• AQUAEL GRZAŁKA ULTRA HEATER D&N 150W
  • AQUAEL GRZAŁKA ULTRA HEATER D&N 150W
  • AQUAEL GRZAŁKA ULTRA HEATER D&N 150W
  • AQUAEL GRZAŁKA ULTRA HEATER D&N 150W
  • AQUAEL GRZAŁKA ULTRA HEATER D&N 150W
  • AQUAEL GRZAŁKA ULTRA HEATER D&N 150W
AQUAEL GRZAŁKA ULTRA HEATER D&N 150W
  • DOSTAWA 0 ZŁ

AQUAEL GRZAŁKA ULTRA HEATER D&N 150W

000000000000129617
149,99 zł

Informacja

Aby złożyć zamówienie w trybie 'Zamów i odbierz za 1h' należy dokończyć obecne zamówienie w trybie 'Kup online'

Znajdź najbliższy sklep AQUAEL (nie wysyłamy produktów między sklepami):

Filtruj przez:

Znajdź najbliższy sklep AQUAEL (nie wysyłamy produktów między sklepami):

lub
Pozwól przeglądarce na dostęp do lokalizacji

Znajdź mój sklep (zmień sklep)

Wysyłka w 48h + czas dostawy

Dostawa 0 zł

Aquael Zoo Opinie z ekomi-pl.com
Opis

AQUAEL GRZAŁKA ULTRA HEATER D&N 150W

Czuła w dzień i w nocy

Grzałka odpowiednia dla najbardziej wrażliwych mieszkańców akwarium. System Day&Night odtworzy dobowe zmiany temperatury jak w naturalnym zbiorniku. Niezwykle czuły termostat odpowiada za stopniowe nagrzewanie się wody, więc zwierzęta nie są narażone na gwałtowne skoki temperatury.

Czuła w dzień i w nocy

Czy można we własnym akwarium odtworzyć dobowe zmiany temperatury jak w naturalnym zbiorniku? Dzięki systemowi Day&Night to prostsze niż myślisz.

Wybierz odpowiedni tryb pracy grzałki i zaprogramuj temperaturę. Wieczorem czuły sensor zareaguje na zmniejszony dostęp światła. Grzałka automatycznie rozpocznie pracę w trybie nocnym, a woda stopniowo ochłodzi się do temperatury ustawionej dla trybu nocnego. Natomiast wraz ze wschodem słońca zacznie się stopniowo ogrzewać do zadanej temperatury.

Płynne zmiany temperatury wody

Na organizmy żywe niekorzystnie wpływają gwałtowne wahania temperatur. Dlatego naszą grzałkę Ultra Heater Day&Night wyposażyliśmy w niezwykle czuły, elektroniczny termostat działający z precyzją +/- 0,25°C. Jeśli tylko temperatura w akwarium spadnie, grzałka automatycznie rozpocznie pracę i zmieni temperaturę wody do zaprogramowanej.

Co ważne, dzięki systemowi Smart Heating proces podgrzania wody przebiega płynnie. Unikniesz gwałtownych skoków temperatury, które narażają na stres wrażliwych mieszkańców akwarium.

Bezpieczeństwo wrażliwych zwierząt akwariowych

Grzałka Ultra Heater Day&Night została tak zaprojektowany, aby równomiernie rozprowadzać ciepło. Dzieje się tak niezależnie od tego, jakiej wielkości jest twój zbiornik.

Obudowę grzałki wykonano z nietłukącego się tworzywa sztucznego, które się nie nagrzewa. Gwarantuje to bezpieczeństwo użytkowania w akwariach z silnymi żółwiami wodnymi oraz dużymi rybami.

Najnowsze usprawnienia i funkcjonalności

Nowoczesny płaski kształt grzałki nie zajmuje wiele miejsca. Aktualną temperaturę możesz zawsze skontrolować na czytelnym wskaźniku. Znajdziesz tam też ustalony przez ciebie zakres temperatur.

Dzięki dwustronnemu wieszakowi z dwoma przyssawkami grzałkę można zawiesić zarówno na tylnej, jak i przedniej lub bocznej ściance akwarium. Wyświetlacz termostatu będzie zawsze widoczny, zależnie od twoich potrzeb.

Technologia inteligentnego doboru mocy grzałki, czyli Smart Heating System, pozwala znacznie zmniejszyć pobór prądu bez straty efektywności dogrzewania.

Rodzina produktów Day&Night

Grzałka UltraHeater Day&Night to kolejny produkt Aquael, który ma pomóc w jak najlepszym odwzorowaniu w środowisku akwarium naturalnych warunków życia.

Produkty Day&Night symulują zmiany w temperaturze i natężeniu światła charakterystyczne dla cyklu dobowego. Zgodnie z nimi przebiega wiele procesów biologicznych, ważnych dla właściwego funkcjonowania i rozwoju żywych organizmów.

Moc (W)

150

Pojemność akwarium [L]

 
90-150

Wymiary szer. x głęb. x wys. (cm)

1,9 x 5,5 x 27,4