Wyposażenie terrarium

Urządzanie terrarium nie musi być skomplikowane. Dzięki naszemu asortymentowi szybko poradzisz sobie z tym zadaniem. Oferujemy produkty, dzięki którym wyposażysz terrarium zapewniające zwierzętom optymalne warunki do życia. To zarówno podłoża, jak i dekoracje, które dostosujesz do potrzeb gadów i płazów. Sprawdź, jakie produkty do wyposażenia terrarium dla Ciebie przygotowaliśmy i zdecyduj się na niezbędne akcesoria zapewniające zwierzętom komfort.

Zobacz wszystkie produkty do terrarium:


Pokazano 1-4 z 4 pozycji

Poznaj bogatą ofertę produktów do wyposażenia terrarium

Urządzanie terrarium rozpocznij od sprawdzenia potrzeb zwierzęcia, które planujesz hodować. Wyposażenie wiwarium dobieraj w taki sposób, żeby możliwie jak najbardziej odpowiadało środowisku naturalnemu, w którym zwierzę występuje. W naszym asortymencie nie brakuje podłoży – to ważny element wyposażenia terrarium. Oferujemy między innymi kokosowe podłoże terrarystyczne, które jest wolne od dodatków chemicznych, dlatego bezpieczne nawet dla najdelikatniejszych zwierząt. Produkt ma formę kostek, które przed użyciem należy zalać wodą. Tak powstałe podłoże będzie wilgotne i idealne dla gadów zamieszkujących naturalnie lasy tropikalne. Produkt sprawdzi się też do insektarium. W naszej ofercie znajdziesz również podłoża do suchych terrariów – są wykonane z drewna bukowego.

Z AquaelZoo urządzisz terrarium

Zadbaj również o ozdoby, kiedy urządzasz wiwarium. W naszym asortymencie znajdziesz liany do terrarium w różnych wersjach – dostępne są zarówno produkty z liśćmi, jak i bez. Te sztuczne dekoracje są trwałe i sprawiają, że wnętrze zbiornika doskonale imituje naturalne warunki. Liany do terrarium zostały wykonane z materiałów bezpiecznych dla zwierząt. Dzięki produktowi stworzysz zwierzęciu warunki do wspinania się, a więc zapewnisz rozrywkę, która występuje w naturalnym środowisku. Liany do terrarium są elastyczne, więc ułożysz je w potrzebny kształt bez trudu. Dzięki ozdobie zwiększysz przestrzeń w wiwarium.

Poznaj inne produkty do hodowli gadów i płazów

W naszym asortymencie znajdziesz znacznie więcej produktów przeznaczonych do hodowli gadów i płazów. Oferujemy różnej wielkości terraria, dzięki którym zapewnisz zwierzętom komfortowe warunki do życia. W asortymencie znajdziesz wiwaria różnej wielkości. Zapewniają ochronę przed ucieczką zwierzęcia i gwarantują odpowiednią wentylację. W naszym asortymencie dostępne są również pokarmy dla mieszkańców terrarium. Oferujemy wysokiej jakości pokarm dla żółwi – pokrywa on zapotrzebowanie na minerały i wapń, który jest potrzebny do budowy pancerza. W asortymencie znajdziesz też pokarm idealny dla agamy brodatej, biczogona czy legwana zielonego. Wyróżnia się on miękką konsystencją, którą zwierzęta lepiej tolerują. Pokarm dla gadów zawiera niezbędne witaminy i mikroelementy – dzięki nim zwierzęta zachowują zdrowie. Nasz asortyment jest również przeznaczony dla hodowców krewetek i ryb, dlatego znajdziesz w nim duży wybór akwariów, podłoży, pokarmów, filtrów oraz innych przedmiotów niezbędnych, żeby rozpocząć fascynującą przygodę z akwarystyką.

Filtrowanie
Filtrowanie
Marka
Pokaż więcej Pokaż mniej
Cena
Zakres: 49 - 90
Aquael Zoo Opinie z ekomi-pl.com