• COMFY ŻWIR BENTA NEW COMPACT LAVENDER 10L
  • COMFY ŻWIR BENTA NEW COMPACT LAVENDER 10L
COMFY ŻWIR BENTA NEW COMPACT LAVENDER 10L

COMFY ŻWIR BENTA NEW COMPACT LAVENDER 10L

000000000000259209
39,99 zł

Informacja

Aby złożyć zamówienie w trybie 'Zamów i odbierz za 1h' należy dokończyć obecne zamówienie w trybie 'Kup online'

Znajdź najbliższy sklep AQUAEL (nie wysyłamy produktów między sklepami):

Filtruj przez:

Znajdź najbliższy sklep AQUAEL (nie wysyłamy produktów między sklepami):

lub
Pozwól przeglądarce na dostęp do lokalizacji

Znajdź mój sklep (zmień sklep)

Wysyłka w 48h + czas dostawy

Aquael Zoo Opinie z ekomi-pl.com
Opis

COMFY ŻWIR BENTA NEW COMPACT LAVENDER 10L

Benta Compact– 100% naturalny żwirek bentonitowy

Naturalny i nietoksyczny żwirek dla kotów Benta Compact powstał z bentonitu, bezpiecznej dla zwierząt skały osadowej, która nie powoduje alergii. Jest wyjątkowo chłonny, wydajny i świetnie niweluje zapachy. Neutralizuje także powstawanie bakterii i grzybów. Ma doskonałe właściwości zbrylające, nie rozpada się na łopatce i umożliwia przesianie nieczystości, co bardzo ułatwia sprzątanie. Poza tym praktycznie nie pyli i nie przykleja się do sierści. Jest dostępny w estetycznych papierowych opakowaniach i oferowany w dwóch wielkościach i wariantach zapachowych – Benta Compact lawenda (10l) i Benta Compact baby powder (5l). Został wyprodukowany w UE.

Świetny wybór dla kota i jego opiekuna

Optymalna wielkość granulek Benta Compact (0,5-2,5 mm) warunkuje szereg właściwości użytkowych produktu. Kluczową z nich jest wysoka zdolność absorpcji, która sprawia, że jedno opakowanie żwirku pochłania aż 20 l cieczy. Rozmiar granulek zapewnia też niski poziom pylenia, dzięki czemu można bez problemu utrzymać porządek wokół kociej toalety. Starannie opracowana konsystencja żwirku stymuluje instynkt zakopywania i zachęca koty do korzystania z kuwety.

Cechy produktu

Doskonale się zbryla – właściwości zbrylające Benta Standard sprawiają, że usuwanie nieczystości z kociej toalety jest bardzo szybkie i proste.

Jest chłonny i wydajny – doskonałe zdolności sorpcyjne żwirku wpływają na jego wyjątkową wydajność.

Neutralizuje bakterie i grzyby – dzięki unikalnej formule Benta Standard skutecznie hamuje powstawanie bakterii i grzybów.

Pochłania zapachy – koty mają wyostrzony węch, dlatego ważne jest, aby żwirek był skuteczny w usuwaniu nieprzyjemnych woni. Dzięki temu, że Benta chłonie zapachy, kocia toaleta pozostanie świeża na dłużej.

Nie pyli i nie przyczepia się do sierści – żwirek nie pyli i nie przyczepia się do sierści kota, dlatego utrzymanie czystości w domu i wokół kuwety będzie dużo łatwiejsze.

Rodzina żwirków Benta powstała z miłości do naszych kotów

W ofercie dostępne są w dwóch wielkościach i wariantach zapachowych:

Benta Compact baby powder 5L

Benta Compact lawenda 10L