• COMFY PINOKIO ŻWIREK DREWNIANY 7L
 • COMFY PINOKIO ŻWIREK DREWNIANY 7L
 • COMFY PINOKIO ŻWIREK DREWNIANY 7L
 • COMFY PINOKIO ŻWIREK DREWNIANY 7L
 • COMFY PINOKIO ŻWIREK DREWNIANY 7L
COMFY PINOKIO ŻWIREK DREWNIANY 7L
 • -5,00 zł
-5,00 zł

ŻWIREK DREWNIANY COMFY PINOKIO 7L

000000000000112161
17,99 zł
22,99 zł

Rozmiary:7 l

 • 100% naturalny
 • biodegradowalny
 • wyjątkowo chłonny
Rabaty ilościowe
Ilość Rabat Oszczędzasz
2 4,99 zł Do 9,98 zł

Informacja

Aby złożyć zamówienie w trybie 'Zamów i odbierz za 1h' należy dokończyć obecne zamówienie w trybie 'Kup online'

Znajdź najbliższy sklep AQUAEL (nie wysyłamy produktów między sklepami):

Filtruj przez:

Znajdź najbliższy sklep AQUAEL (nie wysyłamy produktów między sklepami):

lub
Pozwól przeglądarce na dostęp do lokalizacji

Znajdź mój sklep (zmień sklep)

Wysyłka w 48h + czas dostawy

Aquael Zoo Opinie z ekomi-pl.com
Opis

COMFY PINOKIO ŻWIREK DREWNIANY

Uniwersalny żwirek drewniany w postaci peletu, który sprawdza się nie tylko w przypadku kotów, ale również małych ssaków domowych i ptaków – i to na 100%! PINOKIO jest w 100%: naturalny, biodegradowalny, wolny od wybielaczy, produkowany wyłącznie z naturalnego drewna sosnowo - świerkowego. Żwirek jest bardzo wydajny, ma przyjemny drzewny aromat, który skutecznie neutralizuje przykre zapachy. Nie pyli, nie przyczepia się do łapek i jest w pełni bezpieczny dla zwierząt. Pinokio to polska produkcja i najwyższa jakość. Dostępny w poręcznym worku o pojemności 7 l oraz ekonomicznym, o pojemności 35 l.

Cechy:

 • naturalny kolor i zapach
 • wykonany w 100% z drzew iglastych
 • doskonale pochłania zapachy
 • w pełni biodegradowalny
 • można usuwać drogami sanitarnymi
 • wyjątkowo chłonny i łatwy w użyciu

Sposób użycia:

W przypadku kotów: wypełnić kuwetę 4-5 cm warstwą żwirku, na bieżąco usuwać stałe zanieczyszczenia, wymienić żwirek w miarę potrzeby co 5-7 dni. W przypadku zwierząt hodowanych w klatkach: wypełnić kuwetę klatki 3-4 cm warstwą żwirku, wymieniać żwirek w miarę potrzeby co 7-14 dni. 

Żwirek drewniany Pinokio to produkt, który bardzo przyda się właścicielom różnych gatunków zwierząt. Jego uniwersalna struktura umożliwia traktowanie go zarówno jako substratu wypełniającego kuwetę jak i produktu pełniącego rolę podłoża w klatce czy terrarium. Co więcej, nawet najbardziej wrażliwe pupile nie będą miały żadnych problemów skórnych czy oddechowych przy bezpośrednim kontakcie z oferowanym produktem. Ma to związek z dopracowaną formułą żwirku. Możesz mieć pewność że jego struktura nie będzie podrażniała ciała Twojego podopiecznego. Co więcej żwirek drewniany Pinokio pozytywnie wpłynie na komfort życia. Nie tylko zwierzęcia ale również wszystkich domowników. Nie bez powodu jest to produkt często wybierany przez posiadaczy kotów, ptaków, gryzoni i zajęczaków.

Czym wyróżnia się żwirek drewniany Pinokio?

Oferowany produkt charakteryzuje się bardzo długą listą cech wyróżniających go spośród podobnych artykułów innych marek. Przede wszystkim żwirek drewniany Pinokio jest bardzo praktyczny w użyciu. Jedną z jego najważniejszych właściwości jest wysoka chłonność. Niewielka ilość przedstawionego produktu wystarczy aby zabezpieczyć przed roznoszeniem się wszelkich zwierzęcych wydalin czy rozlanej wody. Ponadto, żwirek drewniany Pinokio skutecznie neutralizuje zapachy. Regularnie stosowany jest w stanie pomóc w całkowitym wyeliminowaniu zapachów specyficznych dla posiadanych zwierząt. Zapakowany w praktyczne, wytrzymałe worki może być wygodnie uzupełniony w dosłownie kilkanaście sekund.

Warto podkreślić również, że żwirek drewniany Pinokio jest stworzony w stu procentach z naturalnych materiałów. Dokładniej rzecz ujmując – z drewna sosnowego oraz świerkowego. Dzięki temu zawdzięcza swój nienachalny ale przyjemny zapach. Oraz co równie istotne: jest całkowicie biodegradowalny. To rozwiązanie szczególnie polecane dla osób pragnących dbać o środowisko. Wybór naturalnych produktów pomaga w redukowaniu ilości wytwarzania śmieci rozkładających się przez setki lat. Co więcej, rozwiązania jak najbardziej zbliżone do natury okazują się być bardzo lubiane przez zwierzęta domowe. Nie bez znaczenia jest również fakt, że żwirek drewniany Pinokio jest wytwarzany przez polską markę. Decydując się więc na ten produkt przyczyniasz się do rozwoju rynku krajowego.

Jakie gatunki zwierząt polubią żwirek drewniany Pinokio?

Żwirek drewniany Pinokio jest szczególnie często kupowany przez właścicieli kotów. Zwierzęta te bywają bardzo kapryśne jeśli chodzi o akceptowanie substratu wypełniającego ich kuwetę. Jednak z uwagi na naturalną i jednocześnie bardzo chłonną strukturę w zdecydowanej większości przypadków żwirek drewniany Pinokio jest odbierany przez koty w sposób pozytywny. Produkt ten równie dobrze sprawdza się u posiadaczy małych ssaków domowych: świnek morskich, szynszyli, szczurów, myszy, koszatniczek, królików oraz innych mniej popularnych gatunków. Jest on bezpieczny również dla wszelkiego rodzaju ptactwa. Sprawdzi się tak naprawdę w przypadku każdego zwierzęcia potrzebującego substratu wchłaniającego wilgoć i neutralizującego zapachy.