• AQUAEL FILTR ULTRA 900
  • AQUAEL FILTR ULTRA 900
  • AQUAEL FILTR ULTRA 900
  • AQUAEL FILTR ULTRA 900
  • AQUAEL FILTR ULTRA 900
  • AQUAEL FILTR ULTRA 900
  • AQUAEL FILTR ULTRA 900
AQUAEL FILTR ULTRA 900
  • Nowy
  • DOSTAWA 0 ZŁ

AQUAEL FILTR ULTRA 900

000000000000122605
349,98 zł

Zużycie 
energii [W]
12,9
Maksymalna wydajność
pompy [l/h] 
1000
Rekomendowana pojemność akwarium [l] 50-200
Liczna zasobników 3 x 1.9 l
Pojemność filtra [l] 11
Maksymalne podnoszenie [cm] 160
średnica węży [mm] 16/22

Informacja

Aby złożyć zamówienie w trybie 'Zamów i odbierz za 1h' należy dokończyć obecne zamówienie w trybie 'Kup online'

Znajdź najbliższy sklep AQUAEL (nie wysyłamy produktów między sklepami):

Filtruj przez:

Znajdź najbliższy sklep AQUAEL (nie wysyłamy produktów między sklepami):

lub
Pozwól przeglądarce na dostęp do lokalizacji

Znajdź mój sklep (zmień sklep)

Wysyłka w 24h + czas dostawy

Dostawa 0 zł

Opis

ULTRA FILTER - CICHY I WYDAJNY

ULTRA FILTER to linia nowoczesnych filtrów akwariowych przeznaczonych do średnich i dużych zbiorników. Dzięki opatentowanym rozwiązaniom zapewniają komfort użytkowania oraz idealną czystość wody w akwarium. Świetnie sprawdzają się w każdym rodzaju zbiornika słodkowodnego (akwarium ogólne, roślinne, naturalne, biotopowe).

Wygoda obsługi

Duża ilość wkładów filtracyjnych i przemyślana konstrukcja filtra sprawiają, że nie wymaga on częstego czyszczenia. Zintegrowany zawór odcinający węże zapewnia komfort obsługi i konserwacji. Skuteczny mechanizm samoczynnego zalewania (za pomocą jednego ruchu dźwigni wbudowanej w pokrywę) gwarantuje łatwość i wygodę uruchomienia filtra.

Doskonała wydajność

Szybki przepływ wody przez filtr i duża pojemność filtra w połączeniu z wysoką jakością zastosowanych wkładów filtracyjnych, pozwala na uzyskanie wyjątkowo wydajnej filtracji wody. Umożliwia to stworzenie doskonałych warunków do hodowli zwierząt i roślin akwariowych. W filtrze można stosować dowolne wkłady filtracyjne (biologiczne, mechaniczne i chemiczne). Regulacja wydajności daje możliwość łatwego dostosowania przepływu do potrzeb każdego akwarium.

Oszczędność energii elektrycznej

Nowoczesny, energooszczędny silnik ULTRA FILTER zapewnia stabilny przepływ wody przez media filtracyjne oraz niższe rachunki za energię elektryczną. Zużycie energii elektrycznej to zaledwie 12,9W! Wyjątkowo cicha praca – ceramiczna, amortyzowana oś wirnika oraz unikalna budowa pompy wynikająca z 35-letniego doświadczenia producenta sprawiają, że praca filtra jest praktycznie niesłyszalna. Dzięki temu filtr może być eksploatowany w dowolnym pomieszczeniu, także w biurze lub sypialni.

Produkt polski

ULTRA FILTER został zaprojektowany przez doświadczony zespół polskich konstruktorów i jest produkowany w kraju, w zakładzie w Suwałkach. Stanowi to gwarancję jakości jego wykonania oraz zapewnienia serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego z pełną dostępnością materiałów eksploatacyjnych (media filtracyjne, wirniki, uszczelki) i części zamiennych.

Wymiary: 27 x 29 x 37 cm

Twoja ocena jest ważna dla nas i innych właścicieli zwierząt :)

Dodaj opinię
Ten produkt nie ma opinii!