• PREPARAT AQUAEL PHOSMAX PRO 1L
PREPARAT AQUAEL PHOSMAX PRO 1L

WKŁAD DO FILTRACJI AQUAEL PHOSMAX PRO

000000000000106623
72,48 zł

PhosMAX Pro to chemiczny absorbent fosforanów z wody akwariowej przeznaczony do chemicznej filtracji wody w akwariach słodkowodnych oraz basenach terrariów.
Opakowanie PhosMAX Pro zawiera 3 saszetki o pojemności 100 ml każda.

Informacja

Aby złożyć zamówienie w trybie 'Zamów i odbierz za 1h' należy dokończyć obecne zamówienie w trybie 'Kup online'

Znajdź najbliższy sklep AQUAEL (nie wysyłamy produktów między sklepami):

Filtruj przez:

Znajdź najbliższy sklep AQUAEL (nie wysyłamy produktów między sklepami):

lub
Pozwól przeglądarce na dostęp do lokalizacji

Znajdź mój sklep (zmień sklep)

Wysyłka w 48h + czas dostawy

Aquael Zoo Opinie z ekomi-pl.com
Opis

WKŁAD DO FILTRACJI AQUAEL PhosMAX Pro

PhosMAX Pro to unikalny wkład przeznaczony do chemicznej filtracji wody w akwariach słodkowodnych oraz basenach terrariów. Służy do chemicznej absorpcji rozpuszczonych w wodzie fosforanów będących jedną z głównych przyczyn rozwoju w akwarium uciążliwych glonów. 

Jak działa PhosMAX Pro?

Wkład wydajnie chłonie z wody fosforany. Jest przy tym całkowicie bezpieczny zarówno dla ryb i bezkręgowców akwariowych jak i dla roślin. Działa selektywnie nie wychwytując z wody pożytecznych związków takich jak mikroelementy i witaminy.  Nie wydziela do wody żadnych toksycznych substancji.  

Jak stosować PhosMAX Pro?

PhosMAX Pro doskonale sprawdza się jako złoże filtracyjne w filtrach kanistrowych, filtrach przelewowych, filtrach wewnętrznych z komorami na media sypkie (np. TURBOFILTER), a także w sumpach i kominach filtracyjnych. Szczególnie polecany jest do zbiorników z bardzo dużą ilością ryb karmionych pokarmami mięsnymi (np. duże pielęgnice, sumy) oraz pozbawionych roślin będących naturalnymi absorbentami fosforanów.

Stosowanie PhosMAX Pro pozwala na ograniczenie wielkości i częstotliwości podmian wody oraz skutecznie zapobiega rozwojowi glonów w zbiorniku.

Z biegiem czasu ulega stopniowemu wyczerpaniu. Chcąc zachować ciągłość jego działania zaleca się wymieniać go nie rzadziej niż raz na 4 tygodnie.

Sklep internetowy Aquael Zoo to gwarancja najwyższej jakości usług. Szeroka gama dostępnych artykułów, szybka, 48-godzinna wysyłka i solidne opakowanie przesyłanych towarów to filary działalności firmy. Zapraszamy do zakupu!