• COMFY DRAPAK SAM WISZĄCY FIOLETOWY 49 cm
  • COMFY DRAPAK SAM WISZĄCY FIOLETOWY 49 cm
  • COMFY DRAPAK SAM WISZĄCY FIOLETOWY 49 cm
COMFY DRAPAK SAM WISZĄCY FIOLETOWY 49 cm

COMFY DRAPAK SAM WISZĄCY FIOLETOWY 49 cm

000000000000202905
34,99 zł

Comfy Sam to proste drapaki w kształcie deseczki o szerokości 11,5 cm owiniętej mocnym sznurem służące do mocowania np. do ściany.

Informacja

Aby złożyć zamówienie w trybie 'Zamów i odbierz za 1h' należy dokończyć obecne zamówienie w trybie 'Kup online'

Znajdź najbliższy sklep AQUAEL (nie wysyłamy produktów między sklepami):

Filtruj przez:

Znajdź najbliższy sklep AQUAEL (nie wysyłamy produktów między sklepami):

lub
Pozwól przeglądarce na dostęp do lokalizacji

Znajdź mój sklep (zmień sklep)

Wysyłka w 48h + czas dostawy

Aquael Zoo Opinie z ekomi-pl.com
Opis

COMFY SAM BIAŁY Z CZARNYMI ZAKOŃCZENIAMI - DRAPAK DLA KOTA

Każdy kot posiada naturalną potrzebę drapania wynikającą z konieczności ścierania nadmiernie wyrośniętych pazurów. Aby uchronić nasze meble konieczne jest zapewnienie mu specjalnego drapaka.
Comfy Sam
to proste drapaki w kształcie deseczki o szerokości 11,5 cm owiniętej mocnym sznurem służące do mocowania np. do ściany. Pozwalają zwierzęciu na realizację naturalnego instynktu wynikającego z potrzeby ścierania pazurów.

Rodzina produktów dla psów i kotów Comfy

Nawet najbardziej wybredy właściciel doceni jakość i profesjonalizm produktów dla psów i kotów Comfy. Są to akcesoria do pielęgnacji zwierząt, oryginalne zabawki, wygodne legowiska, bezpieczne transportery oraz wytrzymałe smycze, szelki i obroże.
Wszystko wykonano z najlepszych materiałów i wyposażono w ciekawe rozwiązania, takie jak materace terapeutyczne o właściwościach masujących w legowiskach, czy drapaki dla kotów zaspokajające potrzebę relaksu i zabawy dla zwierzęcia.

Zastosowanie

Drapak dla kota dzięki licznym urozmaiceniom stanowi dla swego użytkownika wyzwanie, polecany jest więc zwłaszcza kotom aktywnym.

Wszystkie drapaki dla kota są niekłopotliwe w transporcie i proste w montażu. Możesz rozpocząć ich ustawianie już za 2 dni od chwili złożenia zamówienia! Przesyłka dotrze do Ciebie kurierem.