• Klatka PETER PAN
  • Klatka PETER PAN
  • Klatka PETER PAN
Klatka PETER PAN
  • DOSTAWA 0 ZŁ

COMFY KLATKA PETER PAN OVAL 55 x 40 x 25 cm

000000000000247548
123,98 zł

Klatka PETER PAN dostępna w nowym owalnym kształcie i modnych kolorach!

Informacja

Aby złożyć zamówienie w trybie 'Zamów i odbierz za 1h' należy dokończyć obecne zamówienie w trybie 'Kup online'

Znajdź najbliższy sklep AQUAEL (nie wysyłamy produktów między sklepami):

Filtruj przez:

Znajdź najbliższy sklep AQUAEL (nie wysyłamy produktów między sklepami):

lub
Pozwól przeglądarce na dostęp do lokalizacji

Znajdź mój sklep (zmień sklep)

Wysyłka w 48h + czas dostawy

Dostawa 0 zł

Aquael Zoo Opinie z ekomi-pl.com
Opis

Potrzebujesz w pełni funkcjonalnej klatki dla myszy, chomika lub innych niewielkich gryzoni? Kompaktowa klatka Peter Pan Oval o wymiarach 55x40x25 cm może być doskonałym wyborem właśnie dla Ciebie. Właśnie ten model łączy cechy, które powinna mieć dobrej klasy klatka dla zwierząt. Ładny, a nawet zaskakujący kształt, to w tym przypadku nie wszystko. Liczy się też funkcjonalność i bezpieczeństwo lokatorów takiego pojemnika, który został zaprojektowany właśnie z myślą o nich.

Podstawową zaletą tego produktu jest jego wykonanie. Kupując go, otrzymujesz połączenie plastikowej kuwety, przezroczystej góry i kratki umożliwiającej bardzo dobrą wentylację. Wysokie boki sprawiają, że ściółka nie wypada poza obręb klatki. Dodatkowo przezroczysta góra pozwala na to, by każdy zakątek mieszkanka dla gryzoni był właściwie oświetlony. Znajdująca się na górze kratka wentylacyjna jest oczywiście otwierana.  

Estetyczna i kolorowa klatka sprawdzi się w każdym domu

Klatka Peter Pan od Comfy ma niecodzienny kształt, gdyż owal występuje znacznie rzadziej niż kwadrat lub zwłaszcza prostokąt. Taki kształt utrudnia też zwierzęciu ucieczkę i sprawia, że całość jest łatwa do utrzymania w czystości. Dodatkowo w zestawie otrzymujemy pełne wyposażenie wnętrza, które jest niezbędne w hodowli gryzoni. Mowa o podeście, kołowrotku i poidełku. Dzięki nim Twój pupil będzie mógł w pełni wykorzystać wnętrze swojego nowego lokum. Zwłaszcza kołowrotek pozwoli na dostarczenie myszce lub chomikowi niezbędnej porcji rozrywki. W naszym sklepie znajdziesz także inne akcesoria dla myszy, które zapewnią Twojemu zwierzęciu nieskończoną rozrywkę. 

Produkt przeznaczony jest dla małych gryzoni. Doskonale sprawdzi się w przypadku początkujących hodowców. Oryginalny kształt łączy się tu z ciekawymi kolorami kuwet. Możesz wybrać pomiędzy barwą niebieską, zieloną i czerwoną. Wykorzystane materiały sprawiają, że przy dość ostrożnym użytkowaniu klatka może Ci służyć przez wiele lat.  

Klatka przeznaczona dla małych gryzoni, myszy i chomików.
Klatka jest zabudowana z plastikowej kuwety z przeźroczystą górą. Dzięki temu ściólka nie wydostaje się poza klatkę. Na górze znajduje się otwierana kratka wentylacyjna. Klatka jest łatwa w utrzymaniu czystości.
W komplecie: podest, kołowrotek, poidełko.

• nowy owalny kształt i modne kolory
• dla małych gryzoni
• plastikowa kuweta z przeźroczystą górą zapobiega wydostawaniu się ściółki poza klatkę
• kratka wentylacyjna
• łatwe czyszczenie

Dostępne kolory kuwet: Niebieski, Zielony, Czerwony.