• COMFY DRAPAK IZZY 30x30x52 cm
  • COMFY DRAPAK IZZY 30x30x52 cm
  • COMFY DRAPAK IZZY 30x30x52 cm
COMFY DRAPAK IZZY 30x30x52 cm
  • DOSTAWA 0 ZŁ

COMFY DRAPAK IZZY 30 x 30 x 52 cm

000000000000243672
115,99 zł

Wyświetl historyczną cenę produktu

Izzy 30x30x52 cm

Informacja

Aby złożyć zamówienie w trybie 'Zamów i odbierz za 1h' należy dokończyć obecne zamówienie w trybie 'Kup online'

Znajdź najbliższy sklep AQUAEL (nie wysyłamy produktów między sklepami):

Filtruj przez:

Znajdź najbliższy sklep AQUAEL (nie wysyłamy produktów między sklepami):

lub
Pozwól przeglądarce na dostęp do lokalizacji

Znajdź mój sklep (zmień sklep)

Aquael Zoo Opinie z ekomi-pl.com
Opis

Drapak to jeden z najważniejszych elementów kociej wyprawki, dlatego powinien znaleźć się w każdym mieszkaniu i domu zamieszkiwanym przez futrzanego czworonoga. Oferowany model IZZY firmy COMFY gwarantuje kotu znakomitą aktywność, która jednocześnie przekłada się na zmniejszenie ryzyka jego otyłości i tym samym późniejszych problemów z kręgosłupem czy stawami. Dodatkowo optymalna wysokość dla średniej wielkości kotów umożliwia im wygodnie rozciągnięcie się, co dla mruczków jest niezwykle ważne, szczególnie dla tych, które całe swoje życie spędzają w czterech ścianach. Drapak pozwala także utrzymać mocne i zdrowe pazury, bez obaw o ich przerost, który może wywoływać dyskomfort.

Poznaj wszystkie zalety drapaka IZZY firmy COMFY

Poza wymienionymi wyżej zaletami drapak dla kota IZZY gwarantuje koty możliwość oznaczenia swojego terytorium zapachem i zadrapaniami, co jednocześnie ma związek z naturalnym instynktem tego gatunku zwierząt, a także z ich dobrym samopoczuciem na co dzień. Kot, który będzie miał do dyspozycji drapak IZZY z pewnością nie będzie się nudził, a Ty ochronisz swoje meble, dywany, zasłony i tapety przed ewentualnym zniszczeniem.

Warto także podkreślić wysoką jakość wykonania i dbałość o szczegóły. Najwyższej klasy materiały wykorzystane do produkcji oferowanego drapaka IZZY zapewniają wieloletnią trwałość i odporność na uszkodzenia. Dodatkowo istotny jest stylowy design, gdyż model wyróżnia się atrakcyjną stylistyką łączącą w sobie stonowany odcień grafitowy z neonowym zielonym, co doskonale prezentuje się w każdym wnętrzu. Środkową część drapaka stanowi słupek przeznaczony do drapania, dolną solidna i stabilna podstawa pokryta futrzanym materiałem, natomiast górny element może być idealną alternatywą dla wygodnego posłania, gdyż również jest pokryty przyjemną i miłą w dotyku tkaniną. Zamocowana pod górną częścią piłeczka stanowi dodatkową atrakcję, która zapewni znakomitą rozrywkę każdemu kociakowi. Zapraszamy do zakupu już dziś i gwarantujemy niską cenę oraz błyskawiczną dostawę.