• BRIT CARE ADULT LARGE BREED LAMB & RICE 2 x 12KG
BRIT CARE ADULT LARGE BREED LAMB & RICE 2 x 12KG
  • -79,98 zł
  • Pakiet
  • DOSTAWA 0 ZŁ
-79,98 zł

BRIT CARE ADULT LARGE BREED LAMB & RICE 2 x 12KG

400,00 zł
479,98 zł

Zamiast 479,98 zł

Ten pakiet zawiera

Informacja

Aby złożyć zamówienie w trybie 'Zamów i odbierz za 1h' należy dokończyć obecne zamówienie w trybie 'Kup online'

Znajdź najbliższy sklep AQUAEL (nie wysyłamy produktów między sklepami):

Filtruj przez:

Znajdź najbliższy sklep AQUAEL (nie wysyłamy produktów między sklepami):

lub
Pozwól przeglądarce na dostęp do lokalizacji

Znajdź mój sklep (zmień sklep)

Aquael Zoo Opinie z ekomi-pl.com
Opis

BRIT CARE ADULT LARGE BREED LAMB & RICE 2 x 12KG

Zapewnienie odpowiedniej diety dorosłym psom dużych i olbrzymich ras to nie lada wyzwanie, gdyż są one bardzo wymagające. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego też oferujemy najwyższej jakości suchą karmę Brit Care Adult Large Breed Lamb & Rice z jagnięciną i ryżem, która charakteryzuje się znakomitą przyswajalnością i odpowiednio wyselekcjonowanym składem. Produkt ten cieszy się rewelacyjną opinią na rynku zoologicznym. Spełnia wszelkie potrzeby psów o większej masie ciała. Wśród nich można wymienić nowofundlandy, bernardyny, owczarki kaukaskie, charty, dogi niemieckie, berneńskie psy pasterskie czy mastify. Jeśli jesteś opiekunem jednego z nich, koniecznie zapoznaj się z zaletami oferowanej karmy Brit Care Adult Large Breed Lamb & Rice dostępnej w zestawie i zapewnij swojemu pupilowi idealną dietę na każdy dzień.

Dlaczego warto podawać psu karmę Brit Care Adult Large Breed Lamb & Rice?

Najczęstszą przypadłością w przypadku psów dużych ras są problemy ze stawami i kośćmi z uwagi na dużą masę. Właśnie z tego względu opiekunowie powinni dostarczać im pokarm z dużą zawartością wapnia i fosforu. Doskonałą propozycją jest prezentowana sucha karma Brit Care Adult Large Breed Lamb & Rice o hipoalergicznej formule, która nie powoduje alergii i problemów żołądkowych. Jagnięcina stanowi główne źródło białka, ryż natomiast – węglowodanów. Olej z łososia z nienasyconymi kwasami omega-3 i omega-6 wspomaga układ nerwowy i tym samym zdolność uczenia się i zapamiętywania, a kompleksy witamin i minerałów wspierają układ odpornościowy. Warto także wspomnieć o dodatku w postaci ekstraktu z juki, który redukuje nieprzyjemny zapach odchodów, pochłaniany już w jelitach. Karma nie zawiera substancji modyfikowanych genetycznie, soi, wieprzowiny, wołowiny, pszenicy ani kukurydzy, które często odpowiadają za nietolerancje pokarmowe u psów. Wybierz już dziś najwyższej jakości karmę Brit Care Adult Large Breed Lamb & Rice w zestawie składającym się z dwóch opakowań o wadze 12 kg każde z nich w atrakcyjnej cenie.

Instrukcje dotyczące żywienia:

 

W przypadku psów ras dużych zalecane jest, aby psy unikały wysiłku przez godzinę przed karmieniem i po karmieniu. Zalecane dzienne spożycie karmy (patrz tabela karmienia)należy podzielić na 1–2 równe porcje do podania w ciągu dnia. Podawać w postaci suchej lub zwilżonej letnią wodą. Podając karmę Brit Care po raz pierwszy, należy zmieszać ją z poprzednio podawaną karmą i w ciągu kolejnych 7 dni stopniowo zwiększać porcję karmy Brit Care. Codzienna dawka może różnić się w zależności od środowiska, aktywności i wieku psa. Należy zapewniać swojemu psu wystarczającą ilość wody do picia.

 

waga psa Poniżej 25kg 25kg 30kg 40kg 50kg 60kg 70kg 80kg 90kg
dawka dzienna Adult Medium 250g 290g 360g 420g 480g 540g 600g 660g