• AQUAEL POMPA CIRCULATOR 500 (N)
 • AQUAEL POMPA CIRCULATOR 500 (N)
 • AQUAEL POMPA CIRCULATOR 500 (N)
 • AQUAEL POMPA CIRCULATOR 500 (N)
 • AQUAEL POMPA CIRCULATOR 500 (N)
 • AQUAEL POMPA CIRCULATOR 500 (N)
AQUAEL POMPA CIRCULATOR 500 (N)

AQUAEL POMPA CIRCULATOR 500 (N)

000000000000109181
79,99 zł

Pompa Circulator 500 to propozycja marki Aquael, która wyróżnia się podwyższoną wydajnością dzięki zastosowaniu nowoczesnego, energooszczędnego silnika oraz wysokiej jakości uszczelek pod komorą wirnika.

Informacja

Aby złożyć zamówienie w trybie 'Zamów i odbierz za 1h' należy dokończyć obecne zamówienie w trybie 'Kup online'

Znajdź najbliższy sklep AQUAEL (nie wysyłamy produktów między sklepami):

Filtruj przez:

Znajdź najbliższy sklep AQUAEL (nie wysyłamy produktów między sklepami):

lub
Pozwól przeglądarce na dostęp do lokalizacji

Znajdź mój sklep (zmień sklep)

Wysyłka w 48h + czas dostawy

Aquael Zoo Opinie z ekomi-pl.com
Opis

Pompa wirnikowa do akwarium - Aquael Circulator 500

Pompa Circulator 500 to wysokiej jakości produkt przeznaczony do pompowania i napowietrzania wody w akwariach słodkowodnych oraz morskich. Ten wydajny produkt pomaga w utrzymaniu zbiornika wodnego, w którym hodujemy ryby lub inne wodne stworzenia, w doskonałej czystości i wyglądzie, zapewniając jednocześnie komfortowe warunki hodowli. Ten produkt został sprawdzony przez wielu akwarystów na całym świecie, zbierając doskonałe opinie. Pompę wirnikową do akwarium Aquael Circulator możesz nabyć w naszym sklepie Aquaelzoo w przystępnej cenie. Zapraszamy już dziś do skorzystania także z oferty innych akcesoriów akwarystycznych, w tym pomp o większej wydajności przeznaczonych do większych akwariów, jak np. Circulator 1000,1500 lub 2000. Korzystając z pomocy doświadczonych konsultantów, możliwe jest dobranie takiego produktu, który spełni oczekiwania w zakresie wydajności oraz oczekiwanych funkcjonalności.

Najważniejsze zalety pompy Circulator 500 od Aquael

Pompa wirnikowa Circulator 500 to produkt, który posiada wiele zalet. Przede wszystkim wyróżnia się on dużą wydajnością pracy. Jest ona bowiem w stanie przepompować nawet 500l wody w ciągu jednej godziny. Ponadto, dzięki całkowitej szczelności, wynikającej z zastosowania specjalnych uszczelek pod komorą wirnika, ta pompa może pracować także poza wodą, przez co może być stosowana jako pompa obiegowa w sumpach. W pompie wirnikowej Circulator 500 został umieszczony także energooszczędny silnik o mocy 4,4 W, dzięki któremu nie trzeba się martwić o wysokie rachunki za prąd. Bardzo istotnym elementem pompy Circulator 500 są ponadto specjalne przyssawki amortyzujące odpowiedzialne za tłumienie drgań przenoszonych na szyby akwarium oraz za ogólne wyciszenie pracy całego urządzenia. Dzięki bogatej ofercie akcesoriów dodatkowych dostępnych w dziale akwarystyka stworzymy z taką pompą doskonały ekosystem wodny.

Sposób podłączenia i obsługi pompy Circulator 500

Pompa Circulator 500 to urządzenie, które zostało wyposażone w zestaw montażowy, na który składa się wieszak, zaczepy oraz przyssawki. Dzięki intuicyjnej instrukcji obsługi nie trzeba się martwić o jego prawidłowe podłączenie, a długi kabel sprawia, że można je stosować także w sporym oddaleniu od źródła prądu. Korzystanie z pompy Circulator 500 od Aquael jest bardzo wygodne. Dbając o wygodę użytkownika, zastosowano w niej bowiem płynny system regulacji wydajności. Wystarczy ustawić odpowiedni poziom przepływu, korzystając z ergonomicznego pokrętła, które znajduje się na dyszy wylotowej pompy. Z łatwością dostosuje się przez to moc strumienia do potrzeb danego zbiornika wody. Ponadto, możliwe jest także wyregulowanie kierunku wylotu wody aż o 120 stopni. Dzięki temu dopasujemy taką pompę do konkretnego akwarium, hodowanych w nim zwierząt, jak i znajdującego się w nim dodatkowego wyposażenia.

Parametry techniczne:

 • Kolor: czarny,
 • Wielkość akwarium: maksymalnie 150l,
 • Wydajność: maksymalnie 500l/h
 • Moc: 4,4 W
 • Wymiary: 44x76x82 mm.

Szukasz części zamiennej kliknij tutaj.