• CUNIPIC NATURLITTER - PROMO 10 L + 20%
CUNIPIC NATURLITTER - PROMO 10 L + 20%

CUNIPIC NATURLITTER - PROMO 10 L + 20%

000000000000254229
64,99 zł

Naturlitter Paper to uniwersalne podłoże, przyjazne środowisku, stworzone z recyklowanego papieru i dodatku przeciwzapachowego, które może być używane u wszystkich zwierzaków: królików, świnek morskich, małych gryzoni, kotów, ptaków, fretek, psów itd.

Informacja

Aby złożyć zamówienie w trybie 'Zamów i odbierz za 1h' należy dokończyć obecne zamówienie w trybie 'Kup online'

Znajdź najbliższy sklep AQUAEL (nie wysyłamy produktów między sklepami):

Filtruj przez:

Znajdź najbliższy sklep AQUAEL (nie wysyłamy produktów między sklepami):

lub
Pozwól przeglądarce na dostęp do lokalizacji

Znajdź mój sklep (zmień sklep)

Wysyłka w 48h + czas dostawy

Aquael Zoo Opinie z ekomi-pl.com
Opis

Podłoże Cunipic Naturlitter to świetny wybór. Za małą kwotę możesz kupić aż 12 kg podłoża dla swojego niewielkiego zwierzaka. Hiszpańska marka produktów dla chomików i nie tylko słynie przede wszystkim z wysokiej jakości wyrobów oraz atrakcyjnych cen. Liczne promocje sprawiają, że zakup tego podkładu dla gryzoni, chomików, szynszyli, świnek morskich i innych to świetny wybór.

Podkład Cunipic Naturlitter jest przede wszystkim ekologiczny. Nie zawiera sztucznych składników, dzięki czemu nie musisz też obawiać się o zdrowie swojego małego przyjaciela. Hipoalergiczne cechy tylko potwierdzają powyższe informacje. Oprócz tego podłoże Cunipic Naturlitter jest całkowicie wolne od pyłu. W dużym stopniu ułatwia to czyszczenie klatki gryzonia. Warto zaznaczyć też, że papierowa wyściółka świetne absorbuje płyny, natomiast jej właściwości przeciwzapachowe cudownie neutralizują brzydkie zapachy odchodów małych ssaków, czyli gryzoni i innych hodowlanych zwierząt domowych.

Jak wygląda podłoże Cunipic Naturlitter?

Innowacyjne podłoże Cunipic Naturlitter ma formę niewielkich granulek, dzięki czemu gryzonie i inne niewielkie zwierzęta wręcz kochają zabawę na nim. Podłoże tego producenta dla gryzoni ma wiele zalet, a mianowicie:

 • pochłania wilgoć;
 • zwalcza wszelkie bakterie i drobnoustroje;
 • nie pyli;
 • jest miękkie;
 • jest w pełni biodegradowalne.

Uwzględniając wszystkie powyższe aspekty, zdecydowanie warto wybrać podłoże dla zwierzątek i gryzoni w klatkach. Chcesz, aby Twój mały przyjaciel miał idealne warunki do życia? Cenisz sobie jego bezpieczeństwo oraz zachowanie odpowiedniego poziomu higieny? Postaw na podłoże Cunipic Naturlitter w dużym 12-kilogramowym opakowaniu. Twój gryzoń na pewno będzie zadowolony!

Jeśli wiesz, że u gryzonia często występują reakcje alergiczne, na pewno to podłoże będzie dobrym wyborem. Nie zastanawiaj się zbyt długo! Postaw na jakość, bezpieczeństwo i atrakcyjną cenę! Zarówno podłoże, jak i inne wyroby tego producenta kupisz w sklepie AquaelZoo.

Jakie zalety ma podłoże Cunipic Naturlitter?

 • Doskonale wchłania wilgoć;
 • neutralizuje nieprzyjemne zapachy;
 • zwalcza bakterie i drobnoustroje;
 • zapewnia zwierzakowi czystość i komfort;
 • ma niepylącą formułę;
 • jest miękkie i lekkie;
 • oraz ekologiczne i biodegradowalne.

Jeżeli chcesz zapewnić swojemu zwierzakowi odpowiednie warunki do życia oraz ważna jest dla Ciebie ekologia, to koniecznie sprawdź całą ofertę marki Cunipic dostępną w naszym sklepie internetowym AquaelZoo.