Silikonowe żwirki dla kota

W ofercie naszego sklepu internetowego AquaelZoo znajdziesz szeroki wybór żwirków dla kota, które rewelacyjnie sprawdzą się do stosowania na co dzień. Zarówno żwirek bentonitowy, drewniany, jak i silikonowy to produkty zbrylające, czyli takie, które po kontakcie z cieczą formują się w niewielkie kulki i grudki. Wszystkie rodzaje żwirków, które prezentujemy na aquaelzoo.pl to produkty bardzo praktyczne i nieszkodliwe dla zwierząt, jednak to żwirek silikonowy wyróżnia się doskonałą wydajnością, bowiem jedno opakowanie starcza na bardzo długi okres . Żwirek silikonowy to świetny sposób na komfortowe podłoże w kuwecie, które gwarantuje Twojemu pupilowi optymalny poziom higieny i nie odstrasza zwierzęcia nieprzyjemnym, chemicznym aromatem. Wykonany z wysokiej jakości silikonu jest całkowicie bezpieczny i doskonale neutralizuje brzydkie zapachy, które bardzo często roznoszą się po całym domu po skorzystaniu przez kota z kuwety. Jeśli więc zależy Ci na praktycznym i łatwym w usuwaniu zabrudzeń żwirku, postaw na silikonowy żwirek dla kota, który znajdziesz w dwóch wariantach rozmiarowych na aquaelzoo.pl.

Zobacz powiązane produkty:


Pokazano 1-2 z 2 pozycji

Kiedy warto zdecydować się na silikonowy żwirek dla kota?

Dopasowanie odpowiedniego rodzaju żwirku dla kota to bardzo trudne zadanie, szczególnie jeśli Twój pupil jest dość wybredny i niechętnie korzysta z kuwety. Jeśli zaobserwujesz u swojego zwierzaka takie zachowanie, zastanów się nad opcją zmiany żwirku, ponieważ źle dopasowany żwirek jest zwykle przyczyną niechęci kota. Dostępny w naszym sklepie internetowym AquaelZoo silikonowy żwirek jest doskonałą alternatywą dla tradycyjnego żwirku bentonitowego i drewnianego. Wyprodukowany z bezpiecznego, całkowicie nietoksycznego silikonu posiada właściwości zbrylające, dzięki czemu cały proces usuwania zanieczyszczonego i brudnego żwirku jest bardzo prosty i szybki. Po kontakcie z cieczą żwirek formuje się w nieduże grudki, które możesz wyrzucić przy pomocy tradycyjnej łopatki. Silikonowy żwirek dla kota nie posiada żadnego zapachu, dlatego też jest bardzo często akceptowany przez koty, które są wrażliwe na zbyt intensywne, chemiczne aromaty.

Silikonowy żwirek - wydajny i higieniczny produkt stworzony z myślą o komforcie Twojego pupila

Żwirki silikonowe to produkty zbrylające, które doskonale radzą sobie z wchłanianiem wilgoci oraz neutralizacją przykrych zapachów. Ze względu na nowoczesną technologię, która została wykorzystana podczas procesu produkcji, żwirek jest całkowicie niepylący i bezpieczny dla zwierząt. Gwarantuje absolutną higienę i nie przykleja się do futra, zatem sprawdzi się nie tylko u kotów z krótką sierścią, ale również z długim futrem. Nie musisz więc obawiać się problemów z roznoszącym się po całym domu brudem i zanieczyszczeniami - silikonowy żwirek idealnie radzi sobie z przykrymi zapachami i ich neutralizacją, jest więc komfortowy nie tylko dla zwierząt, ale także dla ich opiekunów.

Jak stosować silikonowy żwirek dla kota?

Każdy żwirek dla kota należy co pewien czas wymieniać na świeży, a przy tym usuwać tworzące się grudki i regularnie oczyszczać kuwetę. Żwirek silikonowy jest niezwykle wydajny - należy rozsypać go w kuwecie na wysokość mniej więcej trzech centymetrów, dzięki czemu całe opakowanie starczy naprawdę na bardzo długo. Co około 30 dni warto całkowicie usunąć zanieczyszczony żwirek i wymienić go na nowy tak, aby zapewnić swojemu pupilowi pełną higienę i świeżość. Silikonowy żwirek, który znajdziesz na naszej stronie internetowej aquaelzoo.pl jest biodegradowalny i przyjazny dla środowiska, więc jest to dodatkowy atut dla opiekunów, którym nie jest obojętny los naszej planety. Decydując się na zakup nowego żwirku dla kota, warto zwrócić uwagę na takie aspekty jak przyjazność środowisku, biodegradowalność, ekologia i wysoka wydajność, dzięki czemu zadbasz nie tylko o swojego pupila, ale również o środowisko naturalne. Zużyty żwirek silikonowy możesz wyrzucić do specjalnych pojemników na odpady naturalne, bez obaw o jego negatywny wpływ na otoczenie.

Filtrowanie
Filtrowanie
Marka
Pokaż więcej Pokaż mniej
Cena
Zakres: 27 - 53
Aquael Zoo Opinie z ekomi-pl.com