•  COMFY JACK DRAPAK DLA KOTA
 COMFY JACK DRAPAK DLA KOTA
  • DOSTAWA 0 ZŁ

COMFY DRAPAK JACK 37 x 37 x 108 cm

000000000000202291
259,99 zł

Wymiary: 37 x 37 x 108 cm

Informacja

Aby złożyć zamówienie w trybie 'Zamów i odbierz za 1h' należy dokończyć obecne zamówienie w trybie 'Kup online'

Znajdź najbliższy sklep AQUAEL (nie wysyłamy produktów między sklepami):

Filtruj przez:

Znajdź najbliższy sklep AQUAEL (nie wysyłamy produktów między sklepami):

lub
Pozwól przeglądarce na dostęp do lokalizacji

Znajdź mój sklep (zmień sklep)

Wysyłka w 48h + czas dostawy

Dostawa 0 zł

Aquael Zoo Opinie z ekomi-pl.com
Opis

Drapak dla kotów Comfy Jack  to duży drapak dla kota wyposażony w budkę i trzy poziomy półek.

Zniszczone obicia kanap i foteli, podrapane narzuty, zasłony, a nawet dywan i firanki... Jeśli ten opis pasuje do Twojego salonu, podejrzewamy że to robota Twojego mruczącego domownika, posiadacza ostrych pazurków, u którego instynkt ich ostrzenia jest naturalny i nie do pokonania. 
Twój salon może jednak uratować drapak dla kotów 
Comfy Jack! To duży drapak dla kota wyposażony w budkę i trzy poziomy półek. Posiada dwa filary do drapania pokryte mocnym, odpornym na kocie pazury naturalnym sznurem sizalowym, zapewniające ich ścieranie i prawidłową pielęgnację. 
Półki i dołączony do nich tunel umożliwiają kotu świetną zabawę i gimnastykę jednocześnie. Wygodna budka stanowiąca podstawę konstrukcji zapewnia schronienie i komfortowy wypoczynek. 
Półki i podstawa drapaka są pokryte odporną, ale miękką i przyjemną w dotyku tkaniną w eleganckim kolorze kości słoniowej.

Rodzina produktów dla psów i kotów Comfy

Nawet najbardziej wybredy właściciel doceni jakość i profesjonalizm produktów dla psów i kotów Comfy. Są to akcesoria do pielęgnacji zwierząt, oryginalne zabawki, wygodne legowiska, bezpieczne transportery oraz wytrzymałe smycze, szelki i obroże. 
Wszystko wykonano z najlepszych materiałów i wyposażono w ciekawe rozwiązania, takie jak materace terapeutyczne o właściwościach masujących w legowiskach, czy drapaki dla kotów zaspokajające potrzebę relaksu i zabawy dla zwierzęcia. 

Wymiary

Comfy Jack to wysoki drapak dla kota - sięga aż 108 cm. Wspinanie się na taką konstukcję to dla kota doskonałe ćwiczenie. 

Zastosowanie

Drapaki dla kota Comfy Jack dzięki licznym urozmaiceniom stanowią dla swoich użytkowników wyzwanie, polecane są więc zwłaszcza kotom aktywnym. 

Drapak jest niekłopotliwy w transporcie i prosty w montażu. Możesz rozpocząć jego ustawianie już za 2 dni od chwili złożenia zamówienia! Przesyłka dotrze do Ciebie kurierem.