• COMFY PINOKIO ŻWIREK DREWNIANY 20KG
  • COMFY PINOKIO ŻWIREK DREWNIANY 20KG
  • COMFY PINOKIO ŻWIREK DREWNIANY 20KG
COMFY PINOKIO ŻWIREK DREWNIANY 20KG
  • DOSTAWA 0 ZŁ

ŻWIREK DREWNIANY COMFY PINOKIO 35L

000000000000240976
99,99 zł

Rozmiary: 35 l

  • 100% naturalny
  • biodegradowalny
  • wyjątkowo chłonny

Informacja

Aby złożyć zamówienie w trybie 'Zamów i odbierz za 1h' należy dokończyć obecne zamówienie w trybie 'Kup online'

Znajdź najbliższy sklep AQUAEL (nie wysyłamy produktów między sklepami):

Filtruj przez:

Znajdź najbliższy sklep AQUAEL (nie wysyłamy produktów między sklepami):

lub
Pozwól przeglądarce na dostęp do lokalizacji

Znajdź mój sklep (zmień sklep)

Wysyłka w 48h + czas dostawy

Dostawa 0 zł

Aquael Zoo Opinie z ekomi-pl.com
Opis

Żwirek drewniany Comfy Pinokio to produkt wykonany w całości z drewna sosnowo-świerkowego. Jest więc naturalny i odznacza się drzewnym aromatem, który doskonale neutralizuje przykre zapachy. Stosują go głównie właściciele kotów, szczególnie z długą sierścią. Nie da się jednak ukryć, że może być także wybierany przez osoby posiadające małe ssaki domowe, takie jak myszy, szczury czy koszatniczki, a nawet ptaki. To produkt biodegradowalny, wolny od wybielaczy i innych sztucznych, a potencjalnie szkodliwych substancji. Jest to żwirek wyprodukowany w Polsce przez markę Comfy, dostępny w ekonomicznym opakowaniu o pojemności 35 litrów. Wystarczy więc na bardzo długi czas użytkowania. Oczywiście to niejedyny żwirek dla kotów i innych ssaków domowych, jaki znajdziesz w naszej ofercie. Zachęcamy do przejrzenia pozostałych możliwości.

Poznaj zalety żwirku marki Comfy

Największą zaletą żwirku marki Comfy jest bez dwóch zdań jego naturalność. Jednak to nie koniec, ponadto produkt ten doskonale pochłania zapachy oraz wilgoć. Żwirek jest także łatwy w użyciu, nie musisz się tego obawiać. Co ważne, produkt jest w 100% biodegradowalny, dlatego możesz go usuwać na różne sposoby. Po opróżnieniu kuwety umieść zbrylone grudki w pojemniku na odpady, na kompoście, albo usuń drogami sanitarnymi, co również jest w pełni dozwolone.

Sposób użycia i przechowywanie – jak to robić poprawnie?

Sposób użycia jest bardzo prosty, w przypadku kotów, wypełnij kuwetę żwirkiem do wysokości około 5 centymetrów. Pamiętaj, aby na bieżąco usuwać stałe zanieczyszczenia, a raz na 5-7 dni wymieniać cały żwirek na nowy. Małe ssaki i ptaki nie wymagają takiej ilości żwirku, wystarczy wsypać go do poziomu około 3-4 centymetrów i wymieniać nawet co 14 dni. W tym przypadku również regularnie usuwaj zbrylony żwirek. Przechowuj go w suchym i chłodnym miejscu.