• FILTR WEWNĘTRZNY AQUAEL UNI FILTER UV 1000 POWER
  • FILTR WEWNĘTRZNY AQUAEL UNI FILTER UV 1000 POWER
  • FILTR WEWNĘTRZNY AQUAEL UNI FILTER UV 1000 POWER
  • FILTR WEWNĘTRZNY AQUAEL UNI FILTER UV 1000 POWER
  • FILTR WEWNĘTRZNY AQUAEL UNI FILTER UV 1000 POWER
FILTR WEWNĘTRZNY AQUAEL UNI FILTER UV 1000 POWER
  • DOSTAWA 0 ZŁ

FILTR WEWNĘTRZNY AQUAEL UNI FILTER UV 1000 POWER

000000000000107404
206,98 zł

Filtr wewnętrzny akwariowy Uni filter UV 1000 Power marki Aqauel nie tylko wydajnie filtruje wodę, ale też dodatkowo sterylizuje ją dzięki obecności diod LED UV w unikalnym module UniUV Power.

Informacja

Aby złożyć zamówienie w trybie 'Zamów i odbierz za 1h' należy dokończyć obecne zamówienie w trybie 'Kup online'

Znajdź najbliższy sklep AQUAEL (nie wysyłamy produktów między sklepami):

Filtruj przez:

Znajdź najbliższy sklep AQUAEL (nie wysyłamy produktów między sklepami):

lub
Pozwól przeglądarce na dostęp do lokalizacji

Znajdź mój sklep (zmień sklep)

Wysyłka w 48h + czas dostawy

Dostawa 0 zł

Aquael Zoo Opinie z ekomi-pl.com
Opis

Oferowany na tej podstronie filtr wewnętrzny marki Aquael Uni Filter UV 1000 Power charakteryzuje się wysoką efektywnością pracy przy niewielkim poborze prądu. Urządzenie pracuje z wydajnością równą 1000 l/h i pobiera w trakcie pracy nie więcej niż 12,5 W energii elektrycznej, co czyni je ekonomicznym i dobrze zaprojektowanym. Filtr przeprowadza mechaniczną filtrację wody oraz jej sterylizację za pomocą wbudowanych diod LED, którymi można sterować niezależnie od ustawień filtra. Możliwość ustawienia bokiem i pionowo zapewnia wiele opcji aranżacji filtra i ukrycia go np. za roślinnością lub za aranżacją, a regulowany kierunek wylotu strumienia wody dodatkowo podnosi uniwersalność urządzenia. Poręczne i wygodne pokrętło umożliwia komfortową regulację wydajności.

Dlaczego filtr Aquael Uni Filter UV 1000 to dobry wybór?

Ceramiczna oś wirnika odpowiada za zmniejszone opory toczenia, dzięki czemu filtr pozostaje cichy przez cały okres użytkowania, ponadto jest trwały i wytrzyma nawet wieloletnią pracę pod pełnym obciążeniem. Całe urządzenie zostało wykonane z tworzywa sztucznego odpornego na ciągły kontakt z wodą i nie generuje niebezpiecznych związków, dzięki czemu nie wpływa negatywnie na warunki bytowe ryb. Na warunki życiowe wpływa jednak funkcja sterylizacji wody. Mocne i wysoce wydajne, trwałe i pewne lampy LED UV generują podczas pracy (jeśli zostały uruchomione przez użytkownika) światło ultrafioletowe, które niszczy pierwotniaki oraz groźne bakterie i glony czy też pasożyty, zapobiegając rozwojowi chorób w zbiorniku, które mogą z łatwością zdziesiątkować całą kolonię ryb. Pozostałości po nich są usuwane ze zbiornika za pomocą mechanicznej filtracji Aquael Uni Filter UV 1000.

Parametry techniczne i informacje na temat użytkowania

W zestawie znajduje się pełen komplet mediów filtracyjnych, w tym dwie niezależne gąbki, które można wymieniać. Wystarczy robić to zgodnie ze wskazówkami i uniknąć w ten sposób niszczenia znajdujących się na nich bakterii nitryfikacyjnych, które wykazują pozytywne działanie względem wody akwariowej, gdyż przyspieszają przemiany azotowe. We wnętrzu urządzenia z kolei znajduje się wysoce wydajny wkład, który stanowi dzięki porowatej powierzchni doskonałe pole do rozwoju pożytecznych bakterii nitryfikacyjnych.

Marka, której warto zaufać

Nasza marka Aquael istnieje na rynku już od wielu lat, a nasze produkty zdobywają co roku wiele nagród i wyróżnień w prasie dla akwarystów i to nie tylko w Polsce, lecz także na całym świecie. Oferowane urządzenie jest kolejnym przykładem na to, jak nasza firma dba o swoich klientów i stara się spełniać oczekiwania ich ryb. Produkt wyróżnia się dwoma sposobami napowietrzania wody, ceramiczną osią, dużymi i efektywnymi wkładami gąbkowymi i biologicznymi. Ponadprzeciętne cechy użytkowe sprawiają, że urządzenie zachowuje swoją efektywność pracy przez cały okres eksploatacji. Zaufaj naszej firmie i złóż zamówienie już dziś, z naszej strony gwarantujemy doskonałą jakość obsługi klienta i pełne zadowolenie z zamówionego produktu.

Parametry

To nieduży, ale wydajny filtr wewnętrzny - przy wymiarach 6,7 x 11,2 x 30,8 cm pracuje z wydajnością 1000 l/h! Wszystko to przy jedynych 12,5 W poboru mocy.

Konserwację filtra AQUAEL UNI FILTER UV ułatwiają też dwa niezależne wkłady gąbkowe, które można wyjmować i czyścić pojedynczo, na zmianę. Zapobiega to niszczeniu kolonii bakterii nitryfikacyjnych, które wspomagają przemiany azotowe. W celu zapewnienia ciągłej filtracji zaleca się naprzemienne niezależne czyszczenie gąbkowych wkładów filtracyjnych.

Dodatkowo filtr posiada pojemnik na wkład biologiczny.

Zastosowanie

Wewnętrzny filtr do akwarium Uni filter 1000 Power oczyści wodę w zaawansowanym stopniu dzięki dołączonemu modułowi z diodami LED UV, które wyeliminują glony i zapobiegną ich ponownemu zakwitnięciu. Ponadto promieniowanie zwalcza pierwotniaki, bakterie i pasożyty zagrażające zdrowiu ryb.

Filtr można zawiesić na ścianie na dwa sposoby: krótszym lub dłuższym bokiem, co umożliwia schowanie go za dekoracją lub roślinami.

Szukasz części zamiennej kliknij tutaj.