• FILTR WEWNĘTRZNY AQUAEL UNI FILTER UV 750 POWER
  • FILTR WEWNĘTRZNY AQUAEL UNI FILTER UV 750 POWER
FILTR WEWNĘTRZNY AQUAEL UNI FILTER UV 750 POWER
  • DOSTAWA 0 ZŁ

FILTR WEWNĘTRZNY AQUAEL UNI FILTER UV 750 POWER

000000000000107403
154,99 zł

Filtr wewnętrzny akwariowy Uni filter UV 750 Power marki Aqauel nie tylko wydajnie filtruje wodę, ale też dodatkowo sterylizuje ją dzięki obecności diod LED UV w unikalnym module UniUV Power.

Informacja

Aby złożyć zamówienie w trybie 'Zamów i odbierz za 1h' należy dokończyć obecne zamówienie w trybie 'Kup online'

Znajdź najbliższy sklep AQUAEL (nie wysyłamy produktów między sklepami):

Filtruj przez:

Znajdź najbliższy sklep AQUAEL (nie wysyłamy produktów między sklepami):

lub
Pozwól przeglądarce na dostęp do lokalizacji

Znajdź mój sklep (zmień sklep)

Wysyłka w 48h + czas dostawy

Dostawa 0 zł

Aquael Zoo Opinie z ekomi-pl.com
Opis

AQUAEL UNI FILTER UV 750 POWER - FILTR WEWNĘTRZNY DO AKWARIUM

Filtr AQUAEL UNI FILTER UV jest przeznaczony do oczyszczania i napowietrzania wody w akwariach. Wydajnie filtruje wodę i dodatkowo sterylizuje ją dzięki obecności diod LED UV. Zwalcza pływające glony, pierwotniaki i bakterie, co zwiększa klarowność wody oraz gwarantuje zdrowie ryb. Diody LED UV można włączać lub wyłączać niezależnie od pracy filtra.

UNI FILTER UV jest prosty w obsłudze i umożliwia wygodną regulację wydajności za pomocą pokrętła, które jednocześnie jest kopułką wirnika. Kierunek wylotu wody można regulować w zakresie 90°.

Parametry

To nieduży, ale wydajny filtr wewnętrzny - przy wymiarach 6,7 x 11,2 x 25,5 cm pracuje z wydajnością 750 l/h! Wszystko to przy jedynych 9,5 W poboru mocy.

Konserwację filtra AQUAEL UNI FILTER UV ułatwiają też dwa niezależne wkłady gąbkowe, które można wyjmować i czyścić pojedynczo, na zmianę. Zapobiega to niszczeniu kolonii bakterii nitryfikacyjnych, które wspomagają przemiany azotowe. W celu zapewnienia ciągłej filtracji zaleca się naprzemienne niezależne czyszczenie gąbkowych wkładów filtracyjnych.

Zastosowanie

Wewnętrzny filtr do akwarium Uni filter 750 Power oczyści wodę w zaawansowanym stopniu dzięki dołączonemu modułowi z diodami LED UV, które wyeliminują glony i zapobiegną ich ponownemu zakwitnięciu. Ponadto promieniowanie zwalcza pierwotniaki, bakterie i pasożyty zagrażające zdrowiu ryb.

Filtr można zawiesić na ścianie na dwa sposoby: krótszym lub dłuższym bokiem, co umożliwia schowanie go za dekoracją lub roślinami.

Szukasz części zamiennej kliknij tutaj.