• COMFY PINOKIO PELET ZBRYLAJĄCY 7L
  • COMFY PINOKIO PELET ZBRYLAJĄCY 7L
  • COMFY PINOKIO PELET ZBRYLAJĄCY 7L
  • COMFY PINOKIO PELET ZBRYLAJĄCY 7L
COMFY PINOKIO PELET ZBRYLAJĄCY 7L

ŻWIREK ZBRYLAJĄCY COMFY PINOKIO PELET 7L

000000000000114655
39,99 zł

Wyświetl historyczną cenę produktu

COMFY PINOKIO 7 l– drewniany żwirek zbrylający dla kotów długowłosych, królików, gryzoni

Informacja

Aby złożyć zamówienie w trybie 'Zamów i odbierz za 1h' należy dokończyć obecne zamówienie w trybie 'Kup online'

Znajdź najbliższy sklep AQUAEL (nie wysyłamy produktów między sklepami):

Filtruj przez:

Znajdź najbliższy sklep AQUAEL (nie wysyłamy produktów między sklepami):

lub
Pozwól przeglądarce na dostęp do lokalizacji

Znajdź mój sklep (zmień sklep)

Wysyłka w 48h + czas dostawy

Aquael Zoo Opinie z ekomi-pl.com
Opis

Prezentowany produkt to uniwersalny żwirek dla kota w postaci peletu. Może być stosowany zarówno w przypadku kotów, jak i małych ssaków domowych czy ptaków. Wszystko za sprawą jego naturalności. To produkt biodegradowalny, wolny od wszelkich wybielaczy, wykonany tylko i wyłącznie z drewna sosnowo-świerkowego. Warto podkreślić, że żwirek zbrylający Comfy Pinokio jest bardzo wydajny, co z pewnością zachęci wymagających właścicieli zwierząt domowych. Jego przyjemny, drzewny aromat unosi się przez długi czas, a jednocześnie skutecznie eliminuje przykre zapachy. Oczywiście nie jest to jedyny żwirek dla małych ssaków i kotów, jaki mamy w ofercie. Zachęcamy do sprawdzenia wszystkich dostępnych możliwości.

Sposób użytkowania żwirku od Comfy

Żwirek zbrylający Comfy Pinokio jest bardzo prosty w użytkowaniu. Wystarczy przed pierwszym użyciem oczyścić kuwetę z pozostałości poprzedniego podłoża. Następnie trzeba wsypać żwirek do około 5 centymetrów wysokości i udostępnić kuwetę kotu. Zachęcamy do regularnej podmiany zbrylonych grudek na nowe. Wtedy kuweta, ale również klatka pozostanie czysta i świeża przez długi czas. Co kilka dni warto także zmienić całą zawartość na nową. Co ważne, jest to produkt biodegradowalny, można wrzucić go do pojemnika na odpady lub umieścić w kompoście. To polski produkt najwyższej jakości, dostępny w opakowaniu o pojemności 7 litrów.

Poznaj najważniejsze zalety żwirku

Opisywany żwirek zbrylający marki Comfy, jest w 100% naturalny, wykonany z drewna iglastego i naturalnego lepiszcza. Ma doskonałe właściwości zbrylające, został stworzony w wygodnej postaci pelletu. Świetnie chłonie zapachy, jest biodegradowalny i można go również usuwać drogami sanitarnymi. Żwirek pozostaje przez długi czas wyjątkowo chłonny, a przy tym łatwy w użyciu. Polecamy go szczególnie dla kotów długowłosych, bo nie przylepia się do futra. Jeżeli masz jakiekolwiek pytania odnośnie do tego produktu, zachęcamy do kontaktu. Sprawdź także pozostałe produkty dla kotów i małych ssaków w ofercie.