• AQUAEL FILTR TURBO MINI
  • AQUAEL FILTR TURBO MINI
  • AQUAEL FILTR TURBO MINI
  • AQUAEL FILTR TURBO MINI
  • AQUAEL FILTR TURBO MINI
  • AQUAEL FILTR TURBO MINI
  • AQUAEL FILTR TURBO MINI
AQUAEL FILTR TURBO MINI
  • Nowy

AQUAEL FILTR TURBO MINI

000000000000130574
51,49 zł

Informacja

Aby złożyć zamówienie w trybie 'Zamów i odbierz za 1h' należy dokończyć obecne zamówienie w trybie 'Kup online'

Znajdź najbliższy sklep AQUAEL (nie wysyłamy produktów między sklepami):

Filtruj przez:

Znajdź najbliższy sklep AQUAEL (nie wysyłamy produktów między sklepami):

lub
Pozwól przeglądarce na dostęp do lokalizacji

Znajdź mój sklep (zmień sklep)

Wysyłka w 48h + czas dostawy

Aquael Zoo Opinie z ekomi-pl.com
Opis

TURBO MINI

SIŁA W MINIATURZE

Turbo Mini od Aquael to kompaktowy filtr do akwariów słodkowodnych. Stworzony specjalnie z myślą o zapewnieniu najlepszych warunków życia krewetek i małych ryb. Zapewni odpowiednią filtrację wody w zbiornikach od nano aż do 80 l pojemności przy zużyciu minimum energii.

Mały, ale wydajny filtr

Nasz filtr Turbo Mini powstał specjalnie z myślą o komforcie i bezpieczeństwie małych zwierząt mieszkających w niewielkich zbiornikach słodkowodnych.

Dzięki konstrukcji głowicy ma ona wydajność 320 l/h, co jest optymalnie dopasowane do rozmiaru niewielkich zbiorników. Na przedniej części głowicy umieszczono suwak sterujący wydajnością. Pozwala to na dostosowanie tego parametru do potrzeb każdego akwarysty i chroni przed zbytnim „zawirowaniem wody” w mniejszych zbiornikach.

Filtr wyposażono również w końcówkę kierunkową, która dba o skierowanie przepływu wody zgodnie z własnymi preferencjami. Możesz ograniczyć prąd wody w akwarium poprzez skierowanie go np. na ściankę zbiornika lub płytko pod wodą, aby wytworzyć jej falowanie.

Turbo Mini wyposażyliśmy w rurkę napowietrzającą, która jest podłączana do dyszy wylotowej. Woda w twoim zbiorniku będzie zawsze odpowiednio natleniona.

Skuteczna filtracja mechaniczna

Wchodząca w skład filtra Turbo Mini gąbka skutecznie i efektywnie filtruje mechanicznie. Wychwyci z wody nawet najdrobniejsze zanieczyszczenia, a do tego będzie idealnym podłożem do osiedlania się szczepów pożytecznych bakterii nitryfikacyjnych. Struktura starannie wyselekcjonowanej gąbki jest na tyle gęsta, że możesz bezpiecznie umieścić ją w zbiorniku z krewetkami czy małymi rybami.

Urządzenie zainstalujesz bardzo łatwo dzięki uchwytowi z mocną przyssawką. Także konserwacja gąbki filtrującej okaże się banalnie prosta i potrwa zaledwie kilkadziesiąt sekund.

Oszczędność energii

Pompa umieszczona w filtrze Turbo Mini pobiera niewielkie ilości energii elektrycznej, dbając przy tym o zawartość twojego portfela. Silnik zużywa jedynie 4,4 W prądu. Akwarium nie generuje wysokich kosztów, tak więc oszczędności możesz przeznaczyć np. na rozwój swojej hodowli.

Dodatkowe akcesoria do Turbo Mini

Turbo Mini możesz uzupełnić o szereg akcesoriów, zwiększając w ten sposób możliwości, jakie daje ten filtr. Urządzenie współpracuje z deszczownicą Sprinkler, która będzie dbała o równomierne rozprowadzenie wody oraz jej optymalne natlenienie.

Do filtra możesz dołączyć sterylizator Mini UV. Sterylizator usunie z wody glony, zapobiega jej zielenieniu, zabija bakterie chorobotwórcze, co w wyniku chroni ryby przed chorobami oraz zapobiega zmętnieniu wody.

Dostępne są również wymienne wkłady gąbkowe o różnych gęstościach.

Parametry filtra:

Moc (W)

4,4

 Wydajność [l/h]

 
320

Rekomendowana pojemność akwarium [l]

< 80

Wymiary szer. x głęb. x wys. (cm)

7,5 x 8 x 19

Podnoszenie

65