• ZABAWKA COMFY ZIBI PIŁKA NA SZNURZE Z UCHWYTEM 60 CM
ZABAWKA COMFY ZIBI PIŁKA NA SZNURZE Z UCHWYTEM 60 CM

ZABAWKA COMFY ZIBI PIŁKA NA SZNURZE Z UCHWYTEM 60 CM

000000000000202894
12,99 zł

Comfy Zibi twarda gumowa zabawka w kształcie piłki wykonanej z mocnego tworzywa sztucznego pokrytej stymulującymi chęć do gryzienia wypustkami z przewleczonym przez środek mocnym sznurkiem o długości 60 cm .

Informacja

Aby złożyć zamówienie w trybie 'Zamów i odbierz za 1h' należy dokończyć obecne zamówienie w trybie 'Kup online'

Znajdź najbliższy sklep AQUAEL (nie wysyłamy produktów między sklepami):

Filtruj przez:

Znajdź najbliższy sklep AQUAEL (nie wysyłamy produktów między sklepami):

lub
Pozwól przeglądarce na dostęp do lokalizacji

Znajdź mój sklep (zmień sklep)

Wysyłka w 48h + czas dostawy

Aquael Zoo Opinie z ekomi-pl.com
Opis

COMFY ZIBI ZABAWKA PIŁKA NA SZNURZE Z UCHWYTEM 60CM

Comfy Zibi twarda gumowa zabawka w kształcie piłki wykonanej z mocnego tworzywa sztucznego pokrytej stymulującymi chęć do gryzienia wypustkami z przewleczonym przez środek mocnym sznurkiem o długości 60 cm zakończonym z jednej strony węzłem z drugiej zaś mocnym uchwytem – kolor piłki zielony, sznur i uchwyt biało-niebiesko-zielone. Doskonała do przeciągania, zwłaszcza dla dużych psów.


Rodzina produktów dla psów i kotów Comfy

Comfy Zibi to linia oryginalnych zabawek dla psów wykonana na bazie mocnego sznura i elementów z tworzywa sztucznego. Zaspokajają chęć gryzienia psa, skracają czas oczekiwania na właściciela podczas samotnych godzin spędzonych w domu, a także doskonale nadają się do aportowania podczas spacerów. Są bezpieczne dla zębów i podniebienia psa - masz gwarancję, że nic go nie zrani. Proponujemy także inne kategorie produktów marki Comfy - znajdziesz u nas m.in. legowiska, drapaki dla kotów, szczotki i grzebienie oraz smycze, obroże i szelki.

Wymiary

Sznurek o długości 60 cm zapewnia psu możliwość manewrowania nawleczoną nań piłką, poszerzając tym samym możliwości swobodnej i ekscytującej zabawy.

Zastosowanie

Pies jest zwierzęciem inteligentnym, wymagającym poświęcenia mu odpowiednio dużej uwagi i zagospodarowania jego wolnego czasu. W celu zapewnienia mu rozrywek konieczne jest dostarczenie atrakcyjnych zabawek, dzięki którym ciekawie spędzi czas i będzie się rozwijać.
Gumowa piłka dla psa Comfy Zibi jest idealna do gryzienia, aportowania i przeciągania. Doskonale sprawdzi się zwłaszcza w trakcie spacerów oraz jako gryzak w domu, szczególnie podczas nieobecności opiekuna.

Wytrzymała guma i gruby sznur gwarantują Twojemu psu świetną zabawę przez długi czas. Nie zwlekaj i zapewnij swojemu psu rozrywkę już w ciągu dwóch dni - tyle bowiem wynosi czas oczekiwania na dostarczenie przesyłki od chwili zamówienia. Chcąc dostarczyć Ci towar w świetnym stanie, zapewniamy mu bezpieczeństwo wysyłając go pocztą kurierską.