• COMFY ŻWIR BENTA COMPACT 5L ZAPACHOWY
  • COMFY ŻWIR BENTA COMPACT 5L ZAPACHOWY
  • COMFY ŻWIR BENTA COMPACT 5L ZAPACHOWY
  • COMFY ŻWIR BENTA COMPACT 5L ZAPACHOWY
COMFY ŻWIR BENTA COMPACT 5L ZAPACHOWY

ŻWIREK ZAPACHOWY COMFY BENTA COMPACT 5L

000000000000224182
22,99 zł

Wyświetl historyczną cenę produktu

Żwirek dla kota Comfy Benta Compact zapachowy posiada odpowiednią strukturę, zachęcającą koty do korzystania z kuwety i stymulującą u nich naturalny instynkt zakopywania.

Informacja

Aby złożyć zamówienie w trybie 'Zamów i odbierz za 1h' należy dokończyć obecne zamówienie w trybie 'Kup online'

Znajdź najbliższy sklep AQUAEL (nie wysyłamy produktów między sklepami):

Filtruj przez:

Znajdź najbliższy sklep AQUAEL (nie wysyłamy produktów między sklepami):

lub
Pozwól przeglądarce na dostęp do lokalizacji

Znajdź mój sklep (zmień sklep)

Wysyłka w 48h + czas dostawy

Aquael Zoo Opinie z ekomi-pl.com
Opis

Żwirek dla kotów odznaczający się pięknym, naturalnym zapachem z pewnością zachęci Twojego pupila do korzystania z kuwety. Prezentujemy opakowanie o pojemności 5 litrów - to bardzo wysokiej jakości żwirek stworzony z bentonitu. Minerał ten ma doskonałe właściwości chłonne i sorpcyjne - za sprawą swojej struktury, stymuluje u kotów naturalny instynkt i potrzebę zakopywania. W testach sprawdzono faktyczną chłonność żwirku, okazało się, że jedno opakowanie 5-litrowe jest w stanie związać nawet do 25 litrów cieczy. Mimo wszystko żwirek nie zmienił wtedy swojej struktury, powstały jedynie bryłki, których łatwo można się pozbyć. Jeśli uważasz, że ten produkt spełnia Twoje oczekiwania, wybierz go już dziś. Jeśli nie, sprawdź pozostałe żwirki dla kotów w naszej ofercie.

Cechy żwirku zapachowego

Opisywany dziś żwirek zapachowy Comfy Benta Compact jest przede wszystkim bardzo chłonny i to jego główna zaleta. Ponadto neutralizuje bakterie i grzyby oraz przykre zapachy. Jest to produkt bezpyłowy, nie przykleja się do sierści, więc może być stosowany u kotów, które mają naprawdę długie futro. Żwirek jest również bardzo wydajny. Warto także dodać, że całkowicie naturalny i nietoksyczny, co sprawia, że może być stosowany przez kotki z alergiami. Doskonale się zbryla, a wilgotne grudki możesz bez problemu usuwać z pomocą łopatki. Zapach żwirku to Baby Powder, przyjemny dla Ciebie i kotka. 

Zastosowanie i przechowywanie produktu

Przechowywanie żwirku jest bardzo proste, wystarczy trzymać go w suchym i chłodnym miejscu, najlepiej bez dostępu do światła. Przed pierwszym użyciem, usuń starą zawartość kuwety i wsyp żwirek do wysokości około 5 centymetrów. Bieżąca obsługa polega przede wszystkim na regularnej podmianie żwirku zbrylonego na nowy. Co około 5 do 7 dni powinieneś także podmieniać całą zawartość kuwety. Zużyty żwirek możesz umieszczać w pojemniku na odpady.