• AQUAEL FILTR WEWNĘTRZNY ASAP 500
 • AQUAEL FILTR WEWNĘTRZNY ASAP 500
 • AQUAEL FILTR WEWNĘTRZNY ASAP 500
 • AQUAEL FILTR WEWNĘTRZNY ASAP 500
 • AQUAEL FILTR WEWNĘTRZNY ASAP 500
 • AQUAEL FILTR WEWNĘTRZNY ASAP 500
 • AQUAEL FILTR WEWNĘTRZNY ASAP 500
 • AQUAEL FILTR WEWNĘTRZNY ASAP 500
AQUAEL FILTR WEWNĘTRZNY ASAP 500

AQUAEL FILTR WEWNĘTRZNY ASAP 500

000000000000113612
59,99 zł

Wyświetl historyczną cenę produktu

 

AQUAEL FILTR WEW. ASAP 500

Pobór mocy [W] 5,0

Wydajność filtra 500 l/h

Rekomendowana pojemność akwarium do 50 -150 l

Informacja

Aby złożyć zamówienie w trybie 'Zamów i odbierz za 1h' należy dokończyć obecne zamówienie w trybie 'Kup online'

Znajdź najbliższy sklep AQUAEL (nie wysyłamy produktów między sklepami):

Filtruj przez:

Znajdź najbliższy sklep AQUAEL (nie wysyłamy produktów między sklepami):

lub
Pozwól przeglądarce na dostęp do lokalizacji

Znajdź mój sklep (zmień sklep)

Wysyłka w 48h + czas dostawy

Aquael Zoo Opinie z ekomi-pl.com
Opis

W naszym sklepie znajduje się wiele akcesoriów oraz urządzeń przeznaczonych dla akwarystów, a wśród nich także filtr wewnętrzny Aquael ASAP 500 cechujący się ponadprzeciętną wydajnością. Filtr jest dedykowany do zbiorników o pojemności od 50 do 150 l i ma wydajność 500 l/h, co z reguły jest w pełni wystarczające do domowego użytku, a przy swojej stosunkowo wysokiej wydajności jest także bardzo energooszczędny. Nowoczesny silnik o obniżonych oporach toczenia potrzebuje do pracy jedynie 5,0 W energii elektrycznej, dzięki czemu jego użytkowanie tylko w minimalnym stopniu wpływa na wysokość opłat za prąd. Ponadto silnik generuje minimum wibracji i hałasu, tym samym można go zastosować także w przypadku akwariów umieszczonych w sypialni, gabinecie bądź pokoju dziecięcym i dziennym. Urządzenie cechuje się doskonałą, zwartą i monolityczną konstrukcją, która jest prosta w ewentualnym serwisowaniu.

Specyfikacja techniczna oraz jakość wykonania filtra ASAP 500 ma ogromne znaczenie

Sercem urządzenia jest wysoce elastyczna i zwarta gąbka, przez którą przepływa woda akwariowa poddana oczyszczaniu. Z wody usuwane są wszelkie duże i mniejsze zanieczyszczenia, które w negatywnym stopniu wpływają zarówno na walory estetyczne akwarium, jak i na warunki bytowe ryb oraz innych zwierząt wodnych. Część z tych zanieczyszczeń, szczególnie o biologicznym podłożu, mogą w dłuższej perspektywie czasowej przyczynić się do rozwoju chorób i pogorszenia zdrowia psychofizycznego wszystkich zwierząt. W gąbce osiedlają się pożyteczne bakterie, szczególnie nitryfikacyjne, które pozytywnie wpływają na przemiany azotanów w obrębie wody akwariowej.

Dlaczego filtr wewnętrzny ASAP 500 to dobry zakup w swojej kategorii cenowej?

Aquael jest firmą z wieloletnim stażem na rynku, dlatego duża waga została przyłożona także do kwestii komfortu użytkowania i eksploatacji w dłuższym ujęciu czasowym. Gąbkę po jej zapchaniu można wymienić na dwa sposoby. Pierwszym jest dokładne wypłukanie jej w wodzie spuszczonej z akwarium, a drugim wymiana wkładu filtracyjnego na nowy. W naszej bieżącej ofercie znajdziesz szereg różnych mediów dedykowanych do tego urządzenia, a wśród nich między innymi filtry o wyselekcjonowanym i skonkretyzowanym działaniu. Co ciekawe, wymianę lub płukanie gąbki to proces bardzo szybki do przeprowadzenia. Otóż zadbaliśmy o to, aby do wyjęcia medium nie był konieczny demontaż całego filtra, wystarczy odłączyć od niego pojemnik filtracyjny i wyciągnąć zużytą gąbkę w celu jej wypłukania bądź wymiany.

Zamów oferowany filtr już dziś!

W firmie Aquael nie uznaje się półśrodków i kompromisów, dlatego wszystkie urządzenia oraz akcesoria dla akwarystów cechują się doskonałą jakością i wieloletnią trwałością. Nie inaczej jest z prezentowanym filtrem Aquael ASAP 500, który jest dedykowany dla najbardziej wymagających klientów oczekujących najwyższej wydajności przy niskim poborze prądu. Urządzenie może być używane zarówno przez amatorów, jak i profesjonalistów oraz przez hodowców, dlatego zamów już dziś!