych ssaków domowych i ptaków. Zawarte w nim jony srebra zatrzymują rozwój bakterii i grzybów, zapobiegając jednocześnie przykrym zapachom.

Pinokio Pelet Zbrylający – uniwersalny naturalny pelet zbrylający, idealny dla kotów i małych ssaków domowych. Wydajny, o przyjemnym drzewnym aromacie; zbryla się w wygodne do usunięcia grudki.

Pinokio Kruszon Zbrylający – uniwersalny naturalny kruszon zbrylający. Drobny i uniwersalny, idealny dla kociąt; zbryla się w wygodne do usunięcia grudki.