• FILTR WEWNĘTRZNY AQUAEL TURBO 1000
  • FILTR WEWNĘTRZNY AQUAEL TURBO 1000
  • FILTR WEWNĘTRZNY AQUAEL TURBO 1000
  • FILTR WEWNĘTRZNY AQUAEL TURBO 1000
  • FILTR WEWNĘTRZNY AQUAEL TURBO 1000
  • FILTR WEWNĘTRZNY AQUAEL TURBO 1000
  • FILTR WEWNĘTRZNY AQUAEL TURBO 1000
  • FILTR WEWNĘTRZNY AQUAEL TURBO 1000
FILTR WEWNĘTRZNY AQUAEL TURBO 1000
  • DOSTAWA 0 ZŁ

FILTR WEWNĘTRZNY AQUAEL TURBO 1000

000000000000109403
129,99 zł

Wyświetl historyczną cenę produktu

Filtr akwariowy Aquael Turbo 1000 skonstruowany w oparciu o najnowszą linię pomp cyrkulacyjnych Aquael Circulator i odznaczający się zwiększoną wydajnością w stosunku do mocy.

Informacja

Aby złożyć zamówienie w trybie 'Zamów i odbierz za 1h' należy dokończyć obecne zamówienie w trybie 'Kup online'

Znajdź najbliższy sklep AQUAEL (nie wysyłamy produktów między sklepami):

Filtruj przez:

Znajdź najbliższy sklep AQUAEL (nie wysyłamy produktów między sklepami):

lub
Pozwól przeglądarce na dostęp do lokalizacji

Znajdź mój sklep (zmień sklep)

Wysyłka w 48h + czas dostawy

Dostawa 0 zł

Aquael Zoo Opinie z ekomi-pl.com
Opis

Oferowany na tej podstronie filtr wewnętrzny marki Aquael Turbo 1000 jest przeznaczony dla szczególnie wymagających klientów, którzy oczekują wysokiej jakości w korzystnej cenie. Urządzenie zostało skonstruowane w całości w oparciu o linię pomp cyrkulacyjnych z najwyższej klasy tworzyw sztucznych, które są w pełni bezpieczne dla zwierząt akwariowych, nie wydzielają zapachu oraz nie zmieniają parametrów wody. Całość pracy oferowanego filtra opiera się na nowoczesnych i nad wyraz energooszczędnych silnikach, które charakteryzują się minimalnymi stratami energii w trakcie pracy. Wysokojakościowe uszczelki pod komorą wirnika zapewniają wysoką skuteczność pracy urządzenia nawet podczas intensywnego użytkowania w trybie ciągłym. 

Cechy i parametry techniczne filtrów wewnętrznych Aquael Turbo 1000

Oferowany filtr Aquael Turbo 1000 pracuje z wydajnością rzędu 1000 litrów na godzinę i doskonale sprawdza się w przypadku akwariów o objętości wody od 150 litrów do 250 litrów. Co ciekawe, tak dobre parametry użytkowe nie mają odzwierciedlenia w kwestii poboru prądu. Akcesorium jest szczególnie energooszczędne i pobiera w trakcie pracy z pełną intensywnością jedynie 11 W, co czyni je bardzo tanim w eksploatacji. Warto wiedzieć, że filtr to podstawowe urządzenie elektryczne zwiększające rachunki za prąd, gdyż działa w trybie ciągłym i może generować duże koszty energii elektrycznej. Oferowany filtr wewnętrzny Aquael Turbo 1000 jest tego zupełnym przeciwieństwem. Mimo tak dobrych parametrów urządzenie wyróżnia się spośród innych wysokością pompowania, która wynosi aż 110 cm i jest jedną z największych w tej klasie urządzeń.

Dlaczego filtr Aquael Turbo 1000 to dobry wybór?

Oferowany filtr został wyposażony w podwójny system filtracji, dzięki czemu cechuje się podwyższonymi parametrami użytkowymi, gdyż można dostosować zakres oraz charakterystykę jego pracy do potrzeb konkretnego akwarysty oraz samego zbiornika. Posiada zarówno duży pojemnik na dowolne media filtracyjne w postaci sypkiej, jak i gąbkę o dużej gęstości. Zapewnia ona efektywną filtrację mechaniczną, a przy tym także nie wymaga zbyt wielu zabiegów konserwacyjnych. 

Aquael Turbo 1000 dla szczególnie wymagających akwarystów

Filtr wewnętrzny Aquael Turbo 1000 jest jednym z najpopularniejszych w naszej ofercie, gdyż doskonale łączy najwyższą jakość wykonania z korzystną ceną zakupu oraz niskimi kosztami dalej eksploatacji. Urządzenie zapewnia podwyższoną efektywność pracy, w tym napowietrzania oraz filtracji mechanicznej i biologicznej przebiegającej w dwóch oddzielnych etapach. W pojemniku na sypkie medium filtracyjne znajduje się lubiany produkty Bioceramax 600, który dzięki wielu rowkom oraz wgłębieniom stanowi znakomite podłoże dla bakterii nitryfikacyjnych, które zmniejszają ilość amoniaku znajdującego się w wodzie akwariowej. Istotna jest także możliwość rozbudowy. Urządzenie ma opcję łączenia pojemników szeregowo, dzięki czemu można powiększyć ilość medium i podwyższyć w ten sposób parametry filtracyjne, np. po wymianie zbiornika na większy lub po dokupieniu większej ilości ryb.

Parametry

Największa część urządzenia to pojemnik na sypkie środki filtracyjne o pojemności 600 ml. Ten filtr wewnętrzny pracuje z wydajnością 1000l/h w akwarium o objętości 150-250 l, przy mocy 11 W. Wysokość pompowania wynosi 110 cm.

Zastosowanie

Filtr wewnętrzny Aquael Turbo 1000 zapewnia nadzwyczaj efektywne napowietrzanie wody, a także skuteczną filtrację mechaniczną i dwustopniową filtrację biologiczną. Pojemnik filtra wypełniono startowo wkładem ceramicznym Bioceramax 600 zapewniającym doskonałe podłoże dla bakterii nitryfikacyjnych usuwających z wody amoniak i azotyny.
Nowością jest opcja szeregowego łączenia pojemników - która pozwala w prosty sposób powiększyć objętość mediów filtracyjnych  po dokupieniu dodatkowych modułów, dostosowując wydajność filtracji do potrzeb zbiornika o większych rozmiarach lub z większą liczbą ryb. 

Zapewnisz swojej hodowli czystą i świeżą wodę już w ciągu dwóch dni, jeżeli zamówienie złożysz już teraz. Przesyłkę dostarczymy bezpiecznie kurierem za maksymalnie 48 godzin.

Szukasz części zamiennej kliknij tutaj.