• COMFY DRAPAK SAM WISZĄCY FIOLETOWY 49 cm
COMFY DRAPAK SAM WISZĄCY FIOLETOWY 49 cm

COMFY DRAPAK SAM WISZĄCY FIOLETOWY 49 cm

000000000000202905
34,99 zł

Wyświetl historyczną cenę produktu

Comfy Sam to proste drapaki w kształcie deseczki o szerokości 11,5 cm owiniętej mocnym sznurem służące do mocowania np. do ściany.

Informacja

Aby złożyć zamówienie w trybie 'Zamów i odbierz za 1h' należy dokończyć obecne zamówienie w trybie 'Kup online'

Znajdź najbliższy sklep AQUAEL (nie wysyłamy produktów między sklepami):

Filtruj przez:

Znajdź najbliższy sklep AQUAEL (nie wysyłamy produktów między sklepami):

lub
Pozwól przeglądarce na dostęp do lokalizacji

Znajdź mój sklep (zmień sklep)

Wysyłka w 48h + czas dostawy

Aquael Zoo Opinie z ekomi-pl.com
Opis

COMFY SAM BIAŁY Z CZARNYMI ZAKOŃCZENIAMI - DRAPAK DLA KOTA

Każdy kot posiada naturalną potrzebę drapania wynikającą z konieczności ścierania nadmiernie wyrośniętych pazurów. Aby uchronić nasze meble konieczne jest zapewnienie mu specjalnego drapaka.
Comfy Sam
to proste drapaki w kształcie deseczki o szerokości 11,5 cm owiniętej mocnym sznurem służące do mocowania np. do ściany. Pozwalają zwierzęciu na realizację naturalnego instynktu wynikającego z potrzeby ścierania pazurów.

Rodzina produktów dla psów i kotów Comfy

Nawet najbardziej wybredy właściciel doceni jakość i profesjonalizm produktów dla psów i kotów Comfy. Są to akcesoria do pielęgnacji zwierząt, oryginalne zabawki, wygodne legowiska, bezpieczne transportery oraz wytrzymałe smycze, szelki i obroże.
Wszystko wykonano z najlepszych materiałów i wyposażono w ciekawe rozwiązania, takie jak materace terapeutyczne o właściwościach masujących w legowiskach, czy drapaki dla kotów zaspokajające potrzebę relaksu i zabawy dla zwierzęcia.

Zastosowanie

Drapak dla kota dzięki licznym urozmaiceniom stanowi dla swego użytkownika wyzwanie, polecany jest więc zwłaszcza kotom aktywnym.

Wszystkie drapaki dla kota są niekłopotliwe w transporcie i proste w montażu. Możesz rozpocząć ich ustawianie już za 2 dni od chwili złożenia zamówienia! Przesyłka dotrze do Ciebie kurierem.