• COMFY ŻWIR PINOKIO DREWNIANY RUMIANEK 7L x 5 SZT
COMFY ŻWIR PINOKIO DREWNIANY RUMIANEK 7L x 5 SZT
  • Pakiet
  • DOSTAWA 0 ZŁ

ŻWIREK DREWNIANY COMFY PINOKIO RUMIANEK 7L x 5 SZT

134,95 zł

Ten pakiet zawiera

Informacja

Aby złożyć zamówienie w trybie 'Zamów i odbierz za 1h' należy dokończyć obecne zamówienie w trybie 'Kup online'

Znajdź najbliższy sklep AQUAEL (nie wysyłamy produktów między sklepami):

Filtruj przez:

Znajdź najbliższy sklep AQUAEL (nie wysyłamy produktów między sklepami):

lub
Pozwól przeglądarce na dostęp do lokalizacji

Znajdź mój sklep (zmień sklep)

Wysyłka w 48h + czas dostawy

Dostawa 0 zł

Aquael Zoo Opinie z ekomi-pl.com
Opis

Szukasz uniwersalnego żwirku, który wykorzystasz nie tylko do zasypania kuwety kota, ale również klatek pozostałych zwierzątek w Twoim domu? Mamy dla Ciebie doskonałą propozycję, a jest nią żwirek drewniany Comfy Pinokio Rumianek. Produkt, który jest w 100% naturalny, powstał z drzew iglastych i ma piękny, rumiankowy zapach. Co ważne, żwirek jest biodegradowalny, w jego składzie nie znajdziesz wybielaczy ani innych sztucznych substancji. To bardzo wydajny produkt o przyjemnym aromacie. Skutecznie neutralizuje wszystkie nieprzyjemne zapachy. Może być stosowany również przez opiekunów kotów z długą sierścią, bo nie przykleja się do niej ani do delikatnych łapek zwierząt. Chcemy podkreślić, że to niejedyny żwirek dla kotków, jaki mamy w ofercie. Zachęcamy do przejrzenia pozostałych możliwości.

Dlaczego warto postawić na ten żwirek?

Najważniejszą zaletą żwirku drewnianego Comfy Pinokio Rumianek jest jego naturalny kolor i zapach, a także brak sztucznych dodatków i pełne bezpieczeństwo użytkowania. To produkt wykonany w 100% z drzew iglastych; świetnie chłonie zapachy i doskonale absorbuje płyny. Jedno opakowanie o pojemności 7 litrów jest w stanie złączyć nawet kilkadziesiąt litrów cieczy. Warto zaznaczyć, że to produkt biodegradowalny, można go usuwać drogami sanitarnymi, ale również wyrzucać do pojemnika na odpady czy na kompost. Niezwykle przyjemnie pachnie ze względu na naturalny aromat rumiankowy, który zachęca koty do skorzystania z kuwety i przyczynia się do lepszego pochłaniania zapachów.

Sposób użycia i zastosowanie żwirku

Żwirek drewniany Comfy Pinokio Rumianek wsyp do kociej kuwety na wysokość około 5 centymetrów, a następnie udostępnij ją kotu. Na bieżąco usuwaj zanieczyszczenia i dosypuj nowe podłoże. Żwirek w całości wymieniaj raz na siedem dni. W przypadku innych zwierząt możesz to robić rzadziej, na przykład co 10-14 dni. Warstwa żwirku w klatkach takich zwierzątek może być nieco niższa i wynosić 3-4 centymetry.