• FILTR WEWNĘTRZNY AQUAEL TURBO 1000
  • FILTR WEWNĘTRZNY AQUAEL TURBO 1000
  • FILTR WEWNĘTRZNY AQUAEL TURBO 1000
  • FILTR WEWNĘTRZNY AQUAEL TURBO 1000
  • FILTR WEWNĘTRZNY AQUAEL TURBO 1000
  • FILTR WEWNĘTRZNY AQUAEL TURBO 1000
  • FILTR WEWNĘTRZNY AQUAEL TURBO 1000
  • FILTR WEWNĘTRZNY AQUAEL TURBO 1000
FILTR WEWNĘTRZNY AQUAEL TURBO 1000
  • DOSTAWA 0 ZŁ

FILTR WEWNĘTRZNY AQUAEL TURBO 1000

000000000000109403
134,99 zł

Filtr akwariowy Aquael Turbo 1000 skonstruowany w oparciu o najnowszą linię pomp cyrkulacyjnych Aquael Circulator i odznaczający się zwiększoną wydajnością w stosunku do mocy.

Informacja

Aby złożyć zamówienie w trybie 'Zamów i odbierz za 1h' należy dokończyć obecne zamówienie w trybie 'Kup online'

Znajdź najbliższy sklep AQUAEL (nie wysyłamy produktów między sklepami):

Filtruj przez:

Znajdź najbliższy sklep AQUAEL (nie wysyłamy produktów między sklepami):

lub
Pozwól przeglądarce na dostęp do lokalizacji

Znajdź mój sklep (zmień sklep)

Wysyłka w 48h + czas dostawy

Dostawa 0 zł

Aquael Zoo Opinie z ekomi-pl.com
Opis

TURBO

KOMPLETNA FILTRACJA

Wewnętrzny filtr do akwarium stworzony do kompleksowej pielęgnacji wody. Zapewnia dwuetapową filtrację: mechaniczną i biologiczną oraz napowietrzanie. Turbo Filter umożliwia dostosowanie go do indywidualnych potrzeb akwarium poprzez użycie różnorodnych wkładów filtracyjnych biologicznych i chemicznych dostępnych w ofercie AQUAEL.

Dostosuj TURBO FILTER do potrzeb Twojego akwarium

Dzięki możliwości korzystania z różnorodnych mediów filtracyjnych, TURBO FILTER staje się niemalże spersonalizowanym rozwiązaniem, dostosowanym do specyficznych potrzeb Twojego akwarium.

Wkłady filtracyjne z oferty Aquael, które z powodzeniem mogą być zastosowane w filtrze TURBO:

BioCeraMAX 600, BioCeraMAX 1200, BioCeraMAX Pro 1600: Oferują skuteczną filtrację biologiczną, wspierając rozwój korzystnych bakterii w akwarium.

ZeoMAX PLUS: Idealny do usuwania zanieczyszczeń chemicznych i substancji organicznych, zapewniając klarowność wody.

CarboMAX PLUS: Skoncentrowana filtracja węgla aktywowanego, eliminująca zanieczyszczenia organiczne i niepożądane substancje chemiczne.

NitroMAX PRO: Specjalnie opracowany do usuwania azotanów, wspomagając utrzymanie właściwego poziomu azotu w akwarium.

PhosMAX BASIC i PhosMAX PRO: Zapewniają skuteczną kontrolę nad poziomem fosforanów, wspierając utrzymanie zdrowego środowiska wodnego.

Istnieją 3 możliwe konfiguracje instalacji filtra TURBO:

Pojemniki na media filtracyjne, dostępne są także jako osobne akcesoria. Można dowolnie łączyć w kolumny dzięki specjalnie opracowanemu systemowi ułatwiającemu ich montaż.

Łatwy montaż

Filtr TURBO wyróżnia się łatwością montażu i obsługi. Dzięki wieszakowi z regulacją, można dostosować filtr do różnych grubości szyby akwarium. Dodatkowo, wieszak pełni także funkcję miejsca do którego można przymocować wężyk z zaworkiem do napowietrzania. Uchwyt wyposażony jest w cztery mocne przyssawki umożliwiające pewne przytwierdzenie filtra do szklanej powierzchni.

2 w 1: Filtracja i napowietrzanie

Regulacja kierunku wylotu wody jest możliwa w zakresie 75° i można nią sterować w prawą i lewą stronę. Ponadto, TURBO posiada również funkcję napowietrzania. Funkcjonalności te czynią ten mały filtr wszechstronnym narzędziem do akwarium, które można łatwo dostosować do indywidualnych potrzeb.

Wysoka wydajność

Specjalnie zaprojektowana komora wirnika zapewnia nie tylko dyskrecję pracy, ale również wysoką wydajność urządzenia przy minimalnym zużyciu energii elektrycznej. Warto zauważyć, że modele filtra FAN zużywają od 4,4 do 27 watów. Przy takim zakresie zużycia energii, koszt miesięcznej eksploatacji pozostaje stosunkowo niski, co przyczynia się do ekonomicznego zarządzania akwarium (sprawdź tabela na dole strony).

Zestaw startowy zawiera

Pojemnik na media sypkie o pojemności: 250 ml dla modelu TURBO FILTER 500 oraz 625 ml dla modeli TURBO FILTER 1000, 1500 i 2000, startowe wypełnienie wkładem do filtracji biologicznej BioCeraMAX Pro 600, gąbkę o odpowiednio dostosowanej gęstości, co umożliwia utrzymanie wysokich parametrów filtracyjnych w jak najdłuższym czasie. Komplet akcesoriów do montażu.

Parametry filtra:

Moc (W)

11

 Wydajność [l/h]

 
1000

Rekomendowana pojemność akwarium [l]

150-250

Wymiary szer. x głęb. x wys. (cm)

10,1 x 11,3 x 30,3

Koszt zużycia energii *

dzienny/miesięczny

0,2/6,18

* koszt zużycia energii liczony dla stawki 0,77 zł/KWh przy pracy filtra 24h/7

Szukasz części zamiennej kliknij tutaj.