• COMFY PINOKIO ŻWIREK DREWNIANY 7L
  • COMFY PINOKIO ŻWIREK DREWNIANY 7L
  • COMFY PINOKIO ŻWIREK DREWNIANY 7L
  • COMFY PINOKIO ŻWIREK DREWNIANY 7L
  • COMFY PINOKIO ŻWIREK DREWNIANY 7L
COMFY PINOKIO ŻWIREK DREWNIANY 7L

ŻWIREK DREWNIANY COMFY PINOKIO 7L

000000000000112161
24,99 zł

Wyświetl historyczną cenę produktu

Rozmiary:7 l

  • 100% naturalny
  • biodegradowalny
  • wyjątkowo chłonny

Informacja

Aby złożyć zamówienie w trybie 'Zamów i odbierz za 1h' należy dokończyć obecne zamówienie w trybie 'Kup online'

Znajdź najbliższy sklep AQUAEL (nie wysyłamy produktów między sklepami):

Filtruj przez:

Znajdź najbliższy sklep AQUAEL (nie wysyłamy produktów między sklepami):

lub
Pozwól przeglądarce na dostęp do lokalizacji

Znajdź mój sklep (zmień sklep)

Wysyłka w 48h + czas dostawy

Aquael Zoo Opinie z ekomi-pl.com
Opis

Uniwersalny żwirek drewniany w postaci pelletu to produkt stworzony przez markę Comfy. Jest przeznaczony zarówno dla kotów, jak i małych ssaków domowych oraz ptaków. Można go stosować w kuwetach tradycyjnych i w klatkach. Wszystko za sprawą jego naturalności. W składzie na próżno szukać wybielaczy i innych sztucznych składników. Żwirek jest bardzo wydajny, a ponadto ma przyjemny, drzewny aromat. Co ważne, neutralizuje on przykre zapachy z ekskrementów zwierząt. Produkt nie pyli i nie przyczepia się do łapek. Sprawdzi się świetnie w przypadku kotów o długiej sierści. Oczywiście nie jest to jedyny żwirek dla małych ssaków i kotów w naszej ofercie. Zachęcamy do przejrzenia pozostałych propozycji. 

Żwirek drewniany Pinokio – poznaj jego cechy

Główną zaletą żwirku drewnianego Pinokio jest bez dwóch zdań jego naturalność. Dzięki temu, że wykonano go z drzew iglastych, ma ich piękny zapach, który pochłania te przykre. W konsekwencji przy klatce czy kuwecie nie czuć nieprzyjemnej woni w powietrzu. To wyjątkowo chłonny, a jednocześnie bardzo prosty w użyciu produkt. Jest w pełni biodegradowalny, co za tym idzie, można go usuwać drogą sanitarną. Chcemy także zaznaczyć, że umieszczenie go w pojemniku na odpady czy też na kompoście jest całkowicie dozwolone. W tym przypadku mamy do czynienia z wydajnym, 7-litrowym opakowaniem. 

Dla kogo żwirek drewniany Pinokio?

Żwirek drewniany Pinokio jest szczególnie chętnie kupowany przez właścicieli kotów. Nie da się jednak ukryć, że może być również stosowany w przypadku innych zwierząt. Za sprawą swojej naturalności i chłonnej struktury, kupują go także osoby posiadające świnki morskie, szynszyle, szczury, myszy, koszatniczki, a nawet króliki. Jest ponadto w pełni bezpieczny dla ptaków. Możesz go wykorzystać bez względu na gatunek zwierzęcia, które wymaga substratu wchłaniającego wilgoć i neutralizującego zapachy.