• COMFY ŻWIR BENTA STANDARD 5L  MORSKI
  • COMFY ŻWIR BENTA STANDARD 5L  MORSKI
  • COMFY ŻWIR BENTA STANDARD 5L  MORSKI
  • COMFY ŻWIR BENTA STANDARD 5L  MORSKI
COMFY ŻWIR BENTA STANDARD 5L  MORSKI

ŻWIREK COMFY BENTA STANDARD 5L MORSKI

000000000000224181
21,99 zł

Wyświetl historyczną cenę produktu

Żwirek Comfy Benta Stanadar morski produkowany z wysokiej jakości, selekcjonowanego bentonitu – minerału o bardzo dużych właściwościach chłonnych i sorpcyjnych.

Informacja

Aby złożyć zamówienie w trybie 'Zamów i odbierz za 1h' należy dokończyć obecne zamówienie w trybie 'Kup online'

Znajdź najbliższy sklep AQUAEL (nie wysyłamy produktów między sklepami):

Filtruj przez:

Znajdź najbliższy sklep AQUAEL (nie wysyłamy produktów między sklepami):

lub
Pozwól przeglądarce na dostęp do lokalizacji

Znajdź mój sklep (zmień sklep)

Wysyłka w 48h + czas dostawy

Aquael Zoo Opinie z ekomi-pl.com
Opis

Żwirek dla kotów w opakowaniu o pojemności 5 litrów powstał w Polsce, a stworzyła go marka Comfy. Benta Gravel Standard to wysokiej jakości żwirek z selekcjonowanego bentonitu. Minerał ten ma bardzo dobre właściwości chłonne i absorpcyjne. Dzięki odpowiedniej strukturze może skutecznie zachęcić kota do korzystania z kuwety. Stymuluje bowiem u tych zwierząt naturalny instynkt zakopywania. Produkt jest w pełni bezpieczny i w pełni naturalny. Jego właściwości chłonne sprawdzono w testach. Okazało się, że 5-litrowe opakowanie jest w stanie związać nawet 25 litrów cieczy. Mimo wszystko żwirek nie zmienił wtedy swojej struktury i nie pylił się. Jeśli szukasz innych żwirków dla kotów, sprawdź nasze pozostałe propozycje. Mamy w ofercie naprawdę wiele produktów tego typu.

Najważniejsze zalety żwirku marki Comfy

Główną zaletą żwirku Comfy Benta Standard Morski jest to, że doskonale radzi sobie ze związywaniem wilgoci. Powstają wtedy grudki, które można w prosty i szybki sposób usunąć z pomocą łopatki. Prezentowany produkt ma jednak więcej zalet, między innymi neutralizuje bakterie i grzyby, a ponadto pochłania zapachy. Jest bezpyłowy, wydajny i nie przykleja się do sierści. Ten całkowicie naturalny i nietoksyczny żwirek, może być zastosowany u kotów z alergiami. Na łopatce podczas wymiany nie rozpada się, dzięki temu podmiana zbrylonych grudek będzie prosta i szybka. Żwirek ma morski zapach, który zachęca kotki do skorzystania z kuwety, a jednocześnie pochłania nieprzyjemne zapachy ekskrementów.

Zastosowanie i przechowywanie 

Żwirek przechowuj w oryginalnym opakowaniu, najlepiej w suchym i chłodnym miejscu. Pamiętaj, aby przed pierwszym użyciem usunąć z kuwety pozostałości poprzedniego żwirku. Następnie wsyp nowy do wysokości około 5 centymetrów. Nie zapominaj również o regularnej podmianie zużytych bryłek na nowe. Co kilka dni, między 5 a 7 wymieniaj całą zawartość kuwety. Zużyty żwirek możesz wyrzucać do pojemnika na odpady. Zachęcamy do kontaktu, jeśli masz więcej pytań dotyczących tego produktu.