• FILTR WEWNĘTRZNY AQUAEL TURBO 1500
  • FILTR WEWNĘTRZNY AQUAEL TURBO 1500
  • FILTR WEWNĘTRZNY AQUAEL TURBO 1500
  • FILTR WEWNĘTRZNY AQUAEL TURBO 1500
  • FILTR WEWNĘTRZNY AQUAEL TURBO 1500
  • FILTR WEWNĘTRZNY AQUAEL TURBO 1500
  • FILTR WEWNĘTRZNY AQUAEL TURBO 1500
  • FILTR WEWNĘTRZNY AQUAEL TURBO 1500
FILTR WEWNĘTRZNY AQUAEL TURBO 1500
  • DOSTAWA 0 ZŁ

FILTR WEWNĘTRZNY AQUAEL TURBO 1500

000000000000109404
159,99 zł

Wyświetl historyczną cenę produktu

Filtr akwariowy Aquael Turbo 1500 skonstruowany w oparciu o najnowszą linię pomp cyrkulacyjnych Aquael Circulator i odznaczający się zwiększoną wydajnością w stosunku do mocy.

Informacja

Aby złożyć zamówienie w trybie 'Zamów i odbierz za 1h' należy dokończyć obecne zamówienie w trybie 'Kup online'

Znajdź najbliższy sklep AQUAEL (nie wysyłamy produktów między sklepami):

Filtruj przez:

Znajdź najbliższy sklep AQUAEL (nie wysyłamy produktów między sklepami):

lub
Pozwól przeglądarce na dostęp do lokalizacji

Znajdź mój sklep (zmień sklep)

Wysyłka w 48h + czas dostawy

Dostawa 0 zł

Aquael Zoo Opinie z ekomi-pl.com
Opis

Oferowany na tej podstronie filtr wewnętrzny Aquael Turbo 1500 to odpowiedź na coraz większe wymagania współczesnych akwarystów, dla których liczy się wysoka jakość, wieloletnia trwałość i zarazem także korzystna cena zakupu. Prezentowany filtr jest dedykowany do akwariów o pojemności od 250 l do 350 l i zapewnia wydajność filtrującą na poziomie 1500 l/h, co czyni go jednym z najwydajniejszych w naszej ofercie. Co ciekawe jednak, mimo tak dużej efektywności pracy, akcesorium jest także bardzo energooszczędne. Podczas pracy nie pobiera więcej energii elektrycznej niż 22 W, dlatego też nie wpływa w zbyt dużym stopniu na rachunki za energię elektryczną, a zalet jest znacznie więcej.

Aquael Turbo 1500 – dla wymagających akwarystów 

Prezentowany filtr wewnętrzny został w całości zaprojektowany w linii pomp cyrkulacyjnych Aquael Circulator, tym samym jego serce stanowi nowoczesny i wysokowydajny silnik o podwyższonych parametrach działania. Silnik jest energooszczędny i doskonale sobie radzi podczas pracy z pełnym dopuszczalnym obciążeniem w trybie ciągłym i widać to między innymi po tym, iż parametr wysokości pompowania osiąga aż 110 cm. Urządzenie ma podwójny system filtracji. Oczyszczanie wody jest realizowane za pomocą sypkich mediów filtracyjnych umieszczonych w dużym i pojemnym zbiorniku (600 ml), które można wymieniać samodzielnie w razie potrzeb oraz za pomocą gąbki charakteryzującej się wysoką gęstością i sprężystością. Zachowuje dzięki temu swoje właściwości na znacznie dłużej, bez obaw o zbyt duże wymagania względem czynności konserwacyjnych. 

Wysoka jakość, korzystna cena – Aquael Turbo 1500 w szczegółach

Filtr wewnętrzny Aquael Turbo 1500 jest niezwykle efektywny w całym zakresie pracy, dlatego jest szczególnie często wybierany przez najbardziej wymagających wielbicieli akwariów. W zasobniku standardowo znajduje się wkład ceramiczny Biceramax 600, który charakteryzuje się doskonałymi warunkami rozwoju pożytecznych bakterii. Na powierzchni zewnętrznej kulek znajduje się wiele porów oraz niewielkich wgłębień, w których mogą osiedlić się szczególnie pożądane w każdym zbiorniku bakterie nitryfikacyjne. Ich działanie obejmuje neutralizację amoniaku, który jest szczególnie niebezpieczny dla ryb i innych zwierząt akwariowych. Do zasobnika warto wsypać ceramikę, zeolit oraz inne dobre media sypkie.

Dlaczego Aquael Turbo 1500 to dobry zakup?

Urządzenie wyróżnia się na tle innych między innymi opcją szeregowego łączenia urządzeń, dzięki czemu można osiągnąć bardzo wysoką wydajność w razie rozbudowy zbiornika bądź hodowania większej liczby ryb. Zachęcamy do zakupu już dziś, a w razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu. Nasi pracownicy chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania i udzielą fachowych porad na temat naszych urządzeń. Jesteśmy pasjonatami już od wielu lat i od początku naszego istnienia wyznajemy zasadę, że to właśnie jakość w przypadku akcesoriów akwarystycznych jest najważniejsza. Dlaczego? Dlatego, że takie urządzenia jak filtry wewnętrzne wpływają zarówno na zdrowie psychofizyczne ryb, jak i na ich życie i warunki rozrodcze.

Parametry

Największa część urządzenia to pojemnik na sypkie środki filtracyjne o pojemności 600 ml. Ten filtr wewnętrzny pracuje z wydajnością 1500l/h w akwarium o objętości 250-350 l, przy mocy 22 W. Wysokość pompowania wynosi 110 cm.

Zastosowanie

Filtr wewnętrzny Aquael Turbo 1500 zapewnia nadzwyczaj efektywne napowietrzanie wody, a także skuteczną filtrację mechaniczną i dwustopniową filtrację biologiczną. Pojemnik filtra wypełniono startowo wkładem ceramicznym Bioceramax 600 zapewniającym doskonałe podłoże dla bakterii nitryfikacyjnych usuwających z wody amoniak i azotyny. Nowością jest opcja szeregowego łączenia pojemników - która pozwala w prosty sposób powiększyć objętość mediów filtracyjnych po dokupieniu dodatkowych modułów, dostosowując wydajność filtracji do potrzeb zbiornika o większych rozmiarach lub z większą liczbą ryb.

Zapewnisz swojej hodowli czystą i świeżą wodę już w ciągu dwóch dni, jeżeli zamówienie złożysz już teraz. Przesyłkę dostarczymy bezpiecznie kurierem za maksymalnie 48 godzin.

Szukasz części zamiennej kliknij tutaj.