• COMFY PATRICK DRAPAK DLA KOTA
COMFY PATRICK DRAPAK DLA KOTA
  • -30,00 zł
  • DOSTAWA 0 ZŁ
-30,00 zł

COMFY DRAPAK PATRICK Z PIŁKĄ 57 cm

000000000000222849
139,99 zł
169,99 zł

Comfy Patrick to wielofunkcyjny drapak dedykowany szczególnie dla kotów pozostających przez cały czas w mieszkaniu.

Informacja

Aby złożyć zamówienie w trybie 'Zamów i odbierz za 1h' należy dokończyć obecne zamówienie w trybie 'Kup online'

Znajdź najbliższy sklep AQUAEL (nie wysyłamy produktów między sklepami):

Filtruj przez:

Znajdź najbliższy sklep AQUAEL (nie wysyłamy produktów między sklepami):

lub
Pozwól przeglądarce na dostęp do lokalizacji

Znajdź mój sklep (zmień sklep)

Wysyłka w 48h + czas dostawy

Dostawa 0 zł

Aquael Zoo Opinie z ekomi-pl.com
Opis

COMFY PATRICK - DRAPAK DLA KOTA

Każdy kot posiada naturalną potrzebę drapania wynikającą z konieczności ścierania nadmiernie wyrośniętych pazurów. Aby uchronić nasze meble konieczne jest zapewnienie mu specjalnego drapaka. 
Comfy Patrick
 to wielofunkcyjny drapak dedykowany szczególnie dla kotów pozostających przez cały czas w mieszkaniu. Składa się z drewnianej budki w kształcie walca z wyciętym w boku dużym, okrągłym otworem wejściowym wyścielonego miękką, przyjemną w dotyku tkaniną, przymocowanego do jego górnej powierzchni walca pokrytego mocnym materiałem służącym do drapania, oraz ze znajdującej się na górze miękkiej wyściełanej półeczki wyposażonej dodatkowo w piłkę-zabawkę na sznurze. Taki zestaw zadowoli nawet najbardziej wymagającego kociego odkrywcę. Dla zwiększenie funkcjonalności drapaka na górnej powierzchni budki znajduje się dodatkowa powierzchnia do drapania w kształcie półksiężyca wykonanego z twardej, odpornej na zdzieranie tkaniny. Drapak ma 57 cm wysokości i jest niekłopotliwy w montażu. Jest dostępny w kolorze seledynowo-szarym (seledynowa budka i szara półka wraz z zabawką). Idealny dla młodych, aktywnych kotów lubiących wypoczywać w zamkniętych budkach.

Rodzina produktów dla psów i kotów Comfy

Nawet najbardziej wybredy właściciel doceni jakość i profesjonalizm produktów dla psów i kotów Comfy. Są to akcesoria do pielęgnacji zwierząt, oryginalne zabawki, wygodne legowiska, bezpieczne transportery oraz wytrzymałe smycze, szelki i obroże. 
Wszystko wykonano z najlepszych materiałów i wyposażono w ciekawe rozwiązania, takie jak materace terapeutyczne o właściwościach masujących w legowiskach, czy drapaki dla kotów zaspokajające potrzebę relaksu i zabawy dla zwierzęcia. 

Zastosowanie

Drapak dla kota dzięki licznym urozmaiceniom stanowi dla swego użytkownika wyzwanie, polecany jest więc zwłaszcza kotom aktywnym. 

Drapak jest niekłopotliwy w transporcie i prosty w montażu. Możesz rozpocząć jego ustawianie już za 2 dni od chwili złożenia zamówienia! Przesyłka dotrze do Ciebie kurierem.