•  COMFY AGATHA DRAPAK DLA KOTA
 COMFY AGATHA DRAPAK DLA KOTA

COMFY DRAPAK AGATHA Z PIŁKĄ 40CM

000000000000202294
69,99 zł

Comfy Agatha to nieduży (40 cm wysokości) funkcjonalny drapak dla kota.

Informacja

Aby złożyć zamówienie w trybie 'Zamów i odbierz za 1h' należy dokończyć obecne zamówienie w trybie 'Kup online'

Znajdź najbliższy sklep AQUAEL (nie wysyłamy produktów między sklepami):

Filtruj przez:

Znajdź najbliższy sklep AQUAEL (nie wysyłamy produktów między sklepami):

lub
Pozwól przeglądarce na dostęp do lokalizacji

Znajdź mój sklep (zmień sklep)

Wysyłka w 48h + czas dostawy

Aquael Zoo Opinie z ekomi-pl.com
Opis

COMFY AGATHA - DRAPAK DLA KOTA

Każdy kot posiada naturalną potrzebę drapania wynikającą z konieczności ścierania nadmiernie wyrośniętych pazurów. Aby uchronić nasze meble konieczne jest zapewnienie mu specjalnego drapaka. 
Tanie drapaki dla kota Comfy Agatha to nieduże (40 cm wysokości) funkcjonalne drapaki dla kotów. Składają się ze stabilnej podstawki o kwadratowym zarysie wykonanej z drewna powleczonego miękką, odporna na zniszczenie i zabrudzenie wyściółka w kolorze jasnobrązowym. W centralnej części podstawy wznosi się walec o średnicy ok. 8 mm owinięty wyjątkowo mocnym sznurem służącym kotu jako materiał do drapania. Z górnej części walca zwiesza się na ok. 15- centymetrowym sznurku twarda piłka zapewniająca kotu dodatkowe źródło zabawy. 
Takie połączenie gwarantuje, że zwierzę będzie często i regularnie odwiedzać drapak przez co nie zniszczy mebli ani innych elementów wystroju naszego mieszkania. 
Drapak 
Comfy Agatha dostępny jest w kolorze brązowo-białym (brązowa podstawa i biały walec ze sznurem) z czerwoną piłką-zabawką.

Rodzina produktów dla psów i kotów Comfy

Nawet najbardziej wybredy właściciel doceni jakość i profesjonalizm produktów dla psów i kotów Comfy. Są to akcesoria do pielęgnacji zwierząt, oryginalne zabawki, wygodne legowiska, bezpieczne transportery oraz wytrzymałe smycze, szelki i obroże. 
Wszystko wykonano z najlepszych materiałów i wyposażono w ciekawe rozwiązania, takie jak materace terapeutyczne o właściwościach masujących w legowiskach, czy drapaki dla kotów zaspokajające potrzebę relaksu i zabawy dla zwierzęcia. 

Zastosowanie

Drapak dla kota dzięki licznym urozmaiceniom stanowi dla swego użytkownika wyzwanie, polecany jest więc zwłaszcza kotom aktywnym. 

Drapak jest niekłopotliwy w transporcie i prosty w montażu. Możesz rozpocząć jego ustawianie już za 2 dni od chwili złożenia zamówienia! Przesyłka dotrze do Ciebie kurierem.