• COMFY ŻWIR BENTA COMPACT LAWENDA 10L
  • COMFY ŻWIR BENTA COMPACT LAWENDA 10L
  • COMFY ŻWIR BENTA COMPACT LAWENDA 10L
  • COMFY ŻWIR BENTA COMPACT LAWENDA 10L
COMFY ŻWIR BENTA COMPACT LAWENDA 10L

ŻWIREK COMFY BENTA COMPACT LAWENDA 10L

000000000000241983
39,99 zł

Wyświetl historyczną cenę produktu

Pojemność: 10 l

  • ultrachłonny do 25l wody
  • 100% naturalny
  • zapachowy

Informacja

Aby złożyć zamówienie w trybie 'Zamów i odbierz za 1h' należy dokończyć obecne zamówienie w trybie 'Kup online'

Znajdź najbliższy sklep AQUAEL (nie wysyłamy produktów między sklepami):

Filtruj przez:

Znajdź najbliższy sklep AQUAEL (nie wysyłamy produktów między sklepami):

lub
Pozwól przeglądarce na dostęp do lokalizacji

Znajdź mój sklep (zmień sklep)

Aquael Zoo Opinie z ekomi-pl.com
Opis

Żwirek dla kotów o pięknym zapachu lawendowym wytworzono z bentonitu - minerał ten wykazuje świetne właściwości chłonne. To właśnie dlatego jest tak chętnie stosowany przez producentów, między innymi markę Comfy. Chcemy jednak podkreślić, że to nie wszystko, co może zapewnić. Pozwoli także właścicielowi bardzo dobrze dbać o higienę kuwety. W testach przeprowadzonych przez firmę okazało się, że jedno opakowanie żwirku może związać nawet 50 litrów płynu. Mimo wszystko nie zmieni on wtedy swojej struktury i nie będzie się pylił. Powstaną grudki, które w prosty sposób usuniesz z pomocą łopatki. Chcemy jednocześnie zaznaczyć, że w naszym sklepie internetowym znajdziesz inne żwirki dla kotów, zachęcamy do ich sprawdzenia.

Poznaj zalety żwirku marki Comfy

Główną zaletą żwirku Comfy Benta Compact Lawenda jest bez dwóch zdań jego chłonność. To jednak nie koniec, warto zaznaczyć, że produkt świetnie pochłania również zapachy, a aromat lawendy neutralizuje nieprzyjemną woń unoszącą się przy kuwecie. Żwirek neutralizuje bakterie i grzyby oraz nie przykleja się do łapek kota, zachęcamy więc do jego zakupu między innymi właścicieli ras o długiej sierści. To wciąż nie koniec, produkt jest bardzo wydajny, jednocześnie w pełni naturalny i całkowicie nietoksyczny. Nie powoduje alergii, może więc być stosowany u kotów z takimi problemami. Poza tym doskonale się zbryla, co ułatwia podmianę grudek na nowe. Na łopatce te nie rozpadną się, dzięki czemu w prosty sposób przeniesiesz je do pojemnika na odpady.

Zastosowanie i przechowywanie

Przechowywanie żwirku bentonitowego jest bardzo proste. Wystarczy umieścić opakowanie w suchym i chłodnym miejscu. Pamiętaj, aby przed pierwszym użyciem dokładnie wyczyścić kuwetę, następnie możesz wsypać żwirek do wysokości około 5 centymetrów, a później udostępnić ją swojemu kotkowi. Zapach lawendy z pewnością zachęci go do skorzystania z kociej toalety. Regularnie usuwaj bryłki z ekskrementami, a także podmieniaj cały żwirek raz na tydzień. Jeśli masz pytania dotyczące tego produktu, zachęcamy do kontaktu.