ROGY

ROGY

Nie samą karmą pies żyje, choć oczywiście to oczywiście odpowiednio zbilansowana karma jest podstawą żywienia czworonogów. Warto jednak czasem rozpieścić swojego pupila i sprezentować mu coś ekstra, co będzie dla niego nie tylko nagrodą, lecz także przyjemnością. Na słowo „przysmaki” ogon każdego psa zamerda z radością i zniecierpliwieniem. Wybierając smaczne przekąski, warto jednak zwrócić uwagę na ich skład i postawić na najlepsze dostępne produkty. Właśnie takie gryzaki i przysmaki oferuje firma Rogy, ich propozycje zaś z łatwością znajdziesz w sklepie AquaelZoo.

Gryzaki Rogy – sposób na spożytkowanie psiej energii

Każdy, kto miał kiedyś w domu szczeniaka, wie, jak ciężko spożytkować jego niespożytą energię. Każdy hodowca wie również, jak dużo zniszczeń może spowodować młody pies. Warto więc tę właśnie energię skierować na odpowiednie akcesoria, które nie tylko zwierzę może zniszczyć - ich używanie bez wątpienia sprawi też Twojemu pupilowi mnóstwo radości. Doskonałe rozwiązanie stanowią gryzaki, jednak ich wybór jest tak zróżnicowany, że trudno zdecydować się na konkretny. Jakie więc są najlepsze? Wybierając odpowiedni gryzak dla  psa, musisz przede wszystkim zwrócić uwagę na jakość oraz bezpieczeństwo użytkowania, a także na to, czy zabawka nie będzie szkodliwa dla psiego żołądka. Nie warto kupować gryzaków losowo i dobrze jest wcześniej zdecydować się na odpowiednią markę. Opłaca się również postawić na naturalność, ponieważ taki gryzak może być przez psa odpowiednio długo konsumowany i nie znudzi mu się tak szybko, jak gadżet z tworzywa sztucznego. Co więcej – wybierając naturalne tworzywa, unikasz produkowania dodatkowego plastiku, co stanowi ekologiczne rozwiązanie. Naturalne gryzaki o doskonałym składzie ma w swoim asortymencie również polska firma Rogy. Produkty Rogy są wykonywane ręcznie z najwyższej jakości surowców, by twój pies mógł bezpiecznie i z przyjemnością zajadać się świetnymi smakołykami. Ponadto gryzaki Rogy nie zawierają chemicznych dodatków oraz są bezzapachowe, co jest ważne szczególnie dla tych hodowców, którzy są wrażliwi na specyficzne zapachy. Szeroki wybór produktów, na co dzień niedostępnych w sprzedaży detalicznej bezpośrednio u producenta, znajdziesz w sklepie AquaelZoo.pl. Zachęcamy do skorzystania z oferty i gwarantujemy, że się nie zawiedziesz!

Przysmaki Rogy – idealna nagroda dla psa

W sklepach zoologicznych możesz znaleźć mnóstwo małych smakołyków dla psich przyjaciół. Przysmaki mają różne wielkości i kształty, różnią się również składem, aromatem, kolorem czy twardością. Przysmaki – czy też „smaczki” – są obowiązkowym elementem dla hodowcy, który pragnie nauczyć sztuczek swojego psa. Odpowiednio smaczny przysmak najłatwiej przekona naszego pupila do posłuszeństwa czy starania się na szkoleniach z tresury.

Niezależnie jednak od okazji, odpowiedni przysmak powinien być nie tylko wyjątkowy, ale także powinien charakteryzować się doskonałym składem i pysznym smakiem. Przysmaki dla psów często są pustymi kaloriami o fatalnym składzie, ze sztucznymi barwnikami oraz wzmacniaczami zapachu i smaku. Produkty oferowane przez Rogy wyróżniają się pozytywnie na tle przysmaków oferowanych na rynku. Nawet najbardziej wybredny pies będzie je zajadał z przyjemnością!

Rekordy popularności biją od lat żwacze wołowe, które dodatkowo wspomagają florę jelitową twojego psa, czy grillowana wołowina w kawałkach. W wykonaniu Rogy dodatkowo możesz być pewny, że przysmak będzie pozbawiony niebezpiecznych chemicznych dodatków, występujących w innych dostępnych na rynku propozycjach. Ogromną zaletą smaczków tej firmy jest również ich podział na odpowiedniej wielkości kawałki, co jest bardzo wygodnym rozwiązaniem, nie musisz bowiem dzielić przysmaków samodzielnie. Dostępne produkty Rogy nie zawierają w swoim składzie zbóż, są również hipoalergiczne i nadają się dla psów z problemami żołądkowymi. Dodatkowo, jeśli szukasz dla psa unikatowych, zdrowych smaków, idealnymi propozycjami, również bijącymi rekordy popularności, będą masło orzechowe dla psa, klopsiki wołowe z pyłem z poroża jelenia, czy batony kolagenowe.  Te ostatnie szczególnie polecane są psom narażonym na dysplazję biodrową.

Jak widać – warto zdecydować się na przysmaki firmy Rogy, których szeroki asortyment znajdziecie w naszym sklepie.

Rogy – doskonałe produkty ze świetnym składem!

Rogy słynie z doskonałych składów swoich produktów. Co jest szczególnie ważne – przysmaki te są naturalne, a przez to polecane również zwierzętom z problemami z przewodem pokarmowym, różnego rodzaju alergiami czy problemami skórnymi. Z odpowiedniej jakości gryzaka będą zadowolone zarówno szczeniaki, jak i psy już dorosłe, które nadal mają w sobie potrzebę gryzienia. Odpowiednio dobrany gryzak spełnia również rolę masażera, stymulując i czyszcząc paszcze naszych pupili, co pomaga w dbaniu o zęby. Przysmaki często nieprzyjemnie pachną – w przypadku produktów firmy Rogy nie ma mowy o przykrym zapachu, co uprzyjemnia korzystanie zarówno psu, jak i jego właścicielowi. Jeśli cenisz więc sobie doskonałą jakość i chcesz sprawić dziką przyjemność swojemu psiemu członkowi rodziny, zainwestuj w przysmaki i gryzaki Rogy. Szeroki wybór produktów w niskiej cenie znajdziesz na naszej stronie internetowej – gwarantujemy, że brzuszek twojego psa będzie zadowolony!

Filtrowanie
Filtrowanie
Kategorie
Pokaż więcej Pokaż mniej
Cena
Zakres: 11 - 100