ŻWIREK KUKURYDZIANY COMFY CORNELIUS 7L POZIOMKA

000000000000124109
22,99 zł

Wyświetl historyczną cenę produktu

CORNELIUS PETIT POZIOMKA

CORNELIUS PETIT POZIOMKA to uniwersalne podłoże wykonane w 100% z kukurydzy. Dodatek delikatnego aromatu poziomki zapewnia świeży i przyjemny zapach zarówno zwierzęciu, jak i jego opiekunowi. Idealnie sprawdzi się jako wypełnienie klatek i wolier dla małych ssaków i ptaków oraz terrariów z niektórymi gadami. Całkowicie naturalne i w pełni biodegradowalne, nadaje się do kompostowania. Nie pyli, nie alergizuje, jest delikatne dla wrażliwych łap zwierząt. Skutecznie chłonie wilgoć oraz neutralizuje i wiąże nieprzyjemne zapachy. Jest wydajne i wystarcza na długo. Dostępne w trwałych, wygodnych 7-litrowych workach. Wyprodukowane w Europie.

Informacja

Aby złożyć zamówienie w trybie 'Zamów i odbierz za 1h' należy dokończyć obecne zamówienie w trybie 'Kup online'

Znajdź najbliższy sklep AQUAEL (nie wysyłamy produktów między sklepami):

Filtruj przez:

Znajdź najbliższy sklep AQUAEL (nie wysyłamy produktów między sklepami):

lub
Pozwól przeglądarce na dostęp do lokalizacji

Znajdź mój sklep (zmień sklep)

Wysyłka w 48h + czas dostawy

Aquael Zoo Opinie z ekomi-pl.com
Opis

Żwirek Comfy Cornelius Poziomka to uniwersalne podłoże, które zostało wykonane w stu procentach z kukurydzy. Ma on świeży i przyjemny zapach tego pysznego owocu, który spodoba się zarówno zwierzęciu, jak i jego opiekunowi. Będzie się on unosił nad kuwetą i jednocześnie maskował nieprzyjemne zapachy. Co ważne, żwirek Comfy Cornelius Poziomka to produkt uniwersalny, który może być stosowany zarówno w klatkach i wolierach dla małych ssaków, ptaków, jak i w terrariach z niektórymi gadami. Wszystko za sprawą jego delikatności i pełnego bezpieczeństwa dla zwierząt. Żwirek nie alergizuje, jest biodegradowalny, a przy tym nie pyli się, co ułatwia jego podmianę. Oczywiście nie jest to jedyny produkt tego typu, jaki mamy w ofercie. Sprawdź żwirki dla kotów i małych ssaków o innych aromatach.

Dlaczego warto wybrać żwirek kukurydziany?

Jest wiele powodów, dla których prezentowany żwirek kukurydziany wybierany jest przez tak liczną grupę właścicieli domowych zwierząt. Przede wszystkim jego naturalność, ale również walory praktyczne, takie jak chłonność. Doskonale absorbuje ciecz, a przy tym nie pozostawia nieprzyjemnych zapachów wokół kuwety. To zasługa włókien kukurydzianych oraz aromatu poziomki. Żwirek kukurydziany Comfy Cornelius Poziomka jest delikatny dla wrażliwych łapek zwierząt. Co więcej, to produkt biodegradowalny, możesz go bez problemu spłukać w toalecie, ale również umieścić w pojemniku na odpady. Wykorzystaj go w klatkach ptaków, królików, świnek morskich i w terrariach gadów. 

Jak używać i przechowywać żwirek?

Przechowywanie żwirku kukurydzianego Comfy Cornelius Poziomka jest bardzo proste i przyjemne. Wystarczy włożyć worek z produktem do suchego i ciemnego miejsca, a właściwości żwirku pozostaną takie same przez długi czas. Przed pierwszym użyciem dokładnie oczyść klatkę lub terrarium, a następnie wsyp żwirek na wysokość około 3 centymetrów. Regularnie usuwaj ekskrementy, a także co około dwa tygodnie zmieniaj całe podłoże na nowe. Jeśli masz pytania, skontaktuj się z nami.