COMFY DRAPAK LEON Z MYSZĄ 51CM

000000000000202296
79,99 zł

Comfy Leon to średniej wielkości (51 cm wysokości) funkcjonalny drapak dla kota.

Informacja

Aby złożyć zamówienie w trybie 'Zamów i odbierz za 1h' należy dokończyć obecne zamówienie w trybie 'Kup online'

Znajdź najbliższy sklep AQUAEL (nie wysyłamy produktów między sklepami):

Filtruj przez:

Znajdź najbliższy sklep AQUAEL (nie wysyłamy produktów między sklepami):

lub
Pozwól przeglądarce na dostęp do lokalizacji

Znajdź mój sklep (zmień sklep)

Wysyłka w 48h + czas dostawy

Aquael Zoo Opinie z ekomi-pl.com
Opis

COMFY LEON - DRAPAK DLA KOTA

Każdy kot posiada naturalną potrzebę drapania wynikającą z konieczności ścierania nadmiernie wyrośniętych pazurów. Aby uchronić nasze meble konieczne jest zapewnienie mu specjalnego drapaka.


Comfy Leon
 to średniej wielkości (51 cm wysokości) funkcjonalny drapak dla kota. 
Składa się ze stabilnej podstawki o owalnym zarysie wykonanej z drewna wyścielonego odporną na zniszczenie i zabrudzenie wyściółką ze sznura. W centralnej części podstawy wznosi się walec o średnicy ok. 8 mm owinięty wyjątkowo mocnym sznurem służącym kotu jako materiał do drapania. Z górnej części walca zwiesza się na ok. 15- centymetrowym sznurku twarda piłka zapewniająca kotu dodatkowe źródło zabawy. Piłka umieszczona jest na ramieniu o długości ok. 10 cm.


Dodatkową atrakcją jest zabawka-myszka umocowana do podstawy na długiej ok. 20-centymetrowej sprężynce. Puszysty, zwieszający się ogon myszki stanowi naturalny wabik dla kota i stymuluje go do nie kończących się ataków. Takie połączenie gwarantuje, że zwierzę będzie często i regularnie odwiedzać drapak przez co nie zniszczy mebli ani innych elementów wystroju naszego mieszkania. Drapak 
Comfy Leon dostępny jest w kolorze rudo-białym (ruda obwódka podstawy i poprzeczne paski na walcu) z czerwono-żółtą piłką-zabawką. Polecany zwłaszcza dla kociąt i kotów aktywnych.

Rodzina produktów dla psów i kotów Comfy

Nawet najbardziej wybredy właściciel doceni jakość i profesjonalizm produktów dla psów i kotów Comfy. Są to akcesoria do pielęgnacji zwierząt, oryginalne zabawki, wygodne legowiska, bezpieczne transportery oraz wytrzymałe smycze, szelki i obroże. 
Wszystko wykonano z najlepszych materiałów i wyposażono w ciekawe rozwiązania, takie jak materace terapeutyczne o właściwościach masujących w legowiskach, czy drapaki dla kotów zaspokajające potrzebę relaksu i zabawy dla zwierzęcia. 

Zastosowanie

Drapak dla kota dzięki licznym urozmaiceniom stanowi dla swego użytkownika wyzwanie, polecany jest więc zwłaszcza kotom aktywnym. 

Wszystkie drapaki dla kota są niekłopotliwe w transporcie i proste w montażu. Możesz rozpocząć ich ustawianie już za 2 dni od chwili złożenia zamówienia! Przesyłka dotrze do Ciebie kurierem.